Racjonalista - Strona głównaDo treści
Głosowanie na PIS jest wyborem dobrym

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
24-01-2019 00:57MaxGolonko3 (3459 punktów)Głosowanie na PIS jest wyborem dobrym
Ocena 1 na 1
dla ludzi zawistnych.

W kręgach zwolenników dobrej zmiany już w 2015 pojawiała się mowa nienawiści.
Dziwne, że ciężkiej choroby nie życzyli wrogom politycznym.

Wyszykujemy Tuskowi celę ze stalowymi kratami i pedofilem do towarzystwa - napisał na Twitterze pracownik naukowy KUL.

www.dzienn(*)-towarzystwa,n,1000169635.html

Chwila refleksji.
Trzy nazwiska.
BLIDA. LEPPER. ADAMOWICZ.
Te osoby już nie żyją po tragicznych śmierciach i nie pasowały PIS.
Na pierwsze dwie ze wspomnianych trzech osób znaleziono zeznania (o ile dobrze pamiętam to jednego - trudnego do weryfikacji - świadka), a to o łapówce, a to o seksie za pracę. Trzecia też lekko nie miała - z doniesieniami podkopującymi jej reputację.
Można zakładać, że istnieje znaczące prawdopodobieństwo, że każdy kto zagłosuje na PIS w kolejnych wyborach, w pewnym sensie może przyczynić się do powtórki takiej historii, czyli [']

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

DEMONICON (4893 punktów)
Chłopie, co ty pieprzysz? Albo głosujemy właściwie, albo śmierć? Stosujesz mowę nienawiści, mieszaną z szantażem ... Tobie się pewnych rzeczy nie da wytłumaczyć, bo żyjesz na innej planecie.

Pozdrawiam
24-01-2019 01:49 
 Ocena 1 na 1
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>Chłopie, co ty pieprzysz? Albo głosujemy właściwie, albo śmierć? Stosujesz mowę nienawiści, mieszaną z szantażem ... Tobie się pewnych rzeczy nie da wytłumaczyć, bo żyjesz na innej planecie.

master-trollu z frondy rodem obracasz kota ogonem jak ten cyniczny ateista - tu dowód:

www.youtube.com/watch?v=FtFPG3jRdKY

Miłego
24-01-2019 02:29 
 Ocena 5 na 5
DEMONICON (4893 punktów)
"Głosowanie na PIS jest wyborem dobrym dla ludzi zawistnych"

Jak myślisz? Co to jest?

A gdyby było:

"Głosowanie na KO jest wyborem dobrym dla ludzi zawistnych"

Jak na to patrzeć?

"Głosowanie na Zielonych jest wyborem dobrym dla ludzi zawistnych"

A na to jak?

Odmawiasz ludziom wolnego wyboru? I jeszcze zrównujesz wolny wybór z zawiścią?

Ty wiesz co jest dla ludzi dobre? Kim ty jesteś?

"master-trollu z frondy rodem obracasz kota ogonem jak ten cyniczny ateista"

A to już jest język pogardy.

Pozdrawiam
Rafał Poniecki (7132 punktów)
Głosowanie na PiS jest przejawem defektów umysłowych. No, chyba że samemu jest się PiS-dielcem liczącym na apanaże i benefity, które "mi się należą".

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365