 |
zobaczcie co się tam dzieje Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Religie
| Napisano | Autor | Tytuł | | 16-02-2003 02:37 | katolik | zobaczcie co się tam dzieje | |
| molester (8 punktów) | > wiadomosci(*)dn=Schizma o. Rydzyka?&kat=1371 > wiem wczoraj widziałem a jeden koles mi powiedział, ze to jest koniec 95%katolików w Polsce. hahaha Cóż za strata. Zresztą Rydzykowi łatwo jest wybaczyć, nawet drukowanie dzieł ludzi wyklętych, ma radio, gazetę, teraz dostał telewizję, ma wydawnictwo i kilka tysięcy wiernych. Jednakże sądzę, że jego schizma byłaby dobra dla Polski i kościoła, może wruciłby kościół z początków lat 90, ten nurt krakowski, tischneryzm, otwartość na innych. Mój stary czytał teksty Pilcha(ewangelika) w Tygodniku Powszechnym, to były czasy kościoła otwartego na dialog z innymi poglądami, nawet ze skrajnymi dla jego ideologii.HEE
|
|
 | | tower | > >wiadomosci(*)dn=Schizma o. Rydzyka?&kat=1> > 371> >wiem wczoraj widziałem a jeden koles mi powiedział, ze to jest koniec 95%katolików w Polsce. hahaha Cóż za strata. Zresztą Rydzykowi łatwo jest wybaczyć, nawet drukowanie dzieł ludzi wyklętych, ma radio, gazetę, teraz dostał telewizję, ma wydawnictwo i kilka tysięcy wiernych. Jednakże sądzę, że jego schizma byłaby dobra dla Polski i kościoła, może wruciłby kościół z początków lat 90, ten nurt krakowski, tischneryzm, otwartość na innych. Mój stary czytał teksty Pilcha(ewangelika) w Tygodniku Powszechnym, to były czasy kościoła otwartego na dialog z innymi poglądami, nawet ze skrajnymi dla jego ideologii.> "nie rozdają tylko kradną". Nie drukują, tylko sprzedają. Przestaną sprzedawać i 95% katolików będzie uratowanych. > HEE
|
|
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|