Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wnuk Noego przeżył potop !!!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
24-02-2003 05:21Mruk Marek (8 punktów)Wnuk Noego przeżył potop !!!
Biblia Rdz8:18 ''Wyszedł więc Noe z synami swymi i żoną swoją,i żonami synów swoich ,którzy z nim byli''Przedstawię teraz sprzeczność w Biblii oraz błąd w Rdz11:10. ustalmy dla lepszego zrozumienia i liczenia datę potopu np.dzisiejszą datę 2402 będzie to oczywiście rok nastania potopu. 1 Moj.7:6'' A Noe miał 600 lat ,gdy nastał potop .Ustalając datę ur. Noego musimy od daty potopu 2402 odjąć 600 lat ---2402-600=1802 data ur Noego .Rdz5:32''A Noe miał 500 lat,gdy zrodził Sema ,Chama i Jafeta''Żeby obliczyć datę ur Sema ,do daty ur. Noego 1802 dodajemy 500 lat---1802+500=2302.Wnukiem Noego był Arpachszad Rdz11:10''Gdy Sem miał 100 lat ,zrodził Arpachszada w dwa lata po potopie''Jak wyliczliśmy Sem ur.2302 roku.Sto lat miał w 2402 czyli w roku nastania potopu. Jest to data urodzin jego syna a zarazem wnuka Noego.Jest sprzeczność i błąd w tym opisie, dwa lata po potopie Sem miałby 102 lata gdyż byłby to rok 2404.Rok potopu 2402.I jeszcze sprawa wnuka ,który urodził się w roku potopu 2402 sprzecznność Rdz8:18 opisany na początku mojego wątku.W 601roku drugim miesiącu 27 dniu Noe opuścił arkę.Rdz8:13-22 i wtedy Bóg mu pobłogosławił ROZRADZAJCIE SIE I ROZMNAŻAJCIE Rdz9:7-17
Pozdrowienia.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

  Jeszcze nikt nie odpowiedział na ten wątek


Wróć do listy wątków działu Religie

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365