pl.altermedia.info/index.php?p=110#more-110 Z tego tekstu jasno wynika ze dla pewnych srodowisk wyraznie zalezy na podtrzymywaniu opini publicznej w glebokiej niewiedzy. Co o tym sadzicie??
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>pl.altermedia.info/index.php?p=110#more-110 >Z tego tekstu jasno wynika ze dla pewnych srodowisk >wyraznie zalezy na podtrzymywaniu opini publicznej w >glebokiej niewiedzy. Co o tym sadzicie
Ohydne, nierzetelne, łamiące polskie prawo. Przejedź się do Auschwitz, to zrozumiesz.