> Byc moze ktos juz o tym mowil. Nowa sekta(?), kolejny wybraniec. Nie wiem juz czy śmiać się czy płakać www.milosierdzieboze.com/ Najlepsze sa "informacje> o mnie" Dział Religie służy do rozmowy na temat religii, a nie podziwiania kolejnych stron katolickich, jakie powstają ostatnio jak grzyby po deszczu. ___________ Pozdrawiam
|