A ja sądzę, że kościół to wszechwładna sekta szowinistycznych, chciwych facetów chwalących maryję za to, że była dziewicą...... Są niesprecyzowani i kłamia na każdym kroku....To co mówią uważają za dogmat a kazda ich decyzja jest arbitralna.... Ateista w polskim społeczenstwie jest narazony niemal na pobicie a na pewno na pogardę.... To juz lekka przesada... |