Racjonalista - Strona głównaDo treści
Nastawcie na Weissa

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
19-06-2003 23:09NypelNastawcie na Weissa
Ponoć Weiss zapowiedział wczoraj (we środę)ostrą reprymendę telefoniczną w jutrzejszej, piątkowej audycji na moje dwa telefony do ZET-ki dotyczące łamania sumień służb mundurowych i innych formacji zawodowych przez kleryckie zarządzenia komendantów głównych i innych padłych na kolana włazidupców....Nastawcie tedy wszelkie anteny, bo może być ciekawie...Ja też podsumuję telefonem tę akcję, niewątpliwie sterowaną przez kanoników a kto wie, czy nie w ich wykonaniu, a wtedy klękajcie narody bo posypią się klepki ze łbów sukiensynów, o ile tam takie jeszcze się ostały.

Beri (52 punktów)
Sluchalem, sluchalem, bardzo ucieszylo mnie poruszenie tego tematu jak i jego dyplomatyczne przeprowadzenie przez p. Weissa. Antyklerykalowie wszystkich krajow, laczcie sie! Niech nas uslysza, niech nas zrozumieja, niech sie zastanowia. Nie musza sie zgodzic, ale niech przynajmniej maja taka mozliwosc!
Mysle, wiec watpie, wiec jestem

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365