Sluchalem, sluchalem, bardzo ucieszylo mnie poruszenie tego tematu jak i jego dyplomatyczne przeprowadzenie przez p. Weissa. Antyklerykalowie wszystkich krajow, laczcie sie! Niech nas uslysza, niech nas zrozumieja, niech sie zastanowia. Nie musza sie zgodzic, ale niech przynajmniej maja taka mozliwosc! Mysle, wiec watpie, wiec jestem
|