>Bardzo podoba mi sie ta strona... Szkoda tylko ze >czytaja ja pewnie Ci ktorzy i tak juz maja mozg...a Ci >ktorzy tkwia w glupocie i tak nie zmienia swojego chorego >pogladu... ??????? a są osoby ludzkie ...bez mózgu . liczę się z możliwością , że użyłeś ty przenośni. czym jest w Twoim mniemaniu "chory pogląd" ..... mówisz z pewnością o ateiźmie. :-}}
|