Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy to możliwe?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
13-08-2009 16:11Matix (5786 punktów)Czy to możliwe?
prawda2.info/viewtopic.php?t=8579

Cytat:
Budżet Państwa od 1 lipca 2009 do 21 grudnia 2009 za "hosting" portalu www.wrota.podkarpackie.pl zapłaci prawie 50,000 zł netto !!

Hosting jest to utrzymanie portalu na danym serwerze. Średnia kwota hostingu średnich portali internetowych to ok 4000,00 zł netto rocznie.

Dokładne zamówienie:

1 .Świadczenie usługi asysty technicznej portalu Wrota Podkarpackie oraz Elektronicznego Obiegu Dokumentów
2. Świadczenie usługi hostingu portalu Wrota Podkarpackie od 1 lipca 2009 r. do 31 grudnia 2009 r.

Zamówienie było zrealizowane w wolnej ręki i otrzymało je firma COMARCH z Krakowa - Warto wspomnieć, że w/w portal kosztował ponad 2 800 000 zł. Późniejsze kontrole wykazały, że portal z deklarowanych 100 funkcji spełniał tylko 2 !!

Pytanie ?
Skąd bierze się taka chojność wydawania pieniędzy przez Urząd Marszałkowski ??


Poza tym, czy to prawda co tam piszą, że stronka kaczora kosztowała 300000zł?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

checkmate (1197 punktów)
Tylko na papierze. Trzeba było za coś te małpki kupić.

Elemele dutki...
webmaster (moderator)
Najłatwiej wydaje się cudze:

Comarch też zlecił to podwykonawcom i generalnie w razie czego wszyscy są czyści. Polska.
Slayerized (691 punktów)
>Skąd bierze się taka hojność wydawania pieniędzy przez Urząd Marszałkowski ??

Jak się wydaje nie swoje pieniądze to jest się hojnym, tym bardziej jeżeli samemu bezpośrednio nie można sobie ich zabrać. Zresztą na takie rzeczy są przetargi, przynajmniej takie jest prawo, no ale... Polska, i wszystko jasne...

>Poza tym, czy to prawda co tam piszą, że stronka kaczora kosztowała 300000zł?

Możliwe na pewno, czy to prawda, nie wiem.
Zrobienie profesjonalnej strony internetowej kosztuje tyle co program, w którym jest robiona i praca osoby/osób, które to wykonują, zależy jak kto się ceni.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365