Dzień dobry Ostatnio wiele słyszałem o Breatharianach (przykładowa strona o nich to niejedzenie.pl) . Zaskoczyły mnie bardzo mocne argumenty naukowe z ich strony, a szczególnie badania przeprowadzone nad Shri. Hira Ratan Manek, wyniki są dostępne na stronie www.jsocf.org/hrm.htm . Szukam sceptyków, którzy pomogliby mi je podważyć. Za ewentualną pomoc z góry dziękuję. pozdrawiam |