Widzicie, a ja tu jestem i mnie nie ma. Ha ha. też tego nie rozumiem bo nie wiem jak to rozumieć, może nawet moje rozumowanie jest względne i wogóle gdzie leży prawda. ... ???????????
no cóż, jest jeszcze życie.
Mnie natomiast zastanawia kwestia przesunięcia materii w czasie. Dwa monitory w róznych stanach nie mogą być na tym samym miejscu, więc co je oddziela - czas? Czwarty wymiar, przesunięcie w , no właśnie to takie dziwne X,Y,Z i gdzie tu jeszcze punkt umieścić, żeby był sam (był w tym samym miejscu, ale nie wtym samym stanie). W czasie? Niebardzo nawet wiem jak to rozumieć. Może jutro wstanie słońce i mi to rozjaśni.
A podobno jest więcej wymiarów niż 4 ?
Czy teoria czasoprzestrzeni A. Ensteina to tylko wygodna prostota?
Ile energi potrzeba by to zrozumieć?
ha, ha, oto co trawa robi z człowieka. %-)
|