>Jak sądzicie czy seriale "plaszczą" nam mózgi? Nie. Brak myślenia płaszczy nam mózgi. Oczywiście oglądanie serialu w momencie, gdy moglibyśmy czas wykorzystać w bardziej pozytywny sposób można by nazywać płaszczeniem mózgu. Ale trzeba by wtedy nazwać wszystkie czynności, które temu płaszczeniu towarzyszą (niekoniecznie podczas oglądania seriali) również płaszczeniem. Pozdrawiam
|