Co myslicie na temat nadprzyrodzonych zjawisk/objawien w miejscowosci Medjugorje w Bośni i Hercegowinie. Czy mozna to wyjasnic naukowo, ze w jednym momencie kikoro ludzi ma widzenie czegos poza swiatem widzialnym. Patrza sie w jeden punkt, klekaja w tym samym momencie, przezywaja intensywnie emocje, ale nie reaguja na bodzce z zewnątrz. Byli dwa razy badani przez psychiatrow i badania wykazaly ze sa zdrowi psychicznie. Co racjonalisci mysla na ten temat i jak to ma sie do pojecia boga/wiary/zycia po smierci. |