czytajac te Wasze teksty dochodze do wniosku ze trzeba Was poglaskac i utulic bo nie potraficie sobie poradzic z czyms co nazywa sie dojrzewaniem osobowosci.Ja jednak jestem daleki od matkowania i ciumciania i mowienia tiu tiu tiu komus kto mysli!Uwazam ze myslenie ma przyszlosc!
|