Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jak zidentyfikować "ignoranta"?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
13-12-2008 08:56Adamiak (36436 punktów)Jak zidentyfikować "ignoranta"?
Ocena 1 na 1
Kilka dni temu moje wypowiedzi były ignorowane przez dwie osoby.
(Teraz została tylko jedna, co nadal błądzi )

Mam pytanie: jak zidentyfikować osobę, która ignoruje moje wypowiedzi?
Nie widzę takiej opcji w portalu.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

szperacz (2861 punktów)
>Kilka dni temu moje wypowiedzi były ignorowane przez dwie osoby.

A jak się to ignorowanie objawia?
13-12-2008 09:48 
 Ocena 1 na 1
Adamiak (36436 punktów)
>>Kilka dni temu moje wypowiedzi były ignorowane przez dwie osoby.
>A jak się to ignorowanie objawia

Kliknij na ikonkę przy swoim nicku.

Przy moim, po kliknięciu, jest info:

Płeć: Mężczyzna
GG: 4811122 status:
Punktów: 3056
Wypowiedzi: 1176
Oceniony: 1620 razy
Ocenił: 1931 razy
Lokalizacja w Google Maps
Ignorowany na Forum przez 1 uczestników

No i jeśli ktoś Ci nie da... co najmniej 10 plusów dziennie, to też ignorant
13-12-2008 10:02 
 Ocena 1 na 1
rudyment (3233 punktów)
Ha, widzę, że i mnie ktoś tu znać nie chce. Ale jeśli on mnie po łacinie "ignoruje", to ja go po polsku olewam.

Vivere, ergo philosophari
webmaster (moderator)
Nie ma takiej opcji. Spójrz na to z drugiej strony: moglibyśmy w ogóle nie informować, że ktoś cię ignoruje
Adamiak (36436 punktów)
>Nie ma takiej opcji. Spójrz na to z drugiej strony: moglibyśmy w ogóle nie informować, że ktoś cię ignoruje >

Widzę trzecią stronę: miałbym wybór, co zrobić z tą wiedzą.

Taka...pół-informacja jest mi zbędna.
Adamiak (36436 punktów)
Wracam do tematu, bo nie jestem usatysfakcjonowany odpowiedzią webmastera.
Oraz brakiem odpowiedzi na mój drugi post.

>Nie ma takiej opcji.>

Tyle to wiem.
Z jakiego powodu?
Czy to leży poza możliwościami portalu?

>Spójrz na to z drugiej strony: moglibyśmy w ogóle nie informować, że ktoś cię ignoruje > >

Otrzymuję powiadomienia o głosach, negatywnych również; w moim, portalowym "dossier" jest info o "kontaktach" oraz "kto czyta moje wypowiedzi"...

Nie chcę przypuszczać, że to w trosce o moje(?) dobro "ktoś" decyduje, jakie informacje nie zrobią mnie (lub współ-forumowiczom) krzywdy...?

Niepotrzebna mi wiedza, kto kogo ignoruje, lecz kto mnie.

Reglamentowanie wiedzy (z podkreśleniem "wiedzy na mój temat" ) nie uważam za dobrą praktykę.
webmaster (moderator)
Widzisz, to jest kwestia polityki. Mam wiele informacji których nie ujawniamy, bo uznajemy, że nie powinny być widoczne. Ignorowanie ma aspekt negatywny, a my chcemy promować raczej pozytywne relacje między uczestnikami. Może kiedyś taka opcja dojdzie, ale wpierw musiałaby dojść jakaś opcja pozytywna, tak to widzę.
29-12-2008 18:50 
 Ocena 2 na 2
Adamiak (36436 punktów)
>Widzisz, to jest kwestia polityki. Mam wiele informacji których nie ujawniamy, bo uznajemy, że nie powinny być widoczne.>

I takie stwierdzenie zadowoliłoby mnie, ponieważ właściciel portalu ma prawo do swojej polityki, ale:

>Ignorowanie ma aspekt negatywny, a my chcemy promować raczej pozytywne relacje między uczestnikami.>...

... taka "perełeczka" "odmłodziła" mnie o jakieś...45 latek.
Więc, jako 9cio latek doceniłbym troskę o moje, pozytywne wychowanie, ale:

>Może kiedyś taka opcja dojdzie, ale wpierw musiałaby dojść jakaś opcja pozytywna, tak to widzę.>...

... z pozycji tegoż berbecia, proponuję na początek opcję "uwielbianie".
webmaster (moderator)
Jeżeli to takie ważne, to możemy poddać twoją propozycję pod opinię kolegium i redakcji. Moje zdanie znasz.
Adamiak (36436 punktów)
>Jeżeli to takie ważne, to możemy poddać twoją propozycję pod opinię kolegium i redakcji. Moje zdanie znasz.>

Moje Mama mawiała: "nie chodzi o te śliwki, tylko... po coś tam wlazł?".
Ponieważ mnie nie o te "śliwki" chodzi, więc ceduję rozstrzygnięcie wagi pytania: po co?- na tych, których wymieniłeś.
belvedere (5304 punktów)
(zablokowany)
>Kilka dni temu moje wypowiedzi były ignorowane przez dwie osoby.

    Przez jakiś czas ja ignorowałam twoje wypowiedzi. Wydawało mi się, że należysz do kółka wzajemnej adoracji, którego umizgi na forum śmiertelnie mnie nudzą.

>jak zidentyfikować osobę, która ignoruje moje wypowiedzi?

   A dlaczego chcesz to wiedzieć?
Ja skorzystałam z opcji wyłączenia postów przynajmniej trzech osób. W przypadku dwu nie jestem ciekawa, co piszą, a piszą sporo i nie mam ochoty przewijać pół wątku, żeby ominąć to, czego nie jestem ciekawa. Zaś w przypadku trzeciego "wyłączonego" irytuje mnie graficzna strona jego postów. Pogrubia wyrazy na końcu zdania. Wydaje mi się to krzykliwe. Po jaką cholerę to robi? Nie chce mi się zastanawiać.

   Póki co nikt nie wyłączył moich odpowiedzi. Jeśli tak się stanie, nie będę dochodzić kto i dlaczego.

>Nie widzę takiej opcji w portalu.

   Jeśli się pojawi, być może część forumowiczów ponownie włączy "nielubianych" z obawy przed uwagami: "Czemu mnie wyłączyłaś/-eś? No czemu?"
   
Adamiak (36436 punktów)
>>Kilka dni temu moje wypowiedzi były ignorowane przez dwie osoby.
>    Przez jakiś czas ja ignorowałam twoje wypowiedzi. Wydawało mi się, że należysz do kółka wzajemnej adoracji, którego umizgi na forum śmiertelnie mnie nudzą.>

Nie napiszę, że miło mi.
Napiszę, że mało mnie to obchodzi.
Jeśli takie kółeczko jest, to...wolno im.

>>jak zidentyfikować osobę, która ignoruje moje wypowiedzi?
>   A dlaczego chcesz to wiedzieć?

Napisałem wyżej, odpowiadając webmasterowi.

>   Póki co nikt nie wyłączył moich odpowiedzi. Jeśli tak się stanie, nie będę dochodzić kto i dlaczego.>

Polska to wolny kraj.

>>Nie widzę takiej opcji w portalu.
>   Jeśli się pojawi, być może część forumowiczów ponownie włączy "nielubianych" z obawy przed uwagami: "Czemu mnie wyłączyłaś/-eś? No czemu?"
>    >

Jak wyżej.
14-12-2008 17:29 
 Ocena 3 na 3
belvedere (5304 punktów)
(zablokowany)

>Kilka dni temu moje wypowiedzi były ignorowane przez dwie osoby.
>Mam pytanie: jak zidentyfikować osobę, która ignoruje moje wypowiedzi? (Adamiak)

> Przez jakiś czas ja ignorowałam twoje wypowiedzi. (belvedere)

>>Napiszę, że mało mnie to obchodzi. (Adamiak)

   To po kiego diabła otwierasz wątek "Jak zidentyfikować "ignoranta"?".
   
14-12-2008 18:18 
 Ocena 1 na 1
Adamiak (36436 punktów)
>>Kilka dni temu moje wypowiedzi były ignorowane przez dwie osoby.
>>Mam pytanie: jak zidentyfikować osobę, która ignoruje moje wypowiedzi? (Adamiak)
>> Przez jakiś czas ja ignorowałam twoje wypowiedzi. (belvedere)
>>>Napiszę, że mało mnie to obchodzi. (Adamiak)
>   To po kiego diabła otwierasz wątek "Jak zidentyfikować "ignoranta"?".>

A spróbuj jeszcze raz w pełnym kontekście:

>>Kilka dni temu moje wypowiedzi były ignorowane przez dwie osoby.

>>>Przez jakiś czas ja ignorowałam twoje wypowiedzi. Wydawało mi się, że należysz do kółka wzajemnej adoracji, którego umizgi na forum śmiertelnie mnie nudzą.>

>Nie napiszę, że miło mi.
>Napiszę, że mało mnie to obchodzi.
>Jeśli takie kółeczko jest, to...wolno im. >

Inaczej wygląda, co nie?
belvedere (5304 punktów)
(zablokowany)
>Inaczej wygląda, co nie?

   Mój profil inaczej wygląda od kilku minut:
informacje o belvedere

tu jakieś bla bla bla
a niżej

ignorowany na Forum przez 1 uczestników.

Mam nadzieję, że przez ciebie. Zgadłam, co nie?
   
Adamiak (36436 punktów)
>>Inaczej wygląda, co nie?
>   Mój profil inaczej wygląda od kilku minut:
>informacje o belvedere
>tu jakieś bla bla bla
>a niżej
>ignorowany na Forum przez 1 uczestników.
>Mam nadzieję, że przez ciebie. Zgadłam, co nie? >

Nie wiem, co wg Ciebie znaczy " bla bla bla" w kunsztownej polszczyźnie, ale nie zgadłaś.
belvedere (5304 punktów)
(zablokowany)
>Nie wiem, co znaczy

   A tak się starałam pisac w sposób zrozumiały dla ciebie.
   
Adamiak (36436 punktów)
>>Nie wiem, co znaczy
>   A tak się starałam pisac w sposób zrozumiały dla ciebie.>

Pewnie zapomniałaś do pisania aksamitów założyć
lotrek (14275 punktów)
>Kilka dni temu moje wypowiedzi były ignorowane przez dwie osoby.
>(Teraz została tylko jedna, co nadal błądzi )
>Mam pytanie: jak zidentyfikować osobę, która ignoruje moje wypowiedzi?
>Nie widzę takiej opcji w portalu.

Nie przejmuj się - w mordę jeża


Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
13-12-2008 14:57 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
>>Kilka dni temu moje wypowiedzi były ignorowane przez dwie osoby.
>>(Teraz została tylko jedna, co nadal błądzi )
>>Mam pytanie: jak zidentyfikować osobę, która ignoruje moje wypowiedzi?
>>Nie widzę takiej opcji w portalu.
>Nie przejmuj się - w mordę jeża >

"Uprasza się nie dokarmiać zwierzyny"

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365