Drodzy Członkowie i Sympatycy krakowskiego oddziału PSR, Zapraszam na spotkanie "na luzie", przy grillu, piwie i dobrej muzyce, które odbędzie się 25 lipca w pubie Drewutnia, przy ul. Łokietka 43. Będzie mnóstwo atrakcji, zagra Michał Worgacz, jednak główną atrakcją jest możliwość spotkania się w wakacyjnej atmosferze i porozmawiania o sprawach niekoniecznie poważnych. Mile widziani wszyscy, nie tylko członkowie Stowarzyszenia, ale również ci, których interesuje to kim jesteśmy i co robimy. Spotkanie/hulanki zaczynamy koło godziny 18. Pozdrawiam, Wojciech Skorupski |