Racjonalista - Strona głównaDo treści
Spotkanie grillowe krakowskiego oddziału PSR - 25 lipca

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
10-07-2009 14:08Wojtek (3465 punktów)Spotkanie grillowe krakowskiego oddziału PSR - 25 lipca
Drodzy Członkowie i Sympatycy krakowskiego oddziału PSR,

Zapraszam na spotkanie "na luzie", przy grillu, piwie i dobrej muzyce, które odbędzie się 25 lipca w pubie Drewutnia, przy ul. Łokietka 43. Będzie mnóstwo atrakcji, zagra Michał Worgacz, jednak główną atrakcją jest możliwość spotkania się w wakacyjnej atmosferze i porozmawiania o sprawach niekoniecznie poważnych. Mile widziani wszyscy, nie tylko członkowie Stowarzyszenia, ale również ci, których interesuje to kim jesteśmy i co robimy.
Spotkanie/hulanki zaczynamy koło godziny 18.

Pozdrawiam,
Wojciech Skorupski
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Arpia (109 punktów)
Czy kobiety też? widziane mile... w pubie?
16-07-2009 11:21 
 Ocena 1 na 1
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>Czy kobiety też? widziane mile... w pubie?
>

Ależ oczywiście. Wiem jako stały użytkownik pewnego pubu. Nawet z utęsknieniem oczekiwane. Byleby nie było to żona, a jak już, to cudza.
Arpia (109 punktów)
>>Czy kobiety też? widziane mile... w pubie?
>>
>Ależ oczywiście. Wiem jako stały użytkownik pewnego pubu. Nawet z utęsknieniem oczekiwane. Byleby nie było to żona, a jak już, to cudza.
>

No to ja cudza właśnie...
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>>>Czy kobiety też? widziane mile... w pubie?
>>>
>>Ależ oczywiście. Wiem jako stały użytkownik pewnego pubu. Nawet z utęsknieniem oczekiwane. Byleby nie było to żona, a jak już, to cudza.
>>
>No to ja cudza właśnie...

No to już sama musisz zadecydować.
Ela Grabarczyk-Ponimasz (5614 punktów)

>Pozdrawiam,
>Wojciech Skorupski

Do zobaczenia

postępuj tak, byś mógł chcieć, aby zasada twego postępowania była prawem powszechnym

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365