>Czy ktoś z Was ma jakieś materiały dotyczące, jaki >sposób można rozróżnić świętych, w malarstwie czy żezbie? >Atrybuty świętych.
Twoje pytanie, pomijając już błąd ortograficzny w postaci słowa "żeźbie", jest totalnie bezsensowne. (Prawdopodobnie dlatego, że zapomniałeś dodać "w" przed "jaki")
Pozdrawiam
Emperor has to die standing
|