Racjonalista - Strona głównaDo treści
W szponach Mosadu???

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
10-12-2016 23:31Arminius (25555 punktów)W szponach Mosadu???
Ocena 1 na 1
Wiadomo powszechnie, iż Putin miesza w europejskim kotle, oddziaływując na swoich wielkich sympatyków z europejskich radykalnych partii populistycznych. Okazuje się jednakże że inni szatani też są tu chyba czynni. Prasa holenderska doniosła, iż Geert Wilder, holenderski skrajnie prawicowy, antyislamski ( i antypolski) populista był w latach 2009/2010 inwigilowany przez holenderski kontrwywiad z powodu swoich "związków z Izraelem i ich możliwego wpływu na jego lojalność wobec państwa holenderskiego". Rezultaty owej inwigilacji nie zostały ujawnione do dnia dzisiejszego. Inwigilacje jak wyżej czynnego polityka zdarzają się w Holandii niezwykle rzadko i są podejmowane tylko wówczas gdy istnieje wysoce uzasadnione podejrzenie przekroczenia prawa. W latach jak wyżej Wilders był posłem do holenderskiego parlamentu, rok wcześniej był z wizytą w Izraelu gdzie spotkał się z najwyższymi izraelskimi czynnikami rządowymi.

"An investigation of this kind into an active politician is an exceptional occurrence in Holland, the newspaper noted. If conducted, it is only in cases in which there are very reasonable grounds for suspicion. Wilders was a member of parliament at the time, with his party supporting the right-center coalition government from the outside and enabling it to remain in power.
The reason for the investigation, according to the newspaper, was concern in the Dutch security service about "the possibility that Geert Wilders is influenced by Israeli factors," with whom he had close ties. He visited Israel at the end of 2008, meeting with "Gen. Amos Gilad in his office in the main military headquarters in Tel Aviv, and regularly attended meetings with Israel's ambassador to Holland at the time,"

www.haaretz.com/israel-news/1.756924
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.



Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365