> Może należy ich objąć rządowym programem "wstawania z kolan"??? Z Władysławem Warneńczykiem jako postacią typu "role model"???Rząd tu nie ma nic do roboty, bo zwyczajnie sp***lił sprawę. Można było odnieść wrażenie, że to było w planie. To znaczy - w planie było co innego, a mianowicie - rozwój krajowego seksbiznesu i pornobiznesu na modłę czeską czy węgierską, a wyszedł z tego nowy holokaust, i to na własnym narodzie. Ja już nawet nie pytam o to, ile jest zakażonych HIV polskich kobiet, bo może być tak, że one zwyczajnie się nie badają tak często, jak geje. A z gejów nie badają się wszyscy, ale tylko ci, którzy chcą albo muszą, i to bardzo. Może to są - między innymi - ofiary męsko-męskich gwałtów, i to takich wyrafinowanych, z użyciem farmakologii i hipnozy? Mamy więc jakiś tam obraz, który sobie możemy nakreślić z pomocą oficjalnych statystyk. Jak to wygląda w rzeczywistości niewirtualnej, to strach sobie nawet wyobrażać. Reszta ciekawostek w kolejnych wątkach, jak Bóg da. youtu.be/xzmlU8QlAz8
"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
|