> 6. ... Polacy cdn.W Polsce demokracja parlamentarna się nie przyjęła. "Suweren" opowiedział się za "światłą dyktaturą" - czyli mówiąc po polsku - rozpoczęła się zemsta chamów. I jeśli ktoś chce to zmieniać to musi mieć na uwadze że tu nie chodzi o konkurencję koncepcji i porównanie poglądów. Tu się nic nie da zrobić po dobroci, tutaj rozum czy logika nie mają zastosowania - to jest konfrontacja w stylu "kto kogo" zero zasad, wszystkie chwyty dozwolone.
Pogrążony w wierze odrzuca rozum.
|