Racjonalista - Strona głównaDo treści
Międzynarodowy Dzień Mężczyzn

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
03-11-2007 11:41J.Szulc (5723 punktów)Międzynarodowy Dzień Mężczyzn

Coraz częściej słyszy się skargi panów na dominację kobiet w prawie każdej sferze życia.
To nie tak.
Najzwyczajniej w świecie wykorzystujemy szansę, która pojawiła się na horyzoncie.

Jako, że dziś Międzynarodowy Dzień Mężczyzn, pozwalam sobie złożyć wszystkim Panom udzielającym się na Forum życzenia genialnych pomysłów, rozwoju emocjonalnego, tolerancji oraz uśmiechu i radości z tego, że jesteśmy tak Wy, jak i my kobiety, częścią większego układu, i że jako tacy, bez siebie nie umiemy i nie powinniśmy funkcjonować.

Pozdrawiam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Gosia (9452 punktów)

>Jako, że dziś Międzynarodowy Dzień Mężczyzn
Światowy Dzień Mężczyzn.Międzynarodowy mają 10 marca.
Pazerni, skubańcy.Nam jeden, a sobie dwa.
Z tego też powodu, oby w dwójnasób dostało im się to samo, czego życzą kobietom.Szczerze.
Dziś jest także święto myśliwych i leśników. Tak więc - Darzbór.

Pozdrawiam.
prokaczystowska_racjonalistka

jestem przeciwna wszelkim świętom tu czci czegokolwiek.Mężczyźni mają święto codziennie,pracują średnio 10 h. mniej niż kobiety.
całe szczęście dzięki Jarosławowi i Lechowi Kaczyńskim kobiety mogły mieć realny wpływ na politykę w Polsce,żadna partia tak nie sfeminizowała rządu jak PiS.
dlatego racjonalnym wyborem było głosowanie na PiS,reszta kobiet nabrała się na "cuda".
03-11-2007 16:37 
 Ocena 1 na 1
J.Szulc (5723 punktów)

- a ta znowu swoje

Kobieto - albo załóż okulary, albo pójdź do okulisty!
Cóż takiego dobrego się stało przez te dwa lata?
Jak potraktowano pielęgniarki?
A to przede wszystkim kobiety!
Rządy takie, jakie były, nie zrobiły dla mnie, kobiety, niczego szczególnego.
Święto facetów postrzegam raczej na wesoło.

Pozdrawiam.

"Lepiej z mądrym nieść kamień, niż z głupcem jeść i pić." - przysłowie armeńskie
prokaczystowska_racjonalistka
>Jak potraktowano pielęgniarki?
proszę bardzo. najwyższa od 18 lat,tzw.demokracji podwyżkę otrzymały
ponadto 1 mln 800 tys. nowych miejsc pracy,wzrost gospodarczy ponad 6.0 %, trzecie na świecie zainteresowanie i przypływ inwestorów,asertywna postawa Polski w Europie,rozbicie Wojskowych Służb Informacyjnych-struktury której trzon stanowili oficerowie wykształceni przez GRU,w Moskwie(m.in gen.Rusak,gen.Dukaczewski)
wykrywalność przestępstw kryminalnych wzrosła o 57%,100% wzrost skuteczności w walce z korupcją.

część ekonomicznego sukcesu nie zapewnił żaden mityczny "trend ogólnoświatowy" tylko konsekwentne patrzenie na ręce przy zawieraniu transakcji,biznesmeni zagraniczni mało inwestowali w Polsce bo musieli płacić tzw.bakszysz-podatek korupcyjny,Jarosław Kaczyński to zmienił.
oczywiście krystaliczny rząd nie był,sojusz z Giertychem i Lepperem.
mimo to odważne zakonczenie romansu z tymi Panami zaowocowało 32%procentowym poparciem,które byłoby pełnym sukcesem gdyby niedokształcona młodzież(ich symbolem DODA)nie poparła nijakiej PO.
teraz czekamy na cud od cudotwórcy,jak to mówi moja sąsiadka TUSK-acza.
03-11-2007 22:59 
 Ocena 1 na 1
J.Szulc (5723 punktów)
niedokształcona młodzież(ich symbolem DODA)

Droga Pani - to nie świadczy ani o grzeczności, ani o kulturze.
A cudów nie ma, przecież Pani o tym wie, prawda?
Cuda trzeba sobie samemu wyprodukować.

Pozdrawiam


"Lepiej z mądrym nieść kamień, niż z głupcem jeść i pić." - przysłowie armeńskie
03-11-2007 20:16 
 Ocena 1 na 1
Gosia (9452 punktów)
>- a ta znowu swoje
>
Daj sobie spokój,wykuła swą mantrę na blachę i klepie czy ktoś slucha, czy nie.A jeśli drogi jest Ci Twój stan "uplusowienia" może się zdarzyć, że dołączysz do klubu "wyminusowanych", co prawda w doborowym towarzystwie. Aż zazdroszczę.
prokaczystowska_racjonalistka Odp: Pogoda dla pieniaczy.
nikt nie jest nietykalny Panie Zbysławie,nie podobają mi się Pana wszystkie posty(Pana Mętraka również) w związku z tym zaloguje się niebawem i obdarzę Pana minusami.
kilkanaście moich studentów podziela moje zdanie,dlatego już 1 I 2008 proszę się spodziewać bilansu 0 pkt.
pana Michała Aleksego Mętraka też to dotyczy.


Jednego przynajmniej nie można jej odmówić: wie jak się ośmieszyć.

Pozdrawiam.Dodatnio.
prokaczystowska_racjonalistka
>wykuła swą mantrę na blachę i klepie

Pani się ośmiesza,fakty które przytoczyłam mogą niechcący jakimś cudem zburzyć obraz krwiożerczych braci Kaczyńskich który to obraz zbudowały umiejętnie media koncernów prywatnych.

Pani się kompromituje,gdyż przedstawia się Pani jako racjonalistka natomiast ma Pani antyracjonalne podejście do rzeczywistości politycznej.
czas wydorośleć droga Pani,zajrzeć sobie na dowolną stronę o ekonomii:
wniosek racjonalny?

za rządów PiS najdynamiczniejszy rozwój gospodarczy kraju po 1989 roku!
czy inwestorzy inwestowali w Polsce gdyby wierzyli bajeczki o strasznych braciach K.

to są nagie fakty,niewygodne dla osobników o umysłowości DODY(chwaliła się że głosowała na PO-znamienne)
J.Szulc (5723 punktów)

A miało być "na wesoło"

Proszę mi wybaczyć, być może narażam się na "minusowanie", ale trudno... Czasem przypomina mi Pani pewnego nawiedzonego osobnika, który to obojętnie przy jakiej okazji mówił tylko na jeden temat.
Poza tym mamy wolność i demokrację, jakby co.
Każdy może mieć własne zdanie a nie tylko "jedynie słuszne", każdy może głosować, na kogo chce.
Kimże jest Pani, żeby to komentować?
Uważa Pani, że tak dynamicznie się rozwijaliśmy?
To, co najwyżej, puste liczby.
Może i bezrobocie spadło, tylko jakim kosztem? Z jakiego powodu?

Szkoda, że rzeczona DODA nie może poczytać Pani teksu

Pozdrawiam.

"Lepiej z mądrym nieść kamień, niż z głupcem jeść i pić." - przysłowie armeńskie
prokaczystowska_racjonalistka
>Każdy może mieć własne zdanie a nie tylko "jedynie słuszne"

ma Pan rację,natomiast nie ma również "jedynie słusznej" ideologii,przekonania,idei.
ludzi wierzących jest na świecie kilka miliardów,a racjonalistów garstka.

racjonalnie myśląc coś w tym jest,prawda?
J.Szulc (5723 punktów)

>ludzi wierzących jest na świecie kilka miliardów,a racjonalistów garstka.
>racjonalnie myśląc coś w tym jest,prawda?

Przepraszam - czy to świadczy o ślepocie większości?

Pozdrawiam.

"Lepiej z mądrym nieść kamień, niż z głupcem jeść i pić." - przysłowie armeńskie
J.Szulc (5723 punktów)

>kilkanaście moich studentów podziela moje zdanie,dlatego już 1 I 2008 proszę się spodziewać bilansu 0 pkt.
>pana Michała Aleksego Mętraka też to dotyczy.

Kilkanaście studentów, czy może kilkunastu - bo zacznę się za chwilę gubić
Przeglądam sobie zapisy naszych forumowiczów.
Jeśli ma mnie dotknąć wirus "minusowania", to trudno.
Za to w jakim towarzystwie...?
Czy ktokolwiek z nas jest tu dla punktów?
Ktoś tu mocno myli pojęcia.

Pozdrawiam.

"Lepiej z mądrym nieść kamień, niż z głupcem jeść i pić." - przysłowie armeńskie
Zbysław Śmigielski (8639 punktów)

>Z tego też powodu, oby w dwójnasób dostało im się to samo, czego życzą kobietom...

   Kiedy złota rybka jednemu facetowi powiedziała, że wszystkiego, czego on sobie zażyczy, sąsiad otrzyma w dwójnasób, facet tak odparł: "To już mi mi nic nie dodawaj, złota rybko. Lepiej zabierz mi jedno jajko. To mniejsze".
03-11-2007 19:22 
 Ocena 1 na 1
Gosia (9452 punktów)

Okrutniku, musiałeś zdemaskować mnie tak bezlitośnie?! (
)
Pozdrawiam.
J.Szulc (5723 punktów)

Dziękuję za poprawkę
Ja też naszym Panom życzę podwójnie! A co! Niech mają
Żałować nie będę.

Pozdrawiam.

"Lepiej z mądrym nieść kamień, niż z głupcem jeść i pić." - przysłowie armeńskie
Gosia (9452 punktów)

>Ja też naszym Panom życzę podwójnie! A co! Niech mają
>Żałować nie będę.
Ani ja.
>Pozdrawiam.
Również.Serdecznie.
sztejkat (4743 punktów)
Dziękuję, i kłaniam się. Miło.


Tomasz Sztejka

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365