>
Wasz racjonalne umysły są wrażliwe na sztukę? Czy są>
artyści, którzy Was inspirują? Jak oceniacie odbieranie>
piękna w ogóle? Chyba daje się tu zaobserwować brak logiki.>
Pozdrawiam.
____________________
,,,,,,,,,,,,,,,a mnie inspiruja ladne kobiece nogi i rozlozyste biodra,
zaraz bym chcial "ciupac".Czy to grzech?
,,,,,,,,,,,,,,,a moze inspiracja do wielkiej sztuki?
Zaraz bym pisal wiersze .Odczuwam wowczas potrzebe
"nurzania" sie w poezji.Ciekaw jestem co by powiedzial
na to Ojciec Dyrektor o kostycznym usposobieniu,ktory
"za grosz" nia ma poczucia humoru?
Czy to nie jest pewien rodzaj wrazliwosci na sztuke.?
Z bozym pozdrowieniem.
__________________________________