Moj Drogi Jechowito.moj biedaku , gdzie wlazles,czy zdajesz sobie z tego sprawę ? To jest strona "barbarzyncow bezideowych".-to jest strona racjonalisty.Tutaj się podwaza istnienie Boga. Tyle miloscii i ciepla bozego chcialeś nam dać.Tutaj nie znajdziesz zrozumienia.Nikogo nie przekonasz.Mysle,że nalezy przeskanowac te Twoje"zeszyty boskie" jakie masz do zaoferowania i wyslac moherom z Radia Maryja-Tam beda wieksze szanse , choć nie sadzę-Oni sa bardziej niereformowalni i maja duży wspólczynnik agresywnośći.Tutaj nikt Cię nie obrazi i nie wyprosi.Bedą patrzeć na Ciebie moze z politowaniem.Mogą nie podjać rozmowy z Tobą. Będą Cię ignorować ale próbuj ,może Cię poprze kilku nawiedzonych-wszedzie jest ich pelno.Tutaj też mogą się znależć,,,,,a moze Cię poprze nawet sam Ojciec Dyrektor, i kilku narodowcow też by się znalazło- Dość duzo pisiorków jest wśrod nas. Probuj? No,zacznijmy może od zeszytu boskiego Nr 1 Nawijaj ! szczęść boże. ____________________________________
|