Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kochani Wszyscy Wierzący i Niewierzący czytaj PRAWDZIWE ŻYCIE W BOGU

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
10-11-2007 20:28michałKochani Wszyscy Wierzący i Niewierzący czytaj PRAWDZIWE ŻYCIE W BOGU
PRAWDZIWE ŻYCIE W BOGU tak nazywają się orędzia przekazane przez samego BOGA Vassuli - osoby zupełnie niezwiązanej z religią nie myślącej o Bogu wogóle. Vassula jest kobietą głosi te orędzia na całym świecie była również w Polsce. Te orędzia to orędzia miłości i pokoju jest to przypomnienie nam ludziom tego że pochodzimy od Boga że ON nas stworzył że Jego miłość do nas jest bezgraniczna Jego miłosierdzie nieskończone. Bóg upomina się o miłość miłość człowieka do Boga i do bliźniego. Są dwie wersje w internecie zupełnie za darmo jedna do czytania druga do słuchania w formacie plików mp3. Orędzia zawarte są w 110 zeszytach spisane na przełomie ostatnich lat dwudziestego wieku. Kochani nie warto nie być z Bogiem trzeba wynagradzać modlitwą za tych którzy bluźnią przeciw niemu złorzeczą innym wynagradzajmy modlitwą każdy rodzaj modlitwy jest ważny byleby pochodził z głębi serca i był skierowany do BOGA w TRÓJCY JEDYNEGO. Ja osobiście przesłuchałem 32zeszyty i choć jestem wierzący to powiem tyle że Biblia nie zawiera tego co zawierają te orędzia. W tych orędziach zawarta jest cała prawda przekonajcie się kochani wszyscy że to co mówię jest prawdą przeczytajcie wszystkie zeszyty posłuchajcie poniżej podaję linki do ORĘDZI. PROSZE O NIE KOMENTOWANIE NICZEGO PO PRZECZYTANIU PIERWSZYCH ZDAŃ PROSZĘ PRZECZYTAĆ TROCHĘ WIĘCEJ POZDRAWIAM
www.voxdomini.com.pl/plmsg/plindex.html wersja do czytania
libra.kpsi.pl/vd/mp3/vass_mp3.html wersja do słuchania
Prawdziwej opatrzności Bożej dla wszystkich

RobertOdp: Kochani Wszyscy Wierzący i Niewierzący czytaj PRAWDZIWE ŻYCIE W B
Ja myślę, że to nie człowiek tylko spam-bot.
ks.Gucio
Moj Drogi Jechowito.moj biedaku ,
gdzie wlazles,czy zdajesz sobie z tego sprawę ?
To jest strona "barbarzyncow bezideowych".-to jest
strona racjonalisty.Tutaj się podwaza istnienie Boga.
Tyle miloscii i ciepla bozego chcialeś nam
dać.Tutaj nie znajdziesz zrozumienia.Nikogo
nie przekonasz.Mysle,że nalezy przeskanowac
te Twoje"zeszyty boskie" jakie masz do zaoferowania i wyslac
moherom z Radia Maryja-Tam beda wieksze
szanse , choć nie sadzę-Oni sa bardziej niereformowalni i
maja duży wspólczynnik agresywnośći.Tutaj nikt Cię
nie obrazi i nie wyprosi.Bedą patrzeć na Ciebie
moze z politowaniem.Mogą nie podjać rozmowy z Tobą.
Będą Cię ignorować ale próbuj ,może Cię poprze kilku
nawiedzonych-wszedzie jest ich pelno.Tutaj też mogą się
znależć,,,,,a moze Cię poprze nawet sam Ojciec Dyrektor,
i kilku narodowcow też by się znalazło-
Dość duzo pisiorków jest wśrod nas.
Probuj?
No,zacznijmy może od zeszytu boskiego Nr 1
Nawijaj !
szczęść boże.
____________________________________

@ffe?
Czy to jakość ma przejść w ilość czy ilość w jakość?
diogenes (42753 punktów)
>...Bóg upomina się o ... miłość człowieka ...

jak nie bank, to komornik, jak nie komornik, to bóg...
wszyscy czegoś chcą...
Gędzierski (31 punktów)
Ja mimo tego, że w gruncie rzeczy wierzę w istotę wyższą, Boga, przestaję się utożsamiać z tym co głosi KK i podejście racjonalistyczne jest mi chyba bliższe niż cokolwiek innego. Moim zdaniem każdy człowiek ma swój rozum i na podstawie informacji jakie posiada jest w stanie podjąć decyzję, w co wierzy... wiara oparta na hipokryzji, ignorowaniu faktów, ślepego posłuszeństwa fanatykom religijnym czy trwanie w wierze tylko dla tradycji, bo tak wszyscy robią i tak to wypada nie jest chyba tym, czego chcą kapłani danej wiary od swoich owieczek. Tak samo słuchanie nawiedzonych kaznodziejów głoszących swoją interpretacje wiary nie należy do oznak prawdziwej wiary. Ja staję się coraz bardziej niewierzący - mimo stwierdzenia w pierwszym zdaniu, i chyba żadna sekta, wiara czy nawiedzona kaznodziejka nie jest mi potrzebna do bycia dobrym, uczciwym i życzliwym człowiekiem...
10-11-2007 23:50 
 Ocena 1 na 1
IQ955 (2355 punktów)
>i chyba żadna sekta, wiara czy nawiedzona kaznodziejka nie jest mi potrzebna do bycia dobrym, uczciwym i życzliwym człowiekiem...
Zgadzam się całkowicie - nie jest potrzebna.

Pozdrowienia,

IQ955. [Marek Czeszek]

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365