Jest dowód na istnienie "BOGA" Dowodem jest "NIE WIEM "Ale "nie wiem" nie jest "NIE WIEM" to pierwotny punkt "Nie wiem" jest jego imieniem.Ludzie nazywają go Umysłem, BOGIEM,Absolutem,Substancją,Światłością,Natura,Materią Energią, czy WSZECHRZECZĄ.Pierwotny punkt nie ma nazwy,kształtu,jeżeli wypowiadamy BÓG to istnieje. Pozdrowienia dla szefów Forum. co mi odebrali 30 punktów |