Racjonalista - Strona głównaDo treści
Bóg jest jezel i???

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
10-11-2007 23:55szpilowyhajama (89 punktów)
(zablokowany)
Bóg jest jezel i???
Ocena -3 na 3
Jest dowód na istnienie "BOGA" Dowodem jest "NIE WIEM "Ale "nie wiem" nie jest "NIE WIEM" to pierwotny punkt "Nie wiem" jest jego imieniem.Ludzie nazywają go Umysłem, BOGIEM,Absolutem,Substancją,Światłością,Natura,Materią Energią, czy WSZECHRZECZĄ.Pierwotny punkt nie ma nazwy,kształtu,jeżeli wypowiadamy BÓG to istnieje. Pozdrowienia dla szefów Forum. co mi odebrali 30 punktów
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

radek (767 punktów)
ale belkot
szpilowyhajama (89 punktów)
(zablokowany)
>ale belkot

Nie dla wszystkich jest ten bełkot, każda istota potrzebuje inny pokarm
Kelly (2051 punktów)
>Pozdrowienia dla szefów Forum. co mi odebrali 30 punktów
Za co?
sztejkat (4743 punktów)
>Za co?

No wiesz, kolega oferuje kolejne 30 punktów


Tomasz Sztejka
hajama
>>Pozdrowienia dla szefów Forum. co mi odebrali 30 punktów
>Za co?

Jak za co? Tak sie jeszcze dziwnie pytasz szwarno DAMO Szefowie w Racjonalista myślom ze są Bogami Internetu. Pozdrawia Lubelek ze Ślonska
hajama
>>>Pozdrowienia dla szefów Forum. co mi odebrali 30 punktów
>>Za co?
>Jak za co? Tak sie jeszcze dziwnie pytasz szwarno DAMO Szefowie w Racjonalista myślom ze są Bogami Internetu. Pozdrawia Lubelek ze Ślonska

I to jest dowód na istnienia Boga, sami się mianują Bogami

Pozdrawia Ślonski Lubelek
szpilowyhajama (89 punktów)
(zablokowany)
>>>>Pozdrowienia dla szefów Forum. co mi odebrali 30 punktów
>>>Za co?
>>Jak za co? Tak sie jeszcze dziwnie pytasz szwarno DAMO Szefowie w Racjonalista myślom ze są Bogami Internetu. Pozdrawia Lubelek ze Ślonska
>I to jest dowód na istnienia Boga, sami się mianują Bogami
>Pozdrawia Ślonski Lubelek

Dlaczego moje nicki jest Szpilowy??????
Bo jestem laureat "Złoty Szpilki" 1983 r. za upowszechnienia Gwary Śląskiej Czyli dla mnie kryta jest oddychem "Ale mściwość szefów forum Racjonalista jest bagnem.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365