Racjonalista - Strona głównaDo treści
Protestuje przeciw zeslaniu Pyski do oslej lawki !!!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
10-09-2009 00:46spray (5875 punktów)Protestuje przeciw zeslaniu Pyski do oslej lawki !!!
Jest w dziale "Osla lawka" calkiem nieglupie pytanie.
Byc moze naprawde pochodzace od osoby proszacej o pomoc w interpretacji "Ody do mlodosci", a moze pozytywnie prowokujacej do tego, zebysmy sie zastanowili, na ile jestesmy wierni idealom , ktore (PONOC) wielbimy.
W pierwszym przypadku bedzie to nieladne odeslanie raczkujacego racjonalisty z kwitkiem od klamki (no, pieknie, k***a, pieknie) ; w drugim - zamiecenia pod dywan, ktore (PONOC) racjonaliscie nie przystoi...
To, jak to, do cholery jest ???
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

finerbijk (17282 punktów)
A ja nie protestuję.
Niech sobie idzie na sciaga.pl, jak nie umie wygooglować takiej prostej rzeczy, już nie wspomnę o wymyśleniu osobiście, taki wymagający nie jestem, to ośla się należy.

W końcu zaczną się dyskusje o psie który jechał koleją.
spray (5875 punktów)
>A ja nie protestuję.
>Niech sobie idzie na sciaga.pl, jak nie umie wygooglować takiej prostej rzeczy, już nie wspomnę o wymyśleniu osobiście, taki wymagający nie jestem, to ośla się należy.
>W końcu zaczną się dyskusje o psie który jechał koleją.
Ty powaznie?
Tym bardziej powinienes przeczytac. Chyba, ze jestes psem, ktory jezdzil koleja, wtedy nikt sie nie bedzie po tobie spodziewal, ze przeczytasz w ogole, a juz nie daj boze drugi raz w zyciu...
10-09-2009 01:43 
 Ocena 4 na 4
finerbijk (17282 punktów)
>Tym bardziej powinienes przeczytac. Chyba, ze jestes psem, ktory jezdzil koleja, wtedy nikt sie nie bedzie po tobie spodziewal, ze przeczytasz w ogole, a juz nie daj boze drugi raz w zyciu...
Tak, tak. Ty skrzydła już masz, nie musisz czytać. Ostatnio mi takie narobiły obsrańce jedne na maskę. Coraz mniej tych anielskich niestety, za to tych pierwszych nigdy kurczę nie brakuje.

A osobiście zamiast ody do miłości, wolę jakąś młodą do miłości. Romantyki cholera..., ale swojego zdania nie możesz wyrazić, bo cię zaraz obsrają i do psa porównają.
10-09-2009 06:52 
 Ocena 7 na 7
Adamiak (36436 punktów)
>... bo cię zaraz obsrają i do psa porównają.
    Racjonalisty pasiate.
spray (5875 punktów)
Tu macie www.racjonalista.pl/forum.php/s,247189
Z tekstem "Ody.." na zywo i w kolorze.
Efekty specjalne we wlasnym zakresie.
10-09-2009 07:27 
 Ocena 16 na 16
Meretseger (61860 punktów)
>Tu macie www.racjonalista.pl/forum.php/s,247189
>Z tekstem "Ody.." na zywo i w kolorze.
>Efekty specjalne we wlasnym zakresie.
Nie chciałabym Cię urazić, ale... czy forum Racjonalisty to kącik korepetycji dla niemyślących uczniów? Mamy gimnazjalistom* gotowce pisać? O opozycji rozum-serce na przykładzie "Ody do młodości" ostatni raz pisałam prawie 40 lat temu. Sama, bez pomocy internetu, bo go nie było, przedyskutowawszy uprzednio temat z Mamą. I nadal uważam, że taka jest właściwa droga.
*zwrot "zadanie z polaka" jest charakterystyczny dla późnej podstawówki/wczesnego gimnazjum.
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>I nadal uważam, że taka jest właściwa droga.
E tam "właściwa droga", zawsze się w starym skwerku nowe skróty wydeptuje. A młoda Pyśka nad poziomy niech wylata.

>*zwrot "zadanie z polaka" jest charakterystyczny dla późnej podstawówki/wczesnego gimnazjum.
"Oda do młodości" jest w konkretnym programie, z podręczników mi wynika, że w końcówce II gimnazjalnej. Mamy wrzesień, więc albo nauczyciel w nadrabia zaległości z poprzedniej klasy, albo to nie jest prawdziwa Pyśka.

Na posty ignorujące zalecenie § 14. 3. Regulaminu Forum nie odpowiadam.
10-09-2009 10:43 
 Ocena 3 na 3
michiko (596 punktów)
>I nadal uważam, że taka jest właściwa droga.
Tak jest!

Żyjemy w kulturze instant.
Wszystko ma być szybko i bez wysiłku. 'Bo jest tyle innych rzeczy do zrobienia', które ' odciągają twoją uwagę'. O czym informuje miły głos zza kadru.
Reklama silna mocą przekazu.
Jak widać, zbiera też swoje nieświadome niczego ofiary.

I tu plus dla Meretseger.
checkmate (1197 punktów)
>Byc moze naprawde pochodzace od osoby proszacej o pomoc w interpretacji "Ody do mlodosci", a moze pozytywnie prowokujacej do tego, zebysmy sie zastanowili, na ile jestesmy wierni idealom , ktore (PONOC) wielbimy.
Jakim ideałom??? Kto może robić takie prowokacje?
Ojczyzna, parę lat wcześniej nazywała się pańszczyzna.
Czym do jasnej ciasnej jest patriotyzm? Przywiązaniem intelektualisty do miejsca urodzenia?

Elemele dutki...
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>Jest w dziale "Osla lawka" calkiem nieglupie pytanie.
>Byc moze naprawde pochodzace od osoby proszacej o pomoc w interpretacji "Ody do mlodosci", a moze
>pozytywnie prowokujacej do tego, zebysmy sie zastanowili, na ile jestesmy wierni idealom , ktore
>(PONOC) wielbimy.

Przepraszam, nie zrozumiałem. Zapytam więc. Niby kto, na tym forum, ma być wierny ideałom, gotowym dla nich do poświęcenia, do duchowych wzlotów? To forum racjonalistów, nie kierują się emocjami, romantycznymi wzlotami. W tym kontekście, mówisz do mózgów martwych.
11-09-2009 10:26 
 Ocena 6 na 6
Michał 'matragon' Worgacz (2557 punktów)
>To forum racjonalistów, nie kierują się emocjami, romantycznymi wzlotami. >

I tu się mylisz
Ja się kieruję wzlotami, emocjami, intuicją i 6 zmysłem
Co kompletnie nie przeszkadza mi używać mózgu w sposób racjonalny.

Chcesz o tym pogadać ?


NIL CARBORUNDUM ILLEGITIMO
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>>To forum racjonalistów, nie kierują się emocjami, romantycznymi wzlotami. >I tu się mylisz
>Ja się kieruję wzlotami, emocjami, intuicją i 6 zmysłem
>Co kompletnie nie przeszkadza mi używać mózgu w sposób racjonalny.
>Chcesz o tym pogadać ?

Pogadaj z checkmate, szuka Wokulskiego, możesz za niego robić.
11-09-2009 13:28 
 Ocena 3 na 3
Michał 'matragon' Worgacz (2557 punktów)

>Pogadaj z checkmate, szuka Wokulskiego, możesz za niego robić.>

Nic nie zamierzam za niego robić.
A co to koledze Wokulskiemu rączki urwało ?
Niedoczekanie ...

A w ogóle - do mnie to alibi ?
Bo nie wiem, czy mam to potraktować jak fułaje ?

No i z tym sepukaniem to też jakaś paradontoza.
To, że ktoś jest lajkonikiem nie znaczy,
że od razu musi popełniać harekrisznę.

NIL CARBORUNDUM ILLEGITIMO
11-09-2009 13:42 
 Ocena 4 na 4
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)

>No i z tym sepukaniem to też jakaś paradontoza.

Prawdopodobnie chodziło o:

"SEPULENIE - czynność Ardrytów z planety Enteropii. Ob. SEPULKI.

SEPULKI - odgrywający doniosłą rolę element cywilizacji Ardrytów z planety Enteropii. Ob. SEPULKARIA.

SEPULKARIA - obiekty służące do sepulenia (ob.)."
checkmate (1197 punktów)
Przepraszam, spacja mi się nie wcisła chodziło o popełnienie se puku.

Elemele dutki...
11-09-2009 11:38 
 Ocena 2 na 2
checkmate (1197 punktów)
>Przepraszam, nie zrozumiałem. Zapytam więc. Niby kto, na tym forum, ma być wierny ideałom, gotowym dla nich do poświęcenia, do duchowych wzlotów? To forum racjonalistów, nie kierują się emocjami, romantycznymi wzlotami. W tym kontekście, mówisz do mózgów martwych.
Wokulski?
Można kochać abstrakcję, np matematykę. Ale żeby dla niej popełniać sepuku?

Elemele dutki...
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>na ile jestesmy wierni idealom , ktore
>(PONOC) wielbimy.

A wielbimy?

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365