Wiara w huny według mnie nie jest niczym złym, tak jak każda inna religia czy system filozoficzny. Każdy może próbować je dyskredytować, demonizować czy też ośmieszać, ale osobiście nie widzę w tym sensu, a wręcz uważam za naganne. Nie można nikomu zabronić myśleć inaczej niż większość lub wierzyć w coś co większość odrzuca, na tym polega wolność człowieka. Każdy sam musi odnaleźć swoją drogą i nie można nikomu nic narzucać, bez względu na to czy jest ateistą, muzułmaninem, chrześlijaninem czy wierzy w huny.
"Nie buduj zamków na piasku, ni szczęścia na sercu kobiety" Seneka Młodszy
|