Pytanie jest proste- czy jesteście za wprowadzeniem kary śmierci w Polsce? Czy uznajecie to za moralnie odpowiednią i jedyną adekwatną karę dla przestępców takich jak mordercy, gwałciciele, pedofile itp.???
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.