 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kultura
| Napisano | Autor | Tytuł | | 14-12-2013 15:51 | chlop94 (75 punktów) | Muzyka
3 na 3 | Witam! Jakie są Wasze ulubione zespoły, bądź wykonawcy muzyczni? Ja osobiście uwielbiam muzykę klasyczną, rocka i poezję śpiewaną.  Moje ulubione to: Polska: Grechuta, Niemen, Perfect, Lech Janerka, Republika, Andrzej Zaucha, Chopin Zagranica: Jethro Tull, Wishbone Ash, Queen, Caravan, Camel, Pink Floyd, Genesis, The Beatles etc  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | Jacholek (5699 punktów) | >Polska: Grechuta, Niemen, Perfect, Lech Janerka, Republika, Andrzej Zaucha, Chopin Hmm, ciekawe zestawienie - Chopin tak daleko za Grechutą ? I Tylko jeden przedstawiciel muzyki klasycznej ? De gustibus non disputandum.
|
|
 | | chlop94 (75 punktów) | > >Polska: Grechuta, Niemen, Perfect, Lech Janerka, Republika, Andrzej Zaucha, Chopin> Hmm, ciekawe zestawienie - Chopin tak daleko za Grechutą ? I Tylko jeden przedstawiciel muzyki klasycznej ? De gustibus non disputandum.Nie jedyny, ale tego uwielbiam.  Czajkowskiego, Mozarta, Ravela, Vivaldiego też kocham, ale wychowałem się na innej muzyce trochę.
|
|
6 na 6 | stary.wqrwiony (410 punktów) |
> Ja osobiście uwielbiam muzykę klasyczną, rocka i poezję śpiewaną.  > Moje ulubione to:> Polska: Grechuta, Niemen, Perfect, Lech Janerka, Republika, Andrzej Zaucha, ChopinTak na szybko do artystow jakich wymieniles dodal bym: absolutnie genialna Ewe Demarczyk (!)Edyta Geppert, Mira Kubasinska, Kazik,Lao Che, Dzem, Piersi(stare) ... plus masa kapel z Jarocina; Wanka wstanka, Dezerter, DEFEKT MÓZGU, Stolec Gierka... I moj 'bigos" z zagranica ( kolejnosc przypadkowa) ; Metalica, Iron Maiden, Motorhead, ACDC, Led Zeppelin, Jimi Hendrix, Janis Joplin, John lee hooker, Ella Fitzgerald, Aretha Franklin, Nina Simone,Dusty Springfield , Nancy Sinatra, Rammstein, DAF, Kraftwerk, Prodigy, Beastie Boys, Lordz of Brooklyn, Everlast, Stevie Wonder, Dawid Bowie,Tom Waits, Massive Attac, Archive.... plus muzyka filmowa
|
|
 | 1 na 1 | chlop94 (75 punktów) | > Tak na szybko do artystow jakich wymieniles dodal bym: absolutnie genialna Ewe Demarczyk (!)Edyta Geppert, Mira Kubasinska, Kazik,Lao Che, Dzem, Piersi(stare) ... plus masa kapel z Jarocina; Wanka wstanka, Dezerter, DEFEKT MÓZGU, Stolec Gierka...> I moj 'bigos" z zagranica ( kolejnosc przypadkowa) ; Metalica, Iron Maiden, Motorhead, ACDC, Led Zeppelin, Jimi Hendrix, Janis Joplin, John lee hooker, Ella Fitzgerald, Aretha Franklin, Nina Simone,Dusty Springfield , Nancy Sinatra, Rammstein, DAF, Kraftwerk, Prodigy, Beastie Boys, Lordz of Brooklyn, Everlast, Stevie Wonder, Dawid Bowie,Tom Waits, Massive Attac, Archive.... plus muzyka filmowaNo znam, znam i lubię.  Z polskich jeszcze Czerwone Gitary, Breakout. Z zagranicznych Frank Zappa, Chris Rea... i dłuuuugo by można rozpisywać.
|
|
 | | Paul Figura (1368 punktów) |
> I mój 'bigos" z zagranicą ( kolejnośc przypadkowa) ; Metalica, Iron Maiden, Motorhead, ACDC, Led Zeppelin, Jimi Hendrix, Janis Joplin, John lee hooker, Ella Fitzgerald, Aretha Franklin, Nina Simone,Dusty Springfield , Nancy Sinatra, Rammstein, DAF, Kraftwerk, Prodigy, Beastie Boys, Lordz of Brooklyn, Everlast, Stevie Wonder, Dawid Bowie,Tom Waits, Massive Attac, Archive.... plus muzyka filmowaCałkiem strawny ten twój jak zaznaczyłeś powyżej, "bigos" aczkolwiek brakuje jednego składnika, do pełni smaku.Deep Purple no chyba że nie lubisz.? www.youtube.com/watch?v=OorZcOzNcgEwww.youtube.com/watch?v=gZ_kez7WVUU
|
|
3 na 3 | Lengyel (2127 punktów) | >Witam! >Jakie są Wasze ulubione zespoły, bądź wykonawcy muzyczni?
Utwory: "Bolero" M.R., "Marsz żałobny" F.C. Wykonawcy: tylko dobrzy. Co do reszty: pieśniczek turystycznych i biesiadnych pod gitarę, to już wielkich wymagań co do wykonawców nie mam. Tu liczy się głównie nastrój.
|
|
3 na 3 | Lizergus (691 punktów) | Juno Reactor, Amon Tobin, Biosphere, Lustmord, Carbon Based Lifeforms, The Future Sound of London, Godspeed You! Black Emperor, Shpongle, Inade
Przede wszystkim ambient.
|
|
1 na 1 |
| Christos (2696 punktów) | Zależnie od nastroju: Accept, Saxon, Arch Enemy ale norweski black metal (Satyricon) również. Klasyka - Beethoven i Vivaldi. Wymagania sprzętowe duże ale warto zainwestować.
|
|
1 na 1 |
 | | farmer (22440 punktów) |
Dżizas człowieku hibernowali Cię czy co  ? To MIDI to przypomniało wczesne lata życia i szał bo "masz wyciągany dysk 850 mega WOW.
|
|
|  | | hamp (3461 punktów) | > Dżizas człowieku hibernowali Cię czy co ?Urzeka mnie wykorzystanie do tworzenia muzyki sprzętu, który nie został stworzony do tego celu ^^
|
|
1 na 1 |
 | 2 na 2 |
1 na 1 | Heremis (587 punktów) | U mnie rock, metal (doom, christian, folk, gothic), ambient. Ulubieni wykonawcy: Zagraniczni: Virgin Black As I Lay Dying Halestorm Paradise Lost Three Days Grace Lacuna Coil Jeremy Soule Inon Zur Soundgarden Polscy: Illuminandi Hunter Frontside Pneuma Ostatnio jestem zachwycony coverami w wykonaniu świetnej pianistki imieniem Viktoriya Yermolyeva, Polecam
|
|
1 na 1 | myprecious (7170 punktów) | |
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|