>
Witam. Temat odnosi się do kontrolowanej opozycji która udaje że jest za ludźmi a nie korporacjami i elitami. Do takich osób należy na pewno Korwin, Braun, Bosak, Winnicki, Max Kolonko, Pol Lechicki, Adolf kudlinski, Maciej Maciak, Jabłonowski, Konrad Daniel, Narodwy i korwnowcy itp itd. Dużo tych kurewek systemu.Dobry system nie jest zły, bo to organizacja współdziałania.
Problem powstaje wtedy, kiedy w systemie pojawia się wykluczanie jednostek i bardzo nierówny podział dobra.
Nie należy pluć na system, bo system żywi człowieka ale należy pluć na zły system.
>
Łatwo ich bardzo rozpoznać. Kurewka nie mówi o tym że na wyborach podpisujesz się Xem(bez możliwości weryfikacji swojego głosu). Jedyny papierek który podpisujesz Xem.Ja nie potrzebuję weryfikować własnego głosu, bo nie uczestniczę w tajnych wyborach i innych też do tego serdecznie namawiam. Tajnego wyboru z założenia nie można zweryfikować, bo jest TAJNY.
Udział w tajnych wyborach, bez względu na to czy czynny czy bierny, uznaję za niemoralny.
Kurewka systemowa nie mówi o Watykanie i o wszystkich religiach że to syf.
Religie bynajmniej nie są syfem. Są przekazem wielu społecznych emocji.
Np. "nie życz swojemu wrogowi śmierci" jest ważnym przekazem emocjonalnym rozwijającym społeczeństwo.
Przekazy religijne tłumią złość, taką jaką dla przykładu sam przejawiasz, a która w rozwinięciu potrafi ludzi doprowadzić do masowych mordów.
>
Nie powie że WTC to ściema która przeprowadziło USA.Ludzie wyskakujący z okien palącego i walącego się budynku to nie ściema. Do zawalenia się budynków doprowadziły osoby odczuwające przemożną złość. Także uważaj z tą złością na innych, bo to nie jest wcale nic dobrego.
>
Nie powie o tym że narodowość to twór systemu, który nie ma znaczenia.Naród jako nośnik kultury, tudzież instynktu ma znaczenie. Jeżeli natrafisz na osobników noszących w sobie znacząco odmienny instynkt od twojego poczujesz to.
Będzie Ci mówić że potrzebujesz pana nad sobą.
Hierarchia jest źródłem społeczeństwa. Źródłem grupy jest jej przywódca. Jeżeli chcesz zjednoczenia z innymi ludźmi potrzebujesz w jakimś stopniu zaakceptować nadrzędność innych ludzi.
Nie wspomnie nic o tym że hajs tworzą banki z powietrza gdyż papierki nie mają żadnego pokrycia w zlocie.
Złoto to tylko metal co się mieni w słońcu jak wypolerujesz. Znaczy tyle ile ktoś to zechce a jeżeli nikt nie zechce to nie znaczy nic. Papierki są zapisem zobowiązań, tzn. potrzeby odwzajemnienia komuś świadczenia. Przenoszą wartość niewyświadczonych wzajemnie świadczeń. Papierki wyrażają dług.
>
A tutaj kilka ludzi którzy nie są kurewkami systemu:>
Areta od Zawodowego Polaka>
youtu.be/TRMI7fD8P-A>
youtu.be/FYVLJjNJP9s>
Chudek Krzysztof (Zawodowy Polak)>
Tomasz / Telereary>
youtu.be/fg8QtWUMEbs>
youtu.be/wjmFyh3Cr1I>
Hania Zawodowa Polka>
www.youtube.com/user/katerina404>
Krzysztof Bokisz>
www.youtube.com/channel/UCsTWvEZPdv4-0up7Ka8pl3Q>
www.youtube.com/user/eBOKISZ>
A wy znacie jakiś ludzi którzy za chuja nie mogliby mieć jakiegokolwiek czasu antenowego w tv?Zachowanie takie, jakiego inni oczekują jest elementem kultury.
Można burzyć kulturę i naruszać zasady ale tylko jeżeli ma się do zaproponowania wyższą kulturę i wyższe zasady społeczne. W przeciwnym razie atak na kulturę będzie atakiem na społeczeństwo i społeczeństwo powinno się przed tym bronić.