Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kurewki systemowe a gdzie reszta?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
09-02-2020 18:01xsfifof (15 punktów)Kurewki systemowe a gdzie reszta?
Ocena 2 na 2
Witam. Temat odnosi się do kontrolowanej opozycji która udaje że jest za ludźmi a nie korporacjami i elitami. Do takich osób należy na pewno Korwin, Braun, Bosak, Winnicki, Max Kolonko, Pol Lechicki, Adolf kudlinski, Maciej Maciak, Jabłonowski, Konrad Daniel, Narodwy i korwnowcy itp itd. Dużo tych kurewek systemu. Łatwo ich bardzo rozpoznać. Kurewka nie mówi o tym że na wyborach podpisujesz się Xem(bez możliwości weryfikacji swojego głosu). Jedyny papierek który podpisujesz Xem. Kurewka systemowa nie mówi o Watykanie i o wszystkich religiach że to syf. Nie powie że WTC to ściema która przeprowadziło USA. Nie powie o tym że narodowość to twór systemu, który nie ma znaczenia. Będzie Ci mówić że potrzebujesz pana nad sobą. Nie wspomnie nic o tym że hajs tworzą banki z powietrza gdyż papierki nie mają żadnego pokrycia w zlocie.

A tutaj kilka ludzi którzy nie są kurewkami systemu:

Areta od Zawodowego Polaka
youtu.be/TRMI7fD8P-A
youtu.be/FYVLJjNJP9s

Chudek Krzysztof (Zawodowy Polak)
Tomasz / Telereary
youtu.be/fg8QtWUMEbs
youtu.be/wjmFyh3Cr1I

Hania Zawodowa Polka
www.youtube.com/user/katerina404

Krzysztof Bokisz
www.youtube.com/channel/UCsTWvEZPdv4-0up7Ka8pl3Q
www.youtube.com/user/eBOKISZ

A wy znacie jakiś ludzi którzy za chuja nie mogliby mieć jakiegokolwiek czasu antenowego w tv?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>Witam. Temat odnosi się do kontrolowanej opozycji która udaje że jest za ludźmi a nie korporacjami i elitami. Do takich osób należy na pewno Korwin, Braun, Bosak, Winnicki, Max Kolonko, Pol Lechicki, Adolf kudlinski, Maciej Maciak, Jabłonowski, Konrad Daniel, Narodwy i korwnowcy itp itd. Dużo tych kurewek systemu.

Dobry system nie jest zły, bo to organizacja współdziałania.
Problem powstaje wtedy, kiedy w systemie pojawia się wykluczanie jednostek i bardzo nierówny podział dobra.

Nie należy pluć na system, bo system żywi człowieka ale należy pluć na zły system.

>Łatwo ich bardzo rozpoznać. Kurewka nie mówi o tym że na wyborach podpisujesz się Xem(bez możliwości weryfikacji swojego głosu). Jedyny papierek który podpisujesz Xem.

Ja nie potrzebuję weryfikować własnego głosu, bo nie uczestniczę w tajnych wyborach i innych też do tego serdecznie namawiam. Tajnego wyboru z założenia nie można zweryfikować, bo jest TAJNY.
Udział w tajnych wyborach, bez względu na to czy czynny czy bierny, uznaję za niemoralny.

Kurewka systemowa nie mówi o Watykanie i o wszystkich religiach że to syf.

Religie bynajmniej nie są syfem. Są przekazem wielu społecznych emocji.
Np. "nie życz swojemu wrogowi śmierci" jest ważnym przekazem emocjonalnym rozwijającym społeczeństwo.
Przekazy religijne tłumią złość, taką jaką dla przykładu sam przejawiasz, a która w rozwinięciu potrafi ludzi doprowadzić do masowych mordów.

>Nie powie że WTC to ściema która przeprowadziło USA.

Ludzie wyskakujący z okien palącego i walącego się budynku to nie ściema. Do zawalenia się budynków doprowadziły osoby odczuwające przemożną złość. Także uważaj z tą złością na innych, bo to nie jest wcale nic dobrego.

>Nie powie o tym że narodowość to twór systemu, który nie ma znaczenia.

Naród jako nośnik kultury, tudzież instynktu ma znaczenie. Jeżeli natrafisz na osobników noszących w sobie znacząco odmienny instynkt od twojego poczujesz to.

Będzie Ci mówić że potrzebujesz pana nad sobą.

Hierarchia jest źródłem społeczeństwa. Źródłem grupy jest jej przywódca. Jeżeli chcesz zjednoczenia z innymi ludźmi potrzebujesz w jakimś stopniu zaakceptować nadrzędność innych ludzi.

Nie wspomnie nic o tym że hajs tworzą banki z powietrza gdyż papierki nie mają żadnego pokrycia w zlocie.

Złoto to tylko metal co się mieni w słońcu jak wypolerujesz. Znaczy tyle ile ktoś to zechce a jeżeli nikt nie zechce to nie znaczy nic. Papierki są zapisem zobowiązań, tzn. potrzeby odwzajemnienia komuś świadczenia. Przenoszą wartość niewyświadczonych wzajemnie świadczeń. Papierki wyrażają dług.

>A tutaj kilka ludzi którzy nie są kurewkami systemu:
>Areta od Zawodowego Polaka
>youtu.be/TRMI7fD8P-A
>youtu.be/FYVLJjNJP9s
>Chudek Krzysztof (Zawodowy Polak)
>Tomasz / Telereary
>youtu.be/fg8QtWUMEbs
>youtu.be/wjmFyh3Cr1I
>Hania Zawodowa Polka
>www.youtube.com/user/katerina404
>Krzysztof Bokisz
>www.youtube.com/channel/UCsTWvEZPdv4-0up7Ka8pl3Q
>www.youtube.com/user/eBOKISZ
>A wy znacie jakiś ludzi którzy za chuja nie mogliby mieć jakiegokolwiek czasu antenowego w tv?

Zachowanie takie, jakiego inni oczekują jest elementem kultury.
Można burzyć kulturę i naruszać zasady ale tylko jeżeli ma się do zaproponowania wyższą kulturę i wyższe zasady społeczne. W przeciwnym razie atak na kulturę będzie atakiem na społeczeństwo i społeczeństwo powinno się przed tym bronić.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>A wy znacie jakiś ludzi ...
Kaszubi...
wiadomosci(*)dziesz-siedzial!-wyPAD-WIDEO
www.wprost(*)rugi-raz-tego-samego-dnia.html

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
xsfifof (15 punktów)
@Hamerlik-Konopka

Owszem że może być db system aczkolwiek takiego obecnie nie ma w Polsce i na świecie. Wiadomo że jakoś żyć w dużym tworzyć trzeba.

Mi religia jest zbędna i jaka ona by nie była(bo zawsze można stworzyć nową mądrzejsza). Z życia i od mądrych ludzi można wynieść znacznie więcej.

Proszę mi wskazać w którym momencie występuje złość w moim tekście? Proszę mi również powiedzieć czy bycie złym (bez nerwów oczywiście) wobec kogoś złego jest czymś niedobrym ?:D

Do zawalenia budynku doprowadzili ludzie dobrzy i źli, wszyscy którzy pozwalają Elitom rządzić. WTC rozwalili nie terroryści (którzy nie istnieją) a same USA.

A skoro mówisz mi drugi raz na temat złości, to zadam Ci pytanie.
Prezydent (obecny) wbrew twojej woli(bo przecież różni są ludzie) gwalaci twoją żonę(dziewczynę lub chłopaka - bo różni są ludzie) i zmusza Ciebie do oglądania tego. Czy masz prawo czuć złość? Pamiętaj że to nie jest nic dobrego i lepiej czuj miłość do prezydenta albo chociaż neutralność

Jeśli trafię na osoby o innym instynkcie to trafię i co z tego? Mamy się wtedy pozabijać czy jak ?

W grupie przyjaciół też musi być zarządca? Czy grupa przyjaciół może istnieć i wspólnie wybierać co heljemy? :p

Proszę zaproponuj coś lepszego niż złoto Dla mnie złoto też nie ma znaczenia. Wolę zdecydowanie ziemię ;p Jednak lepiej żeby coś te papierki pod sobą skrywały niż papier :p

Można burzyć kulturę jak się ma chętnych zwolenników nowej kultury lub zastraszonych. Nie musi być to kultura lepsza. Jej charakter jest bez znaczenia. Ważne ileż jest chętnych do jej się zastosowania lub obawiających się kar za brak jej przyjęcia :p

Pozdrawiam
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>Proszę zaproponuj coś lepszego niż złoto Dla mnie złoto też nie ma znaczenia. Wolę zdecydowanie ziemię ;p Jednak lepiej żeby coś te papierki pod sobą skrywały niż papier :p

Jestem zwolennikiem czystego zapisu cyfrowego, za którym kryje się wyłącznie rozkład liczbowy powiazany z ludźmi.

Coś ala Bitcoin, tyle że z nazwiskiem przywiązanym do adresu portfela.

Co prawda mam na myśli inny od btc sposób kreacji i emisji jednostek ale sama firma zapisu rozkładu jednostek pieniądza wydaje się ok.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>A tutaj kilka ludzi którzy nie są kurewkami systemu:

archiwumos(*)e-swoja-izbe-sadu-najwyzszego/

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365