 |
Propaganda pustki ulicznej Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 17-03-2020 05:26 | Dragan Dargomier (5636 punktów) (zablokowany) | Propaganda pustki ulicznej | Była już propaganda wody z kranu - dzięki rządowi mamy wodę w wodociągach. Teraz mamy propagandę pustki ulicznej. Na ulicach miasta pusto przez cały dzień, jak to zwykle w Warszawie. Tylko przed szkołą i po szkole, przed zmianą i po zmianie nieco więcej przechodniów w okolicach przystanków. Dlaczego nie zrobić na tym jakiejś wyalienowanej propagandy wirusowej? Na ulicach pusto? To wirus! Zawsze można to skomentować i pobrylować w mediach. Moda, wypadki i awarie limuzyn już nie działają. Zrobimy narodowi grypową kwarantannę. Siedźcie w domach - radzą. To dzięki nim nie wychodzicie, jak zimno, wieje i pada, robicie to, co chcecie i uważacie za słuszne. W Berlinie mają swoją odmianę - propagandę pustych kościołów. W kościołach pusto, jak zawsze? Nie, to skutki kwarantanny wprowadzonej przez rząd. Działa? ****** ******* | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | okragly (21676 punktów) | > Propaganda pustki ulicznej może to nowa religia, tym razem świecka, taki minimalizm nie chodzimy do szkoły, pracy, kościola, galeri nie jeździmy na wycieczki, koncerty znika liberalizm (wolność i indywidualizm) mnisi ślubują ubóstwo, czystość (minimalizm) i posłuszeństwo
szukanie raju, moim celem
|
|
 | 1 na 1 Dragan Dargomier (5636 punktów) (zablokowany) |
Obawiam się, że nie nowa religia, tylko stare chwyty dziennikarskie. Gdzieś już zwolnili cały SANEPID z powodu nieudolności w walce z koronawirusem. I co? Nic. Sprzątaczka poszła na emeryturę... ****** *******
"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
|
|
|  | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | > Gdzieś zwolnili cały SANEPID z powodu nieudolności w walce z koronawirusem. I co? Nic. jak to co? ilość zgonów spadnie (rok do roku)
szukanie raju, moim celem
|
|
| |  | Dragan Dargomier (5636 punktów) (zablokowany) |
Wcale nie spadnie, tylko wzrośnie! Nastąpi masowa rzeź fartuchów i freaków! ****** *******
"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
|
|
| | |  | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | > Wcale nie spadnie, tylko wzrośnie! wzrośnie też, za 9 m-cy przyrost naturalny
szukanie raju, moim celem
|
|
| | | |  | Dragan Dargomier (5636 punktów) (zablokowany) |
> wzrośnie też, za 9 m-cy przyrost naturalny
Mylisz się. To działało, gdy sektor publiczny był dużo większy. Były nie tylko wielkie urzędy i szkoły, ale i inne zakłady pracy. Teraz nie pracują tylko urzędy i szkoły, a tam już tylko starcy, stare panny i wdowy. Takiego sekstynenckiego betonu nie przełamie żadna kwarantanna. ****** *******
"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
|
|
|  | 3 na 3 | romaro (25211 punktów) | > Obawiam się, że nie nowa religia, tylko stare chwyty dziennikarskie. Teleexpres: "Ze świata spływają uznania dla polskiego rządu za walkę z koronawirusem" i tym miłym akcentem życzę forumowiczom mieszkającym w ukochanej Ojczyźnie Ludowej zdrowia.
|
|
| |  | Dragan Dargomier (5636 punktów) (zablokowany) |
>Teleexpres: "Ze świata spływają uznania dla polskiego rządu za walkę z koronawirusem" >i tym miłym akcentem życzę forumowiczom mieszkającym w ukochanej Ojczyźnie Ludowej zdrowia.
W XXI wieku okazuje się, że Polska Rzeczpospolita Ludowa to była awangarda światowego liberalizmu, która w dziedzinie propagandy nadążała za najnowszymi trendami. Za to zachodni liberalizm okazuje się totalitarnym zamordyzmem... ****** *******
"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|