>Zmiana na stanowisku prezesa PIS. Już nie Kaczyński. Na taką wiadomość czekają wszyscy odpowiedzialnie myślący Polacy.
W czym problem? W tym, że załatwił biedocie 500+ i przez to biedak już nie chce tyrać przez cały dzień za 50 złotych?
Może to dobrze, bo nadmiernie eksploatowany człowiek, żyjący w złych warunkach bytowych ulega potężnej redukcji a w czym zredukowany człowiek, którym rządzą prymitywne emocje Ci pomoże?
Chciałbys, że ktoś na nowo pomyślał o dobrobycie klasy średniej? Żebyś znowu miał więcej za mniej?
Ale to jest złudne, bo jeśli za bardzo wydoisz drugiego człowieka, od którego zdrowia, zdolności, samodzielności, rozwoju zależy twoje życie to choć chciałeś zyskać, stracisz.
Pamiętaj, że chciwy traci 2x.
|