Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jarosław Kaczyński nie będzie prezesem PIS

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
30-03-2020 15:18MaxGolonko3 (3459 punktów)Jarosław Kaczyński nie będzie prezesem PIS
Ocena 1 na 1
Zmiana na stanowisku prezesa PIS. Już nie Kaczyński. Na taką wiadomość czekają wszyscy odpowiedzialnie myślący Polacy.

Tu grafika z szerszym komentarzem:

scontent-f(*)70d709e26c22a572e3&oe=5EA6008C

Miłego dnia
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

mm34 (237 punktów)
>Zmiana na stanowisku prezesa PIS. Już nie Kaczyński. Na taką wiadomość czekają wszyscy
>odpowiedzialnie myślący Polacy.
>Tu grafika z szerszym komentarzem:
>scontent-f(*)70d709e26c22a572e3&oe=5EA6008C
>Miłego dnia

To jest forum racjonalistow a nie troli z soku z buraka.

Przenies sie gdzies do lemingow na wyborcza to dostaniesz pare lajkow.
30-03-2020 20:15 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>To jest forum racjonalistow a nie troli z soku z buraka. Przenies sie gdzies do lemingow na wyborcza to dostaniesz pare lajkow.

No to witam... i cytuję "ciebie". Twój komentarz na tym forum w roku 2014.

"Kiedyś myślałem podobnie do ciebie. Może nawet większy jad ze mnie wychodził. Do niczego to nie prowadzi a oś podziału na wierzących i nie wierzących jak najbardziej pasuje pseudo elitom, które nami rządzą."

Tam lemingi. Dzisiaj mamy inne podziały... Mój drogi, czy ty nie masz aby podwyższonej temperatury?
Racjonalista qrwa się odnalazł.
02-04-2020 22:10 
 Ocena 1 na 1
pawel_wr (4297 punktów)

>To jest forum racjonalistow a nie troli z soku z buraka.
>Przenies sie gdzies do lemingow na wyborcza to dostaniesz pare lajkow.

Czy Ty to Samuel Pereira ?!?!
Główny opluwacz z TVPiSS ?!?!


Pogrążony w wierze odrzuca rozum.
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

   Nie podniecaj się! Po prostu idzie na emeryturę.
****** *******

"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>Zmiana na stanowisku prezesa PIS. Już nie Kaczyński. Na taką wiadomość czekają wszyscy odpowiedzialnie myślący Polacy.

W czym problem?
W tym, że załatwił biedocie 500+ i przez to biedak już nie chce tyrać przez cały dzień za 50 złotych?

Może to dobrze, bo nadmiernie eksploatowany człowiek, żyjący w złych warunkach bytowych ulega potężnej redukcji a w czym zredukowany człowiek, którym rządzą prymitywne emocje Ci pomoże?

Chciałbys, że ktoś na nowo pomyślał o dobrobycie klasy średniej?
Żebyś znowu miał więcej za mniej?

Ale to jest złudne, bo jeśli za bardzo wydoisz drugiego człowieka, od którego zdrowia, zdolności, samodzielności, rozwoju zależy twoje życie to choć chciałeś zyskać, stracisz.

Pamiętaj, że chciwy traci 2x.
stilb (1323 punktów)
>Zmiana na stanowisku prezesa PIS. Już nie Kaczyński. Na taką wiadomość czekają wszyscy
>odpowiedzialnie myślący Polacy.
Jak dobrze pamiętam taka manipulacja to granfalon to duma z należenia do grupy tych "mondrych" ale to chyba wiecie

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365