Racjonalista - Strona głównaDo treści
Nie jestem kurą

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
09-12-2007 19:18diogenes (42753 punktów)Nie jestem kurą
Ocena -1 na 1
kilkaset tysięcy kur trafi do gazu...
tak na wszelki wypadek upewniłem się w lustrze, że nie jestem kogutem...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

prokaczystowska_racjonalistkaOdp: nie jestem kurą
>kilkaset tysięcy kur trafi do gazu...

Faktycznie smutne,to jatka wśród ateistów.
Kury jak każdy rasowy ateista żyją w świadomości nie istnienia boga/bogów/bóstw/bożków.
Są ateistkami.

I nadmieniam że nie chcę nikogo obrażać,do takich doszłam wniosków i wobec braku polemiki nadal się ich trzymam.
google
>I nadmieniam że nie chcę nikogo obrażać,do takich doszłam wniosków i wobec braku polemiki nadal się ich trzymam.
Kłamiesz, była polemika z twoimi bzdurnymi poglądami.
prokaczystowska_racjonalistka

>Kłamiesz, była polemika z twoimi bzdurnymi poglądami.

To Pan kłamie,nie ma tam Pana odpowiedzi na zdanie że "po czynach poznasz" człowieku który uważa że można rozmawiać ze zwierzętami.
09-12-2007 20:01 
 Ocena 3 na 3
diogenes (42753 punktów)
>Kury ...są ateistkami.

w przeciwieństwie do jaj, które są teistyczne.
prokaczystowska_racjonalistka

>w przeciwieństwie do jaj, które są teistyczne.

Jakiś dowód proszę,można sobie podywagować czy embrion kury "czci" jej ciepło.
Ale to absurd więc bzdury Pan sadzisz.
michiko (596 punktów)Odp: Nie jestem kurą
>kilkaset tysięcy kur trafi do gazu...

Problem moralny, w kontekście dowiedzionej samoświadomości zwierząt.
Gosia (9452 punktów)
>kilkaset tysięcy kur trafi do gazu...

Ojców moich wielki boże !

Czy dotyczy to także kur domowych?! Pora się okopać i zaopatrzyć w MP-4 ?

Pozdrawiam. Poważnie zaniepokojona.
prokaczystowska_racjonalistka
Papież powinien potępić wirus ptasiej grypy teraz.
Czekamy na nową encyklikę,jej nazwa:"Lelum Polelum"
10-12-2007 22:41 
 Ocena 1 na 1
diogenes (42753 punktów)
>Papież powinien potępić wirus ptasiej grypy teraz.
>Czekamy na nową encyklikę,jej nazwa:"Lelum Polelum"

masz +

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365