>kilkaset tysięcy kur trafi do gazu...
Faktycznie smutne,to jatka wśród ateistów. Kury jak każdy rasowy ateista żyją w świadomości nie istnienia boga/bogów/bóstw/bożków. Są ateistkami.
I nadmieniam że nie chcę nikogo obrażać,do takich doszłam wniosków i wobec braku polemiki nadal się ich trzymam.
|