>Pewno mam spóźniony refleks, ale nie zauważyłem tej wiadomości w ostatnich dniach. Nie tylko ty. Nie mam w tej chwili czasu na zapoznannie się ze wskazaną przez ciebie stroną, ale sprawa wygląda obiecująco, a w mediach o tym ani ani! Podobnie zresztą jest z Kongresem Polskiej Kultury: gdyby nie odpowiednie wątki na forum nic bym o nim nie wiedział. Już zupełnie tracę wiarę w możliwość dotarcia do wszystkich informacji o tym, co się ważnego dzieje na świecie i w kraju. Jednym słowem: chwała tym, którzy dzielą się na forum tego rodzaju swoimi spostrzeżeniami.
Stach M. G.
|