Warto się wpisać, ale również proponować to znajomym wokół siebie, oczywiście bez zbędnego natręctwa  Ja na mojej liście gadu-gadu znalazłem kilka osób które to mogło zainteresować, tylko jedna z nich zdecydowanie nie chciała się obnosić nazwiskiem. Pozdrawaim, adi
|