Czy ktoś widział obraz Leonarda pt.:"Dziewice"(Virgins)?? Strasznie mnie on zaciekawił i z chęcią usłysze opinie innych na jego temat. Słyszalem ich już wiele. Jest on o tyle ciekawy ,że występuje tam tzw. "Gest Jana" znany bardziej z książek Brown'a. Z chęcia wysłucham różnych interpretacji.
|