 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 30-10-2020 15:57 | romaro (25211 punktów) | Prędzej nie można było?
5 na 5 | Mówcie co chcecie ale tak złośliwych ludzi u władzy Polska nie miała chyba nigdy. Piątek godz 15:20 rząd ogłasza, że cmentarze już jutro będą zamknięte. Tą są po pr4o9stu s*******ny. Nie mogli tego ogłosić trochę prędzej. Zmknięcie cmentarzy jest być może rozsądnym pomysłem, ale nie mam pojęcia w jakiej rzeczywistości żyje premier skoro myśli, że ludzie już nie kupili kwiatów, zniczy a część z nich nie jest już w drodze do rodzin. Przecież takich rzeczy nie ogłasza się na 8 godzin przed!
Gang Olsena w swojej nieporadności był przynajmniej śmieszny, nieporadność rządu #reżimPiS jest przerażająca. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | DyktaFon (9281 punktów) | >Mówcie co chcecie ale tak złośliwych ludzi u władzy Polska nie miała chyba nigdy. >Piątek godz 15:20 rząd ogłasza, że cmentarze już jutro będą zamknięte. Tą są po pr4o9stu s*******ny. >Nie mogli tego ogłosić trochę prędzej. >Zmknięcie cmentarzy jest być może rozsądnym pomysłem, ale nie mam pojęcia w jakiej rzeczywistości >żyje premier skoro myśli, że ludzie już nie kupili kwiatów, zniczy a część z nich nie jest już w >drodze do rodzin. Przecież takich rzeczy nie ogłasza się na 8 godzin przed! >Gang Olsena w swojej nieporadności był przynajmniej śmieszny, nieporadność rządu #reżimPiS jest >przerażająca.
Niby racja.... ale przecież nikt nie idzie do polityki, aby coś konkretnego robić. To są zwykli ludzie, którzy korzystają z jedynej szansy w życiu. Taka fucha nie zdarza się co dzień. Jak nie ma sytuacji podbramkowej (którą nota bene wywołują oni sami), to można sobie porządzić, bo cokolwiek się zrobi, to tak musi być i koniec. Tylko teraz sytuacja się pokomplikowała i jestem pewny, że część z rządu chętnie by się z tego cyrku wypisała.
Więc dlaczego to dziwi?
|
|
 | 1 na 1 | romaro (25211 punktów) | > Tylko teraz sytuacja się pokomplikowała i jestem pewny, że część z rządu chętnie by się z tego cyrku wypisała.Nie wystarczy się wypisać.
|
|
|  | 1 na 1 | DyktaFon (9281 punktów) | > > Tylko teraz sytuacja się pokomplikowała i jestem pewny, że część z rządu chętnie by się z tego cyrku wypisała.> Nie wystarczy się wypisać.>  Jak to miło, jak jeden polityk wkopuje drugiego  To jest jedyna nadzieja, że oni nie obłowią się jeszcze bardziej...
|
|
3 na 3 | haish (2904 punktów) | >Mówcie co chcecie ale tak złośliwych ludzi u władzy Polska nie miała chyba nigdy. >Piątek godz 15:20 rząd ogłasza, że cmentarze już jutro będą zamknięte. Tą są po pr4o9stu s*******ny. >Nie mogli tego ogłosić trochę prędzej. >Zmknięcie cmentarzy jest być może rozsądnym pomysłem, ale nie mam pojęcia w jakiej rzeczywistości >żyje premier skoro myśli, że ludzie już nie kupili kwiatów, zniczy a część z nich nie jest już w >drodze do rodzin. Przecież takich rzeczy nie ogłasza się na 8 godzin przed! >Gang Olsena w swojej nieporadności był przynajmniej śmieszny, nieporadność rządu #reżimPiS jest >przerażająca.
wieść gminna niesie, że "elyty obawiają się że niektórzy będą się "podnosić z martwych" skala zjawiska jest trudna do oszacowania".
|
|
6 na 6 | Duch Prawdy (14787 punktów) | >Przecież takich rzeczy nie ogłasza się na 8 godzin przed! >Gang Olsena w swojej nieporadności był przynajmniej śmieszny, nieporadność rządu #reżimPiS jest przerażająca. W Chojnicach ludzie masowo ruszyli na cmentarze po tym ogłoszeniu Premiera, w innych miastach pewnie teraz jest podobnie - jest ciemno, służby nie pilnują porządku na dojazdach do cmentarzy, od jutra miały pilnować... - chaos i narażanie ludzi na wypadki, które zapewne będą... QRWA MAĆ... człowiek trzeciego sortu...
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
|
|
 | 2 na 2 | romaro (25211 punktów) | >W Chojnicach ludzie masowo ruszyli na cmentarze po tym ogłoszeniu Premiera, w innych miastach pewnie teraz jest podobnie - jest ciemno, służby nie pilnują porządku na dojazdach do cmentarzy, od jutra miały pilnować... - chaos i narażanie ludzi na wypadki, które zapewne będą... QRWA MAĆ...
U mnie to samo, ale przeżyjemy. Jednak wielu handlarzy zakupiło już towar by sprzedać go na Wszystkich Świętych. Niestety parę godzin przed sobotą, *** znowu napluł na ludzi. Szczególnie dla tych ludzi to dramat. To jest jakaś niezrozumiała dla mnie dywersja w wykonaniu TEJ "władzy".
|
|
 | 2 na 2 | Berzerac (5671 punktów) | >>Przecież takich rzeczy nie ogłasza się na 8 godzin przed! >>Gang Olsena w swojej nieporadności był przynajmniej śmieszny, nieporadność rządu #reżimPiS jest przerażająca. >W Chojnicach ludzie masowo ruszyli na cmentarze po tym ogłoszeniu Premiera, w innych miastach pewnie teraz jest podobnie - jest ciemno, służby nie pilnują porządku na dojazdach do cmentarzy, od jutra miały pilnować... - chaos i narażanie ludzi na wypadki, które zapewne będą... QRWA MAĆ...
Chyba tak jest w całym kraju. Nie ma gdzie zaparkować samochodu. Wszędzie tłumy. Tylko debil mógł wpaść na taki pomysł, aby poinformować ludzi "za pięć dwunasta"
Czy można się jeszcze bardziej skompromitować jak uczynił to (nie)rząd ?. Nad niczym nie panują, stąd z dupy wzięte decyzje. Jest to rząd złożony z przypadkowych dyletantów i ignorantów. I to miała być ta "dobra zmiana?"
Cały ten bajzel ma przynajmniej jeden pozytywny aspekt. Coraz większy procent społeczeństwa dostrzega, że rządzą nami tępe qtasy.
|
|
|  | 3 na 3 | Duch Prawdy (14787 punktów) | |
|
1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >Mówcie co chcecie ale tak złośliwych ludzi u władzy Polska nie miała chyba nigdy. nauczeni jesteśmy sie oglądać na Watykan od zarania dziejów, 1000 lat, ostatnio Berlin, Wiedeń, Londyn, Moskwa, dziś Bruksela + episkopat
nasza SOLIDARNOŚĆ jest z raju, z istoty, czemu porzuciliśmy naszą istotę?
>Piątek godz 15:20 rząd ogłasza, że cmentarze już jutro będą zamknięte. Tą są po pr4o9stu s*******ny. >Nie mogli tego ogłosić trochę prędzej. nauczmy sie rozmawiac z przodkami, coś doradzą, będzie to niesamowite
>Zmknięcie cmentarzy jest być może rozsądnym pomysłem ale [...] ludzie już kupili kwiatów, zniczy a część z nich jest w drodze do rodzin. takich rzeczy nie ogłasza się na 8 godzin przed! ale producenci ww musza z czegoś żyć. Nie można przy tych kwiatach odbyć rytuału np w domu, w ogrodzie? to dobry czas by postulować możliwość trzymania prochów bliskich w domu, ogrodzie, parku, morzu, jak kto woli, w końcu mamy liberalizm (indywidualizm i wolność)
|
|
2 na 2 | bartech (554 punktów) | Można się spodziewać, że niedługo sukienkowi wyjdą na ulice - przecież przez tę decyzję przepadła im pewnie całkiem istotna w ich budżetach 1-listopadowa taca.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > Można się spodziewać, że niedługo sukienkowi wyjdą na uliceto byłoby znakiem, że mamy normalność (np będą rzucać krzyże na ulicy belwederskiej
|
|
| hanging_bishop (1112 punktów) | Niedługo znów będzie zakaz wstępu do lasu  Oni nie wiedzą co robią.
|
|
1 na 1 | Cieślański (994 punktów) | Wódz a za wodzem wierni. Czyli Trzeci Oddech Kaczuchy. m.youtube.com/watch?v=TYblsyEakLUProroki jakie cy co? Taki klimat, Sorry. Ze względów bezpieczeństwa ważnych osób pewne rzeczy zmienia się w ostatniej chwili. A i tak w 1939 r. nasi nie wysadzili w powietrze Hitlera, podczas parady w Warszawie. Ktoś zadecydował, że nie. Od przewrotu majowego rządziła opcja podlizusów Piłsudskiego przysłanego nam przez Niemców w 1917, abyśmy gineli walcząc z Rosją. Armia polska, oficjalnie nie wspierała nawet powstań śląskich i wielkopolskiego. Wrodzy przywódcy i generałowie oszczędzają się nawzajem. Do mielonki potrzebne jest mięso armatnie. Prości, biedni, naiwny, łatwowierni, posłuszni. Do polityki, : wredne, zakłamane, podstępne, sprzedajne mendy. Jesień to w tej części kontynentu typowa pora na powstania i rewolucje. Taki klimat, ostateczny wkurw przed snem zimowym niedźwiedzi, ryb, gadów i płazów. Nawet ludzkie dzieci lubią się złościć przymulone przed snem. Nie wszystkie. Te bardziej męskie. Organizm broni się przed wyłączeniem świadomości i systemów agresji obronnek przez chwilowy wyrzut adrenaliny do krwi i mózgu. Przy nadchodzącym sezonowym obniżeniu nastroju spowalniającym działanie mózgu jest podobnie. Dochodzi jeszcze jesienny szczyt jurności rozpłodowej związany z "górką testosteronową" i szczytem zapłodnień. ALERT. Kochani wyborcy. Macie do 2 listopada zostać w domach i oglądnąć transmisję z wizyty wicepremiera Kaczyńskiego przy grobie jego bliskich. Jak byście poszli na cmentarze przegapilibyście audycje na żywo. I mogli byście zarazić Go PeSymizmem i covid. Osso codzi? m.youtube.com/watch?v=j2AOdmWxtjYAle spoko, opozycja puści powtórki w TVN i w necie. No i jeszcze te wasze świeczki. Są nie ekologiczne jak smog wawelski z Huty Lenina. Ale co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie. Wódz musi oddychać pełną piersią. To nowy wicuś ale stary Prezes. Poznacie go. Będzie bez maseczki i jego świta też. Wszyscy będą ronić łzy. Ich ból jest większy niż tfuj! m.youtube.com/watch?v=o9LzNtpjhV0PiS was kocha. Więc wy macie kochać PiS. Jak wół ryczy, obora słucha. Jak baran beczy to owce nastawiają. Mohairowego ucha. Jak Pusia sika Jaruś zmienia żwirek i muchomorek. 1Szukajcie w necie filmów i wypowiedzi PiSielców z przed kilku lat gdy twierdzili, że manfestowanie (many + festyn) poglądów na ulicach to prawo i sprawiedliwość i obowiązek każdego Polaka katolika. My zrobimy z was i jednego i drugiego... Bo jesteśmy za wolnością i demokracją wolnego wyboru. Dla tego wybierzemy za was co będzie dla was najlepsze naszym zdaniem. Jak będzie już wolno znów iść na przyspieszone wybory to szybko wybierzecie nas na 3 kadencję pierwszej dekady.
bóg jest oszustwem zwoń futurymśkolwiek kozciele; 534 769 644 byś biła mi Biustwem
|
|
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
>Mówcie co chcecie ale tak złośliwych ludzi u władzy Jeśli złośliwi, to im nie wyszło, wszak każdy 'wierzący' rozumie, że te funeralne korowody z akcją znicz w tle są dla picu, więc odpuszcza na rzecz posiedzenia w pieleszach przed lapkiem bezstresowo. A jutro pewnie się dowiemy, że ludzie zostali w domach wykazując zdyscyplinowanie i odpowiedzialność. I nie można wykluczyć, że władza zamierzała takim pozytywnym tekstem zaplusować.
cr
|
|
| Konowal (6291 punktów) | Czy jakby powiedział dzień wcześniej to by coś zmieniło ? - tylko zwiększone bytności na cmentarzach żeby zdążyć "przed" O ile założyli że taka decyzja była potrzebna to jakie by nie było wykonanie byłoby złe. Zresztą tak wybili argument opozycji z przyszłości że zarażenia to nie z powodu strajku kobiet tylko z wizyty na cmentarzach. Oczywiście część przedsiębiorców na pewno poniosła dotkliwe straty.
Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć. św. Augustyn
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|