 |
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 08-03-2021 11:00 | MaxGolonko3 (3459 punktów) | Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet | Szczęścia, Zdrowia, pociechy z pociech i partnerów życzę serdecznie wszystkim Kobietom. ...........*** ..........***** ...........*** ...***...........*** *****.........***** ...***...........*** ...........*** ..........***** ...........*** ............|| ............|| ............|| ............|| ............|| ............|| | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | nie wszystkie obchodzą to święto | > Szczęścia, Zdrowia, pociechy z pociech i partnerów życzę serdecznie wszystkim Kobietom.Kobiety jednakże mają trochę odmienne zdanie na temat życzeń jak wyżej w dniu dzisiejszym, przynajmniej niektóre z nich, te mądrzejsze. W ich opinii wyróżnianie i obchodzenie święta 8 marca trąci korporacyjnym seksizmem i nie ma nic wspólnego z walką o równouprawnienie płci. "International Women's Day is in danger of becoming little more than a corporate Valentine's Day, with companies jumping on the bandwagon to whitewash their brands rather than promote women's equality, leading feminists have said.With International Women's Day products on offer from red roses to hipster T-shirts emblazoned with slogans such as "Woman Up", equal rights campaigners have called on companies to take action and donate to grassroots causes on International Women's Day, which takes place on Sunday, rather than using it as a promotional opportunity. Vivienne Hayes, chief executive of the Women's Resource Centre, said: "This use of International Women's Day by companies is part of the co-option of feminism and women's equality into a much more mainstream position, that has led to the corporatisation of the advancement of women's rights."There's a risk that it becomes an event a bit like Mother's Day or Valentine's Day instead of giving visibility to the work that women are doing around the world." www.thegua(*)rate-mothers-day-feminists-say
|
|
 | | MaxGolonko3 (3459 punktów) | Odp: nie wszystkie obchodzą to święto | >8 marca trąci korporacyjnym seksizmem i nie ma nic wspólnego z walką o równouprawnienie płci. ... Tia. od czasu do czasu udajesz progresywnego ale tylko po to by Agnos nie wywalił cię z portalu na którym jesteś bo masz psychiczną chorobę (nerwicę natręctw) która u Ciebie realizuje się w obsesji atakowania i dyskredytowania Żydów.
Jest to żenujące, już nudne, niszczy sens tego portalu.
JESTEŚ CHORYM CZŁOWIEKIEM I W DODATKU CHAMEM I ŚWINIĄ bo nam tu kradniesz czas.
***
A Kobietom jeszcze raz szczęścia życzę, także w seksie i miłości.
|
|
|  | 1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | puszczanie farby | >JESTEŚ CHORYM CZŁOWIEKIEM I W DODATKU CHAMEM I ŚWINIĄ bo nam tu kradniesz czas.
Puszczasz pan fantastycznie farbę - to znaczy hejtujesz na wysokich obrotach, czym nieuchronnie i zapewne niechcący ukazujesz istotę swego "progresywizmu".
>A Kobietom jeszcze raz szczęścia życzę, także w seksie i miłości.
Kobiety - przynajmniej te na poziomie - nie będą sobie "cenić" życzeń od osoby, z której wylewa się spieniony hejt jak zacytowany, świadczący o problemach z kontrolą emocji, w tym agresji.
|
|
| |  | | MaxGolonko3 (3459 punktów) | Odp: puszczanie farby | >Puszczasz pan fantastycznie farbę
Chory antysemita odezwał się powyżej
(cudem nie dodał jakiejś antżydowskiej informacji tym razem)
|
|
| | |  | 1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | poniżej też | >>Puszczasz pan fantastycznie farbę >Chory antysemita odezwał się powyżej
Poniżej też. Co pan sądzi o genezie święta kobiet???
|
|
| | | |  | | MaxGolonko3 (3459 punktów) | Odp: poniżej też | >>>Puszczasz pan fantastycznie farbę >>Chory antysemita odezwał się powyżej >Poniżej też. Co pan sądzi o genezie święta kobiet??? >
Że jesteś chorym psychicznie antysemitą i chamem niszczącym wątki i sięgasz do prehistorii która jest dziś kompletnie bez znaczenia byle tylko uderzyć w Żydów.
Masz nerwicę natręctw i wypad z moich wątków chamie!
|
|
| | | | |  | 1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | wypad w...bolszewizm? |
>Masz nerwicę natręctw i wypad z moich wątków chamie!
Pan się uważa za lewicowca i progresistę??? Sorry - ale chyba autoramentu bolszewicko - stalinowskiego.
|
|
| | | | | |  | | MaxGolonko3 (3459 punktów) | Odp: wypad w...bolszewizm? | >>Masz nerwicę natręctw i wypad z moich wątków chamie! >Pan się uważa za lewicowca i progresistę??? Sorry - ale chyba autoramentu bolszewicko - stalinowskiego.
Zainfekowałeś sympatyczny wątek z życzeniami kolejną porcją twojej obsesji antyżydowskiej, a teraz bronisz się stosując nieelegancką metodę odwracania od siebie uwagi przez atak na przeciwnika który wytknął twoje skandaliczne psucie wątków!
Zgłaszam cię!
|
|
1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | geneza święta kobiet | > Szczęścia, Zdrowia, pociechy z pociech i partnerów życzę serdecznie wszystkim Kobietom.Jeżeli już odnotowujemy owo "święto" - warto zapoznać się z jego genezą, dosyć niesmaczną i szokującą: "8 marca - jak wiadomo - obchodzony jest międzynarodowy dzień kobiet. Szczytu popularności owe święto doświadczało w czasach minionych, kiedy to w całym bloku sowieckim nadawano mu propagandową oprawę najcięższego kalibru, a kobietom obowiązkowo wręczano goździk i po parze rajstop. Obecnie zachowały się gdzie nie gdzie okazałe relikty tego święta, jednakże, mimo wszystko, wydaje się, iż wielkimi krokami zmierza do lamusa historii. Data 8 marca nie została wybrana przypadkowo. Jak wiadomo za twórczynię międzynarodowego dnia kobiet, które to święto pierwotnie miało charakter międzynarodowego dnia kobiety - rewolucjonistki - uchodzi działaczka ruchu socjalistycznego, Klara Zetkin, z pochodzenia Żydówka. Wykoncypowawszy sobie potrzebę powołania do życia takiego dnia, sięgnęła - o paradoksie - do zdarzeń i bohaterek starotestamentowych, aby wykreować socjalistyczne święto. Bo międzynarodowy dzień kobiet zbieżny jest tak co do przesłania jak i swej daty z żydowskim swiętem Purim. Obchodzone jest ono co roku hucznie przez Żydów na pamiątkę zdarzeń opisanych w Księdze Estery. Opowiada ona o perskim władcy Ahaswerusie, jego żydowskiej nałożnicy Esterze, jej ojcu Mordechaju i majordomusie Ahaswerusa, Hamanie. Żyd Mardechaj wbrew poleceniu króla nie oddawał pokłonu Hamanowi. Z tego powodu Haman postanowił zgładzić wszystkich Żydów. Powziąwszy o tym wiadomość Estera uwiodła Ahaswerusa i wymogła na nim zmianę decyzji. Co więcej skłoniła go do wydania rozkazu zabicia majordomusa i jego zwolenników. Hamana i dziesięciu jego synów zamordowano, zaś w całej Persji Żydzi zmasakrowali 75 000 Persów. W dniu święta Purim czytana jest w synagodze Księga Estery. Ilekroć jest wypowiadane słowo "Haman", wierni zachowują się jakby najedli się szaleju, wrzeszcząc, tupiąc, krzycząc, grzechocząc grzechotkami, plując, a obecnie najpewniej także dmąc ze wszystkich sił swoich w wuwuzele! Po tej kociej muzyce spożywa się posiłek, w tym trójkątne ciastka zwane "uszami Hamana". Obowiązkiem religijnym jest w ten dzień konsumować gigantyczne ilości alkoholu, aż do momentu, w którym nie można będzie rozróżnić wznoszonych okrzyków: "Niech będzie błogosławiony Mordechaj" oraz "Niech będzie przeklęty Haman". Nunc est bibendum! Jest w związku z tym oczywistym, iż pod koniec takiej alkoholowej biby ma miejsce "rwanie się taśmy", "tryskanie tęczowym pawiem" oraz - w konsekwencji - doświadczanie kwalifikowanego katzenjammer ze wszystkimi przynależnymi mu objawami. Fakt, iż w ten sposób obchodzi się pamiątkę - co tu dużo ukrywać - kwalifikowanego ludobójstwa - jest wielce niesmaczny, jeszcze bardziej chyba niż owe alkoholowe opilstwo. Tu się koło zamyka i dochodzimy do meritum sprawy. Za każdym bowiem razem gdy obchodzimy międzynarodowy dzień kobiet, czcimy zarazem ludobójczynię Esterę, bohaterkę starotestamentowej etyki. Okoliczność owa uczciwego człeka przyprawia o mdłości - bynajmniej nie kociokwikowe, chyba że mamy na myśli kociokwik moralny. Jeżeli już ów dzień kobiet ma być obchodzony winno się go bezwzględnie oderwać od starotestamentowego kontekstu i uczynić religijnie neutralnym oraz etycznie nieposzlakowanym." www.racjonalista.pl/forum.php/s,700755
|
|
1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | zaliczyliśmy? | > Szczęścia, Zdrowia, pociechy z pociech i partnerów życzę serdecznie wszystkim Kobietom.A życzy tego osobnik epatujący wokół "kosmatymi" tekstami jak poniżej - które w swej istocie są już co najmniej nieprzystojne, a być może nawet noszą znamiona werbalnego molestowania. Dla osobników takiego pokroju obchodzenia święta kobiet i kosmate teksty jak niżej idą w parze i często sygnalizują starsze pokolenie lub/i mentalność prl-owską. W przypadku święta kobiet chodziło wówczas o to, żeby dać niewieście goździk lub rajstopy, potem "podlać" alkoholem i wychędożyć należycie w zakładowym magazynie czy innym tego typu pomieszczeniu gospodarczym. "Politechnika Częstochowska. Wykłady, geografia. - Profesorze! Ja chciałbym się dowiedzieć jak będzie wyglądać zaliczenie. - Niech Pan na mnie nie patrzy, ja Pana nie zaliczę." www.racjonalista.pl/forum.php/s,823573#w838648
|
|
 | | MaxGolonko3 (3459 punktów) | Odp: zaliczyliśmy? | Zainfekowałeś sympatyczny wątek z życzeniami kolejną porcją twojej obsesji antyżydowskiej, a teraz bronisz się stosując nieelegancką metodę odwracania od siebie uwagi przez atak na przeciwnika który wytknął twoje skandaliczne psucie wątków!
Zgłaszam cię!!!
|
|
|  | 1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | sympatyczny czy kontrowersyjny? | >Zainfekowałeś sympatyczny wątek z życzeniami kolejną porcją twojej obsesji antyżydowskiej, a >teraz bronisz się stosując nieelegancką metodę odwracania od siebie uwagi przez atak na >przeciwnika który wytknął twoje skandaliczne psucie wątków!
Zwróciłem uwagę na kontrowersje związane ze świętem kobiet ( licząc na ich przedyskutowanie) - tak obecne jak i mające konotację historyczną i w odpowiedzi zostałem nazwany chamem i świnią. Pan ma pojęcie w ogóle co to jest kultura i kindersztuba i co to jest hejt???
|
|
| |  | | MaxGolonko3 (3459 punktów) | Odp: sympatyczny czy kontrowersyjny? | >Zwróciłem uwagę na kontrowersje związane ze świętem kobiet >Pan ma pojęcie w ogóle co to jest kultura i kindersztuba i co to jest hejt???
Otóż to. Brak ci kultury i kindersztuby bo w takim wątku nie wypadało odpalać takiej dygresji.
Swoją chorą obsesję pod takim czy innym pretekstem wstawiasz w cudze wątki bo inaczej musiałbyś założyć swój o tych "kontrowersjach"
i byłby to kolejny wątek antysemicki czego Agnos mógłby w końcu nie wytrzymać!
Zgłosze tę sytuacje do Koraszewskich i oni sobie pogadają z Agnosem o tobie jak natychmiast nie zaprzestaniesz śmiecić tymi antysemitycyzmami!
Pzdr
|
|
| | |  | 1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | brak całkowity kultury i kindersztuby | >Otóż to. Brak ci kultury i kindersztuby bo w takim wątku nie wypadało odpalać takiej dygresji.
"Taki wątek" - to wyśmienita okazja do odpalania "takich dygresji" i debatowania na kontrowersyjne tematy. To jest forum wymiany poglądów - nie zaś salon zebrań towarzystwa wzajemnej adoracji. Epatowanie zaś oponenta określeniami typu "cham" i "świnia" - powszechnie uznanymi za obraźliwe - jest natomiast doskonałym miernikiem pańskiej kultury i kindersztuby, a konkretnie ich całkowitego braku.
|
|
| | | |  | | MaxGolonko3 (3459 punktów) | Odp: brak całkowity kultury i kindersztuby | >>Otóż to. Brak ci kultury i kindersztuby bo w takim wątku nie wypadało odpalać takiej dygresji. >"Taki wątek" - to wyśmienita okazja do odpalania "takich dygresji" i debatowania na kontrowersyjne tematy. To jest forum wymiany poglądów - nie zaś salon zebrań towarzystwa wzajemnej adoracji. >Epatowanie zaś oponenta określeniami typu "cham" i "świnia" - powszechnie uznanymi za obraźliwe - jest natomiast doskonałym miernikiem pańskiej kultury i kindersztuby, a konkretnie ich całkowitego braku. >
fakt, te dwa słowa były słabe, ala miały wreszcie oduczyć cię zaśmiecania portalu notorycznymi antysemityzmami.
|
|
1 na 1 | MaxGolonko3 (3459 punktów) | Odp: Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet | Życie Kobiety jest trudniejsze, bardziej narażające na negatywne emocje. Inwestycja w dziecko powoduje, że ona, a nie ojciec chce czy nie chce musi mu się poświęcać gdy on czasem kombinuje już z inną zamiast pomagać przy wychowywaniu. Jej udany seks wymaga pewnej staranności i pewnych cech mężczyzny, z czym bywa trudno, Mężczyzna w prawie każdym związku osiąga satysfakcję seksualną. Kobieta z racji mniejszej siły i domniemania, że miewa 'zespół napięcia przedmiesiączkowego' jest z marszu gorzej wynagradzana, mimo że jedno i drugie może mieć akurat marginalny wpływ na jej pracę. Życzę Kobietom szczęścia jeszcze raz dzisiaj. ...........*** ..........***** ...........*** ...***...........*** *****.........***** ...***...........*** ...........*** ..........***** ...........*** ............|| ............|| ............|| ............|| ............|| ............||
|
|
 | 1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | potęga relatywizmu? | >Życie Kobiety jest trudniejsze, bardziej narażające na negatywne emocje.....
Bzdura. To wszystko zależy od danej osoby. Są kobiety będące w trudniejszej sytuacji niż mężczyźni i vice versa. O wszystkim decyduje kontekst, różnorakie uwarunkowania. To co pan napisał to sekciarski, kostyczny dogmatyzm.
|
|
|  | | MaxGolonko3 (3459 punktów) | Odp: potęga relatywizmu? | > >Życie Kobiety jest trudniejsze, bardziej narażające na negatywne emocje.....> Bzdura. To wszystko zależy od danej osoby. Są kobiety będące w trudniejszej sytuacji niż mężczyźni i vice versa. O wszystkim decyduje kontekst, różnorakie uwarunkowania. To co pan napisał to sekciarski, kostyczny dogmatyzm.Człowieku! Nie rozumiesz podstaw takich dyskusji. Piszę o statystycznej kobiecie a obalanie tego konkretnym przykładem jest kompletnie bez sensu. Epitety walisz jak mantrę - kłam, kłam może ktoś uwierzy
|
|
| DyktaFon (9281 punktów) | Odp: Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet | Jak to miło, jak faceci dyskutują o święcie kobiet. Choć najbardziej to świadczy o nich samych, a nie o przedmiocie dyskusji.... Coś zawsze można się dowiedzieć o ludziach.
|
|
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> Szczęścia, Zdrowia, pociechy z pociech i partnerów życzę serdecznie wszystkim Kobietom.>  > >...........*** >..........***** >...........*** >...***...........*** >*****.........***** >...***...........*** >...........*** >..........***** >...........*** >............|| >............|| >............|| >............|| >............|| >............||> Bardzo dziękuję. 
cr
|
|
1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet. Szczęścia, Zdrowia, pociechy z pociech i partnerów raju  np wymienialy partnerów co kilka lat  kwiatki bratki dla sąsiadki (z fR)  a jakby ustanowić dzień powrotu do raju (bez pracy, matriarchat, pełne galerie)
|
|
 | 1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | na kursie kolizyjnym | >a jakby ustanowić dzień powrotu do raju (bez pracy, matriarchat, pełne galerie)
Matriarchat wyklucza się z pańskim marzeniem o leniuchowaniu ( bez pracy). Kobiety - jako właścicielki i zarządczynie - w zapędzaniu do pracy i eksploatowaniu siły roboczej są bardziej rygorystyczne niż mężczyźni. Jak pan nie wierzy, niech pan o to spyta...kobiety pracownice.
|
|
|  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: na kursie kolizyjnym | > >a jakby ustanowić dzień powrotu do raju (bez pracy, matriarchat, pełne galerie)> Matriarchat wyklucza się z pańskim marzeniem o leniuchowaniu ( bez pracy).seks to ciężka praca dlatego nie wszyscy ją uprawiaja, zauwaz nie ma przymusu. W raju praca była ciężka ale przyjemna i nie przymusowa > Kobiety - jako właścicielki i zarządczynie - w zapędzaniu do pracy i eksploatowaniu siły roboczej są bardziej rygorystyczne niż mężczyźni.maja wieksze doswiadczenie nabyte wychowujac dzieci, pracując -organizując dom i zawodowo raj to nasz stan naturalny, kobiety poprzez miesiączki, ciąże, rodzenie, karmienie piersią, wychowywanie, sa bliżej natury (naszej istoty) Jedyna droga do raju wiedzie poprzez kobiety  kobiety zaprowadza nas do raju, no bo kto? jak?
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|