 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 24-12-2007 08:00 | Osnowa (11779 punktów) | Wesołych Świąt!
2 na 2 |
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wszystkim Państwu wolności światopoglądowej, a swemu Państwu światopoglądowej neutralności. I dużo radości. Osnowa .
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| google | Życzenia
1. złożone Tobie (zwanej lub zwanemu poniżej: "Przyjmującym Życzenia")
2. przeze mnie (zwanego poniżej: "Życzącym").
Przyjmij proszę, z wyłączeniem wyraźnej lub domniemanej mocy wiążącej, najlepsze życzenia przyjaznych środowisku, świadomych społecznie, bezstresowych, nieuzależniających i neutralnych płciowo świąt przesilenia zimowego, celebrowanych w ramach tradycji wyznania religijnego albo praktyk świeckich wedle wyboru Przyjmującego Życzenia, w szczególności zgodnie z tradycją Bożego Narodzenia, Chanuki lub Kwanzy, z zachowaniem należnego szacunku dla religijnych lub świeckich przekonań lub tradycji osób trzecich, albo ich wyboru niepraktykowania żadnych religijnych ani świeckich tradycji, jak również finansowo korzystnego, osobiście pomyślnego oraz medycznie nieskomplikowanego przebiegu ogólnie przyjmowanego roku kalendarzowego 2008, z zachowaniem należnego szacunku dla kalendarzy przyjmowanych przez mniejszości narodowe, etniczne lub wyznaniowe, bez względu na rasę, wyznanie, poglądy polityczne lub filozoficzne, kolor skóry, wiek, stopień sprawności fizycznej, wybór platformy komputerowej, lub preferencje seksualne Przyjmującego Życzenia.
Przyjęcie niniejszych życzeń oznacza jednoczesne przyjęcie następujących warunków i zastrzeżeń: § 1 Niniejsze życzenia podlegają dalszemu sprecyzowaniu, wycofaniu lub odwołaniu przez Życzącego bez zachowania jakichkolwiek terminów wypowiedzenia oraz bez potrzeby uzasadnienia.
§ 2 Niniejsze życzenia mogą być nieodpłatnie przenoszone przez Przyjmującego Życzenia w niezmienionej treści na rzecz osób trzecich.
§ 3 Niniejsze życzenia nie implikują żadnej obietnicy ze strony Życzącego do rzeczywistego wprowadzenia w życie któregokolwiek z wyżej wymienionych życzeń, a w szczególności nie stanowią oferty w rozumieniu odpowiednich przepisów prawa.
§ 4 Jakiekolwiek fragmenty niniejszych życzeń sprzeczne z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa należy uznać za niezłożone, bez wpływu na pozostałe fragmenty życzeń.
§ 5 Niniejsze życzenia nie mają wartości finansowej.
§ 6 Życzący gwarantuje działanie niniejszych życzeń zgodne z powszechnie przyjętym działaniem życzeń w zakresie dobrych wiadomości przez okres jednego roku albo do chwili wydania kolejnych życzeń świątecznych, którekolwiek z tych zdarzeń nastąpi wcześniej.
§ 7 Gwarancja jest ograniczona do wymiany niniejszych życzeń lub wydania nowych życzeń, bez potrzeby uzasadnienia przez Życzącego.
Podpisy stron:
Życzący Przyjmujący Życzenia
|
|
 | | Osnowa (11779 punktów) |
>Życzenia >1. złożone Tobie >[...] >Przyjmij proszę >[...] >Przyjmujący Życzenia Niniejszym przyjmuję: Osnowa. .
|
|
| adamzwawy (969 punktów) | > Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wszystkim Państwu> wolności światopoglądowej, a swemu Państwu światopoglądowej> neutralności. I dużo radości. Osnowa> .> Przyłączam się... Oby nasi najbliżsi nie mieli Nam za złe że myślimy inaczej, Oby rodziny chciały rozmawiać, Oby prezenty sypały się. Oby...
|
|
 | | adamzwawy (969 punktów) | > >Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wszystkim Państwu> >wolności światopoglądowej, a swemu Państwu światopoglądowej> >neutralności. I dużo radości. Osnowa> >.> >> Przyłączam się...> Oby nasi najbliżsi nie mieli Nam za złe że myślimy inaczej,> Oby rodziny chciały rozmawiać,> Oby prezenty sypały się.> Oby... PS Święta u racjonalisty mam dwa dni wolnego- 20% tradycyjnie- 31% organizuję wyjazd- 2% spędzam po swojemu- 19% męczą mnie i nudzą- 25% Inne- 3% Oddano 215 głosów. 31% racjonalistów - tradycyjnie spędza świeta?!  to znaczy śpiewają kolędy? sianko kładą pod obrus dzielą się opłatkiem? BRRR.... taka nasza rzeczywistość!
|
|
|  | | alterego | > 31% racjonalistów - tradycyjnie spędza świeta?! > to znaczy śpiewają kolędy?> sianko kładą pod obrus> dzielą się opłatkiem?> BRRR....Czyżbyś był racjonalnym diabłem, który boi się "święconej wody", a wierząc równie głęboko w inne zabobony, boi się także czarnego kota? Ja w zabobony nie wierzę, ale niektóre bardzo lubię: np. przez próg za skarby świata się nie przywitam. Uważam, że racjonalny stosunek do wszelkich zabobonów jest bardzo racjonalny. Dlatego, ŻYCZĘ Ci WSZYSTKIEGO DOBREGO Z OKAZJI "BOŻEGO NARODZENIA" oraz równie dobrego z okazji nadchodzącego piątku 13. Opłatka, kolęd i sianka też się nie musisz się obawiać, bo moje życzenia odczyniają wszelkie uroki. Nie stanie Ci się nic złego. Jeśli w to nie wierzysz, możesz sam uroki odczynić lub wezwać jakiegoś egzorcystę.
|
|
|  | | prokaczystowska_racjonalistka(290 pkt) | >tradycyjnie- 31%
to nie jest tak źle z tymi racjonalistami. obok humanistycznego ślubu postuluję nowe racjonalistyczne święto,zamiast chrześcijańskiego.
jego centrum to upieczone ciasto w kształcie mózgu,np,piernik,natomiast sernik w kształcie wielkiego znaku zapytania-symbolizującemu dużo pytań bez odpowiedzi.
przy stole natomiast odczytanie fragmentu:"Boga urojonego" prof.Dawkinsa. Następnie dzielenie się ciastem w kształcie mózgu z życzeniami racjonalizacji życia publicznego w Polsce. Po imprezie konkurs:rzucanie rzutków w portret papieża bądź innego duchownego katolickiego,można też rzucac w Bin Ladena jak kto woli.
|
|
| |  | | alterego | >Następnie dzielenie się ciastem w kształcie mózgu Wielu nie ma czym się dzielić, bo wielu nabawiło się mózgu cudzego, zamiast własnego. A to Chrystusa, a to Buddy, a to Kanta lub Marksa. Bywali też tacy, którzy nabyli mózgi Hitlera, Mao, Stalina, Kim Ir Sena lub innego "słoneczka" tego czy innego ich własnego mózgu zakamarka. z życzeniami racjonalizacji życia publicznego w Polsce. Niestety, życzenia tych dzielących się mózgami religiantów stają się dla innych rozkazem, a nie jest to rozkaz racjonalizacji bezmyślnych podziałów, a nie życia. Zdrowia i strawnych potraw życzę.
|
|
| | |  | | prokaczystowska_racjonalistka | > Mao, Stalina, Kim Ir SenaZnani ateiści skądinąd. Ku chwale Rozumu! życzę wszystkim członkom i sympatykom PSR twórczej działalności,sukcesów w krzewieniu wiary że Rozum jest 2 100% zdolny do zaprzeczenia istnienia czegokolwiek/kogokolwiek, dalszego wprowadzania różnych obrzędów humanistycznych w duchu kultu Rozumu. Współpracy z moją organizacją którą zakładam z moimi koleżankami. Jej nazwa to:"Polscy Sympatycy Rozumu",startujemy w lutym. Ku chwale Rozumu! Krystyna Barwiejska
|
|
| | | |  | | alterego | >>Mao, Stalina, Kim Ir Sena >Znani ateiści skądinąd. Rzeczywiście znani i nie stąd. Raczej z tych samych źródeł (opowieści ich własnych, ich współczesnych i ich potomnych), z których większość z nas zna również Sokratesa, Arystotelesa, Pitagorasa, Platona, Kanta, Galileusza, Kopernika, Einsteina, Marksa, Galileusza, Edisona, Kopernika, Newtona, Nietzschego, Berkeleya (żeby tak wyliczyć od Sasa do Lasa), a także Buddę i Chrystusa. Przyznasz, że nie wszyscy oni byli zdeklarowanymi teistami, ale wszyscy zweryfikowanymi wyznawcami ich własnego ROZUMU, który to rozum u nich wszystkich razem i każdego z osobna przerastał wszelkie teizmy i ateizmy? >Ku chwale Rozumu! Chwalisz rozum w/w, czy jego brak u jakiegoś konkretnego ludzkiego boga (Kim Ir Sena, Hitlera, a może Chrystusa) lub konkretnego wyznawcy? Pytam, bo już kompletnie w tych Twoich pochwałach się gubię. Optujesz za teistami, rozumem, czy może tymi, którym brak rozumu (teistycznymi i ateistycznymi wyznawcami cudzych dogmatów, czyli religiantami)? >Jej nazwa to:"Polscy Sympatycy Rozumu",startujemy w lutym. Ani braku R jak Racjonalizm, ani R jak Rozum nie chwalę. Dlatego nie bardzo widzę sens Twoich uszczypliwości wobec bezmózgich ateistów, przy równoczesnej obronie równie bezmózgich teistów.
>Ku chwale Rozumu! >Krystyna Barwiejska
|
|
| Gosia (9452 punktów) | > Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wszystkim Państwu> wolności światopoglądowej, a swemu Państwu światopoglądowej> neutralności. I dużo radości. OsnowaTego samego życzę z okazji Nowego Roku.Dodatkowo w 2008 roku życzę Wam 12 miesięcy zdrowia, 52 tygodni szczęścia, 8760 godzin miłości, 525600 minut pogody ducha i (jeśli wola) 31536000 sekund wspaniałego seksu. A to w prezencie. Pozdrawiam.
|
|
 | | Osnowa (11779 punktów) |
> w 2008 roku życzę Wam 12 miesięcy zdrowia, 52 tygodni szczęścia, 8760 godzin miłości, 525600 minut pogody ducha i (jeśli wola) 31536000 sekund wspaniałego seksu.I wzajemnie! (Szczęśliwie dwutysięczny ósmy jest przestępny, więc nieco odetchniemy od szczęśliwości  ) > A to w prezencie.Ha ha, dzięki  .
|
|
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|