Racjonalista - Strona głównaDo treści
Najgłupsze strony w necie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
28-12-2007 15:21gurgul (651 punktów)Najgłupsze strony w necie
Jedną z moich ulubionych rozrywek jest wyszukiwanie i czytanie idiotycznych stron w necie.

Niestety ostatnio nic nowego nie mogę znaleść. Czytałem już o wampirach, które żyją wśród nas, o kosmitach - Reptilianach, którzy zmieniajac swe formy cielesne podszywają się pod Busha, czy wreszcie mój ulubiny "spis Żydów w zniewolonej Polsce" [gorąco polecam! To lepsze niz najlepszy kabaret (mam nadzieję, że nie zostanie to uznane za reklamę...)].

Jeżeli znacie podobne rarytasy, piszcie!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

prokaczystowska_racjonalistka
najśmieszniejsze są strony o ateistach zamieszkujących planetę Ziemia stworzoną przez coś/kogoś.
przecież skoro boga nie ma to oni nie istnieją.

dobry dowcip.
28-12-2007 19:35 
 Ocena 6 na 6
gurgul (651 punktów)
Nie dziwię się dlaczego jesteś pod ochroną...
LEGION. (3161 punktów)
Cytat:
najśmieszniejsze są strony o ateistach zamieszkujących planetę Ziemia stworzoną przez coś/kogoś.
przecież skoro boga nie ma to oni nie istnieją.
dobry dowcip.

Najśmieszniejsze są strony o stworzonych wierzących zamieszkujących stworzoną planetę.
Stworzoną przez istoty niestworzone...
Przecież skoro coś jest ~stworzone to nie istnieje...
Taki tam niezły żarcik...

PS
   Szatanizm
   A także Krąg odrzuconych i Mars atakuje Na stronie poważnej, ale w tych miejscach styka się z głupotą bezgraniczną jak sam Szatan...

Jędrzej, Maciej, Roman - Hmmm... Tak! To ewidentnie obala teorię ewolucji
gurgul (651 punktów)
Serdecznie dziękuję. Poezja przednia ("mroczne płatki śniegu" ) Ale i tak najbardziej podobał mi się pierwszy wpis w "kręgu odrzuconych".

Pozdrawiam.
prokaczytowska_racjonalistka
Mi proszę Pana niedobrze się zrobiło od tej poezji.
LEGION. (3161 punktów)
Cytat:
Mi proszę Pana niedobrze się zrobiło od tej poezji.

A mnie nie.
Odniesie się Pani do reszty mojej wypowiedzi?

Jędrzej, Maciej, Roman - Hmmm... Tak! To ewidentnie obala teorię ewolucji
prokaczystowska_racjonalistka
>Najśmieszniejsze są strony o stworzonych wierzących >zamieszkujących stworzoną planetę

czyli śmieszą Pana strony o ludziach i innych organizmach żywych zamieszkałych na planecie Ziemia,o których istnieniu wiedzą nawet najmłodsze dzieci.

>Stworzoną przez istoty niestworzone

na tym etapie wiadomo że ktoś/coś co stworzyło Ziemię oraz całe życie na niej po prostu istnieje.
Stwórca stworzył.
Fizycznie jest nieobecny na Ziemi,natomiast zostawił ślad po Sobie w postaci......
proszę się rozejrzec:świat który jest!

jak widzi Pan slady dzika to Pan WIE a nie wierzy ze te slady pozostawił dzik.

wierzący widzą ślady Stwórcy-boga,natomiast ateiści nie widzą tych śladów co czynie je istotami marginalnymi społecznie i groteskowymi.
LEGION. (3161 punktów)
Dzika widziałem, dlatego wiem, a nie wierzę.
Bogów nie widziałem, dlatego mogę wierzyć, albo nie.


Jędrzej, Maciej, Roman - Hmmm... Tak! To ewidentnie obala teorię ewolucji
prokaczystowska_racjonalistka
>Dzika widziałem, dlatego wiem, a nie wierzę.
>Bogów nie widziałem, dlatego mogę wierzyć, albo nie.

jeśli widzi Pan ślady dzika ale dzika w pobliżu nie ma to wierzy Pan że istnieje dzik na podstawie śladów.
chyba że Pan zaprzecza istnieniu dzika,ale co z tego skoro ślady są.
więc zaprzeczenie istnienia Boga jest irracjonalne,a czy jest to zasada biologiczno-fizyczno-chemiczno-matematyczna,czyz Bóg chrześcijański,czy Allah czy potwór Spaghetti czy krasnoludek lub muminek to sprawa umysłu człowieka i jego miary oceny rzeczywistości zastanej-w jakiej się urodził.
rzeczywistości która jest śladem istnienia zostańmy przy terminie klasycznym:Boga.
nie mamy pojecia o jego kształcie,nasze umysłu personifikują tą istotę-zasadę.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365