>Człowieku ja mieszkam na takim zadupiu, że nie mam żadnego dostępu do księżek Filozoficznych a internet mam tylko w pracy jak mam czas dojść do komputera to jest od Poniedziałku do Soboty a Niedziela jest czasem odpoczynku i co dwa tygodnie jeste w szkole. Potrzebuje tej pracy a nie wiem nawet o co chodzi wykładowcy, jak dla mnie to żeby opracować całą książkę oraz na podstawie innych książek. >Jak by ktoś był taki miły to niech coś mi napisze
Myślę, że możesz spytać się wykładowcy o jakie tytuły opracowań chodzi i na miejscu pójść do biblioteki i je wypozyczyć, lub kupić na allegro
tajnapolska
|