Racjonalista - Strona głównaDo treści
Marsz Ateistów i Agnostyków w Krakowie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
09-10-2009 01:09Wojtek (3465 punktów)Marsz Ateistów i Agnostyków w Krakowie
Drodzy Członkowie i Sympatycy PSR,

Przypominam o Marszu Ateistów i Agnostyków, który rozpocznie się w sobotę o godzinie 14.00. Wszelkie informacje na temat Marszu i imprez towarzyszących można znaleźć na stronie www.maia-krakow.org/ . Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych.

Pozdrawiam,
Wojciech Skorupski
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Ma666us_Rincewind (0 punktów)
Jeśli będzie marsz dla satanistów, magów i czarownic w Poznaniu, z pewnością się wybiorę. Jako czarownica. Pojadę na wieprzu, którego hoduję specjalnie na tę okazję
M.M.M (1158 punktów)
>Drodzy Członkowie i Sympatycy PSR,
>Przypominam o Marszu Ateistów i Agnostyków, który rozpocznie się w sobotę o godzinie 14.00.
>Wszelkie informacje na temat Marszu i imprez towarzyszących można znaleźć na stronie
>www.maia-krakow.org/ . Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych.
>Pozdrawiam,
>Wojciech Skorupski

Pokazał się artykuł w Interii Oryginalnie jest to materiał z "Echo miasta", ale ta miejska gazetka jest dostępna tylko jako plik pdf.
---
Ponimasz (66 punktów)
www.youtub(*)DTE&feature=player_profilepage

Tutaj trochę ujęć z marszu.


mp
Maciek
>Drodzy Członkowie i Sympatycy PSR,
>Przypominam o Marszu Ateistów i Agnostyków, który rozpocznie się w sobotę o godzinie 14.00.
>Wszelkie informacje na temat Marszu i imprez towarzyszących można znaleźć na stronie
>www.maia-krakow.org/ . Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych.
>Pozdrawiam,
>Wojciech Skorupski

Warto podkreślić, że PSR Kraków tego marszu nie organizował. Więc śmieszna była postawa członków PSR Kraków.
27-10-2009 13:50 
 Ocena 1 na 1
Wojtek (3465 punktów)
Czemu śmieszna? Nie twierdziliśmy, że organizujemy - jesteśmy organizacją partnerską Młodych Wolnomyślicieli (jako partnerzy PSR jest wymienione na stronie MAiA). Pominę już fakt, że bez PSR byłoby jakieś 100 osób mniej.
Możesz sprecyzować zatem o jaką śmieszność Ci chodzi, czy sam chciałeś w nią popaść pisząc ten post?

Pozdrawiam


ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365