Czemu śmieszna? Nie twierdziliśmy, że organizujemy - jesteśmy organizacją partnerską Młodych Wolnomyślicieli (jako partnerzy PSR jest wymienione na stronie MAiA). Pominę już fakt, że bez PSR byłoby jakieś 100 osób mniej. Możesz sprecyzować zatem o jaką śmieszność Ci chodzi, czy sam chciałeś w nią popaść pisząc ten post? Pozdrawiam
ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona
|