Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 5 (przedawniony)
27-10-2009WojtekMarsz Ateistów i Agnostyków w Krakowie
Drodzy Członkowie i Sympatycy PSR,

Przypominam o Marszu Ateistów i Agnostyków, który rozpocznie się w sobotę o godzinie 14.00. Wszelkie informacje na temat Marszu i imprez towarzyszących można znaleźć na stronie www.maia-krakow.org/ . Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych.

Pozdrawiam,
Wojciech Skorupski
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 9 (przedawniony)
22-10-2009WojtekWarszawa - (21.10) Nauka w obronie wiary
Chrześcijańskie Forum Pracowników Nauki organizuje coś takiego:
chfpn.pl/i(*)a84628c025d30f7b2c52c958767e76

Nigdzie tego nie napisali, ale mam nadzieję, że wstęp wolny. Chyba się wybiorę; miło by było, gdyby ktoś jeszcze z forumowiczów się pojawił. Ktoś ma ochotę?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 9 (przedawniony)
20-10-2009Mariusz AgnosiewiczDziś i jutro ateiści w Dzień Dobry TVN
Dziś w Dzień Dobry TVN było o Marszu Ateistów dziendobry(*)teistow,aktualnosci_detal.html a jutro dalsza część ateistycznych tematów: dyskusja o cudzie w Sokółce. Z PSR będzie prof. genetyki i biotechnologii Paweł Golik, ze strony religijnej - Szymon Hołownia. Zapraszamy! Dzień Dobry TVN godz. 8.30.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 69 (przedawniony)
20-10-2009Racjonalistka ateistkaAteiści łódzcy w Krakowie na manifestacji 10.10.2009
Poproszę o informację od osób, które byłyby chętne pojechać do Krakowa na manifestację ateistów. Aktualnie jedziemy w dwa samochody, brakuje nam jednej, dwóch osób do kompletu. Proszę o kontakt na forum - na pocztę podam swój mail. Możemy także pojechać jeszcze większą grupą.
Pozdrawiam
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
19-10-2009WojtekZaproszenie na PSR Kraków, czwartek 22 października
Drodzy Członkowie i Sympatycy krakowskiego oddziału PSR,

Zapraszam na spotkanie, które odbędzie się w czwartek, 22 października o godzinie 19.00 w klubie Daddy's przy ul. Krowoderskiej 28. Dyskutować będziemy o inicjatywach oddziału, działaniach interwencyjnych PSR oraz na każdy podniesiony przez uczestników temat. Podsumujemy również nasz udział w Marszu Ateistów i Agnostyków.

Pozdrawiam,
Wojciech Skorupski

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 6 (przedawniony)
15-10-2009tdudkowskiGdańska Konferencja Kreacjonistyczna (19-21 X)
blog.4zal.(*)lna-choroba-przenoszona-droga/
tu link do zdjecia afisza picasaweb.(*)Z-tjleaK9-x4iQ?feat=directlink

Zdjecie zostalo zrobione na Politechnice Gdańskiej. Kreacjonistyczne imprezy reklamowane na uczelniach wyzszych? Ba! Odbywajace sie tam. W PAN-ie i na uniwerku.

Czy ktos moze sprawdzic jak do tego doszlo? I zorganizowac dyskutantow na kreacjonistyczna hece?

tu wiecej szczegolow: www.armiadawida.pl/ogloszenie.php?id=20091005_1o
a tu afisz w calej okazalosci www.stworz(*)erencja2009/konf2_2009_GDA.jpg
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
14-10-2009heimarmeneNeuroanatomiczna Jesień na UW!
NEUROPSYCHOLOGICZNE KOŁO NAUKOWE
w ramach projektu NEUROANATOMICZNA JESIEŃ

zaprasza wszystkich zainteresowanych na:

Teoretyczne WARSZTATY NEUROANATOMICZNE dla początkujących

15 października 2009 (czwartek) o godzinie 19.30

w sali 93 na Wydziale Psychologii UW (ul. Stawki 5/7, Warszawa).

Poprowadzi: Kacper Łukasiewicz (WUM)

Więcej informacji: www.neuropsychologia.org

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
08-10-2009Piotr BuckiNaukowe Forum Psychologiczne - nowy cykl spotkań
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne zaprasza psychologów do udziału w Naukowym Forum Psychologicznym.

Naukowe Forum Psychologiczne to inicjatywa, poprzez którą zachęcamy psychologów, zwłaszcza tych, którzy są na początku kariery, do prezentacji własnego dorobku naukowego. Pragniemy, aby comiesięczne spotkania forum, które odbywają się w Klubie Książki GWP Uzdrowisko w Sopocie ( www.gwpuzdrowisko.pl), stały się okazją do inspirującej wymiany myśli pomiędzy naukowcami skupionymi na różnych obszarach tej wiedzy. Do prezentacji, w formie wykładu dla studentów i pasjonatów psychologii, prowadzonych lub zakończonych badań zapraszamy doktorantów, doktorów i doktorów habilitowanych ze wszystkich uczelni wyższych w Polsce. Czekamy na badaczy pełnych pasji, tych, którzy zgłębiają nawet najbardziej oryginalne tematy, a także naukowców, którzy w dobrze znanych zagadnieniach odnajdują wciąż nowe fakty. Prace wygłoszone na Forum zostaną opublikowane w e-książce, wydanej i promowanej przez Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne.

Opiekunem merytorycznym forum i recenzentem nadesłanych prac jest profesor Jan Strelau.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Naukowym Forum Psychologicznym zapraszamy na stronę www.psychologia-gwp.pl, gdzie w zakładce Wydarzenia/Naukowe Forum Psychologiczne znajdują się relacje z poprzednich spotkań Forum i streszczenia wygłoszonych referatów. Kolejne spotkanie z cyklu odbędzie się w październiku 2009 roku w Sopocie.

Zasady przyjmowania zgłoszeń:

1. Prosimy o nadsyłanie..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 6 (przedawniony)
08-10-2009Marcus PlatonicusSpotkanie Kawiarni Filozoficznej PSR w Warszawie, 24 września 2009 r.
Zapraszam na następne spotkanie Kawiarni Filozoficznej PSR w Warszawie,
w czwartek, 24-go września 2009 r.

Spotkanie tradycyjnie odbędzie się w księgarnio-kawiarni "Tarabuk", przy ulicy Browarnej 6 w Warszawie, o godzinie 19.00. Wszystkie Spotkania K.F. P.S.R. odbywają się w parzyste czwartki każdego miesiąca, o tej samej godzinie, w tym samym miejscu.

Zaproszenie dotyczy wszystkich, którym racjonalizm jest bliski (lub choćby zapragnęli spojrzeć nań z bliska), dla których jednocześnie potrzeba poznawcza jest jedną z naczelnych.

Proszę o dodawanie poniżej swoich propozycji Tematów do dyskusji, z krótkimi opisami.

Protokół ze spotkania Kawiarni Filozoficznej P.S.R., z dnia 10 września 2009 r. - niebawem.

    Pozdrawiam Racjonalistów, Marcus Platonicus.

Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 4 (przedawniony)
08-10-2009Marcus PlatonicusSpotkanie Kawiarni Filozoficznej PSR w Warszawie, 08 października 2009
Zapraszam na następne spotkanie Kawiarni Filozoficznej PSR w Warszawie,
w czwartek, 08-go października 2009 r.

Spotkanie tradycyjnie odbędzie się w księgarnio-kawiarni "Tarabuk", przy ulicy Browarnej 6 w Warszawie, o godzinie 19.00. Wszystkie Spotkania K.F. P.S.R. odbywają się w parzyste czwartki każdego miesiąca, o tej samej godzinie, w tym samym miejscu. Tym razem dodatkowo, wcześniej, o 17:30 - także Spotkanie Organizacyjne P.S.R.

Zaproszenie dotyczy wszystkich, którym racjonalizm jest bliski (lub choćby zapragnęli spojrzeć nań z bliska), dla których jednocześnie potrzeba poznawcza jest bardzo ważna.

Proszę o dodawanie poniżej swoich propozycji Tematów do dyskusji, z krótkimi opisami.

Protokół ze spotkania Kawiarni Filozoficznej P.S.R., z dnia 24 września 2009 r. - niebawem.

    Pozdrawiam Racjonalistów, Marcus Platonicus.
Zobacz wypowiedzi..

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] Pokaż nowsze wątki
Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)