Racjonalista - Strona głównaDo treści
System partyjny Izraela

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
06-08-2007 10:08rybek (90 punktów)System partyjny Izraela
Witam wszystkich.
Piszę pracę magisterska na temat systemu partyjnego Izraela. Niestety cierpię na deficyt literatury w j. polskim. Postanowiłem wiec na necie poszukać jakichś bibliotek online w których miałbym dostęp do fachowej literatury w j. angielskim. Kilka ciekawych pozycji udało mi sie znaleźć na Google Library. Jednak to jest stanowczo za mało :/ Wiem że jest też płatna biblioteka Questia.com.

Może czytelnicy tego forum spotkali sie z ciekawymi artykułami lub stronami www na których są publikowane materiały nt. systemu partyjnego Izraela? Lub znają inne biblioteki online?

Pozdrawiam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Witold Baryluk (630 punktów)
>Witam wszystkich.
>Piszę pracę magisterska na temat systemu partyjnego
>Izraela. Niestety cierpię na deficyt literatury w j.
>polskim. Postanowiłem wiec na necie poszukać jakichś
>bibliotek online w których miałbym dostęp do fachowej
>literatury w j. angielskim. Kilka ciekawych pozycji udało
>mi sie znaleźć na Google Library. Jednak to jest stanowczo
>za mało :/ Wiem że jest też płatna biblioteka Questia.com.
>Może czytelnicy tego forum spotkali sie z ciekawymi
>artykułami lub stronami www na których są publikowane
>materiały nt. systemu partyjnego Izraela? Lub znają inne
>biblioteki online?
>Pozdrawiam
>

Polecam zapytać w bibliotece Twojej uczelni lub spróbować zapytać w konsulacie. Może pomogą. Jeśli nie to spróbować u znajomych z innych uczelni

W Internecie niestety nie wszystko jest łatwo dostępne.
rybek (90 punktów)

>>Polecam zapytać w bibliotece Twojej uczelni lub spróbować zapytać w konsulacie. Może pomogą. Jeśli nie to spróbować u znajomych z innych uczelni
>W Internecie niestety nie wszystko jest łatwo dostępne.

Dzieki
W bibliotece niestety nie ma nic na ten temat :/
Właśnie zastanawiam sie nad napisaniem listu do ambasady Izraela z prośbą o pomoc.
nieobecny
Proponuję www.google.pl...
rybek (90 punktów)
>Proponuję www.google.pl...

Przejrzałem wzdłuż i wszerz

Wróć do listy wątków działu Nauka

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365