Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ciemnogród

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
16-04-2021 12:40romaro (25211 punktów)Ciemnogród
Za rzeczką opodal krzaczka rządzi Kaczka Dziwaczka
A głąby się kłucą.


"Niech rozsądzi nas kapusta!"
"Co, kapusta?! Głowa pusta?!"

A kapusta rzecze smutnie:
"Moi drodzy, po co kłótnie,

Po co wasze swary głupie,
Wnet i tak zginiemy w zupie!"

"A to feler" -
Westchnął seler.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Arminius (25555 punktów)feler?
>Za rzeczką opodal krzaczka rządzi Kaczka Dziwaczka
>A głąby się kłucą.

>"Niech rozsądzi nas kapusta!"
>"Co, kapusta?! Głowa pusta?!"
>A kapusta rzecze smutnie:
>"Moi drodzy, po co kłótnie,
>Po co wasze swary głupie,
>Wnet i tak zginiemy w zupie!"
>"A to feler" -
>Westchnął seler.

Kłócą. Zasadniczo nie zwracam uwagi na takie błędy - ale w tym wypadku lepiej jest skorygować ów....feler ze względu na narzucające się skojarzenie implikowane przez owego "głąba" i tytuł wątku.
romaro (25211 punktów)Odp: feler?
Wszystko teraz mozna chorobą wytłumaczyć, nawet nieznajomosc ortografii. To moja jedna z wielu słabosci. Dysfunkcję poglebiało uzywanie wirualnej klawiatury tabletu. Najmocniej przepraszam wszystkich ktorych to razi.

Ale doceniam uwagę, zwłaszcza gdy jest zgrabnie na tacy podana.
Pozdrawiam

Za kazdym razem gdy mam do czynienia z bulem musialbym do slownika zaglądać. W pewnym wieku nie ma juz na to czasu
16-04-2021 16:10 
 Ocena 5 na 5
salek (4701 punktów)
Obecnie słowniki są wbudowane w edytory, na przykład ten forumowy w wielu przeglądarkach błędy ort czy brak ogonków podkreśla na czerwono. A jak nie ma czasu na korekty, to może warto by rozważyć darowanie sobie pisania. Oszczędności czasu będą sporo większe.
romaro (25211 punktów)
>A jak nie ma czasu na korekty, to może warto by rozważyć darowanie sobie pisania. Oszczędności czasu będą sporo większe
Wielkie dzięki za radę. Spróbuję być może niebawem się zrewanżować byś ponownie mógł zabłysnąć.
Ps
Na korektę nie tyle brakuje czasu, co bywa, że podzielności uwagi.
Pozdrawiam
17-04-2021 13:16 
 Ocena 1 na 1
salek (4701 punktów)
>Wielkie dzięki za radę.
Ależ proszę

>Spróbuję być może niebawem się zrewanżować byś ponownie mógł zabłysnąć.
A gdzie widzisz ten poprzedni raz?

>Na korektę nie tyle brakuje czasu, co bywa, że podzielności uwagi.
Tym bardziej nie warto się niepotrzebnie obciążać.
romaro (25211 punktów)
>Tym bardziej nie warto się niepotrzebnie obciążać.
Wiesz dlaczego szanuję Arminiusa mimo, że często się z nim ścieram? Z dużą klasą potrafi wytknąć zauważone potknięcia swoich oponentów.

Zastanawiam się jak potraktować hienę.
Mój drogi
s********j
Jeszcze ducha nie wyzionąlem.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365