> >Pracuję nad projektem książki o środowiskach narodowych. Mam za sobą już pierwsze rozmowy, ale >chciałbym poszerzyć grupę badawczą, dlatego piszę tutaj. >Ma to być książka oparta na wywiadach z narodowcami. Próba socjologicznego opisu bardzo złożonego i >szerokiego środowiska. Pytam o poglądy na współczesną Polskę, ustrój państwowy, społeczeństwo, >gospodarkę i ekologię. Pytam też o doświadczenia życiowe, które zbudowały postrzeganie świata danej >osoby... Poznać i zrozumieć społeczny fenomen i rosnącą polityczną siłę. >Zapraszam do kontaktu wszystkich, którzy zechcą ze mną porozmawiać. Tu, w wiadomości prywatnej lub >
Nie tak dawno, przed wyborami, na ulicy zaczepiły mnie dwie osoby w wieku ca 6O lat i chcieli mi wręczyć jakąś ulotkę. Przedstawili się jako narodowcy. Zadałem im kilka pytań, ulotki nie wziąłem i odszedłem. Kolejna tragedia dla Polski. Brak mądrego przywódcy, który zna i rozumie realia naszego położenia, PRAWDZIWĄ historię i będzie miał poważanie u sąsiadów. Osoby cytujące propagandę i mające wysokie mniemanie o sobie do niczego się nie nadają. Zostaną wykorzystani przez agentów obcych służb, zginą dla obcych interesów a Polska znowu będzie w ruinie.
|