 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 09-05-2021 12:45 | okragly (21676 punktów) | 9 maj | negujemy najistotniejsze dla naszej historii momenty XX wieku. A fałszywa historia jest źródłem fałszywej polityki, 9 maja (8 maja) nie wywieszamy flag Mamy zapomnieć, unieważnić. Im bardziej krwawa porażka, beznadziejne powstanie, irracjonalna decyzja, tym większe święto. Z 2wś obchodzimy 10 kwietnia - mord patoelity 2RP w Katyniu 1 sierpnia wybuch absurdalnego powstania.Wspomina się jeszcze 1 września choć coraz częściej mówi, że data wkroczenia wojsk radzieckich 17 września był ważniejszy.
Czczimy wielkie przegrane. Każdej z nich można było uniknąć, jeśliby patoelity II RP prowadzili politykę racjonalną Nasze patoelity pozostają rycerzami bez skazy, nawet jeśli to rycerze błędni, nie tyle osobiście idący na pewną śmierć, co obserwujący agonię swoich chłopów pańszczyźnianych, spoglądając na nich zza rumuńskiej granicy czy Londynu.
Zwyciężyliśmy w 1945 roku wspólnie z Armią Czerwoną – pokonaliśmy wroga będącego największym, egzystencjalnym zagrożeniem w naszych najnowszych dziejach, odsunęliśmy groźbę fizycznego unicestwienia narodu. I dzięki temu właśnie zwycięstwu znajdujemy się dziś na terytorium, które ma największy poziom spójności i rozwoju w polskiej historii ostatnich wieków. Coraz częściej słyszymy fantazje o tym, jak wspólnie z Wehrmachtem, tak jak wcześniej z Napoleonem mogliśmy brać Moskwę. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | > negujemy najistotniejsze dla naszej historii momenty XX wieku. A fałszywa historia jest źródłem> fałszywej polityki, > > Zwyciężyliśmy w 1945 roku wspólnie z Armią Czerwoną - pokonaliśmy wroga będącego największym,> egzystencjalnym zagrożeniem w naszych najnowszych dziejach, odsunęliśmy groźbę fizycznego> unicestwienia narodu. I dzięki temu właśnie zwycięstwu znajdujemy się dziś na terytorium, które ma> największy poziom spójności i rozwoju w polskiej historii ostatnich wieków.> > Coraz częściej słyszymy fantazje o tym, jak wspólnie z Wehrmachtem, tak jak wcześniej z Napoleonem> mogliśmy brać Moskwę.Jak zwykle, Polska to kraj jasnowidzących "historyków", którzy poza propagandą nie mieli styczności z historią. Działania brytyjskich i amerykańskich służb w Europie wciąż są ściśle tajne. Europa to są Niemcy, Francja i Rosja, reszta to tylko kłopot. Imperium Brytyjskie widziało zagrożenie dla swojego panowania we wzroście potęgi Niemiec. Niemcy eksportując surowce mieli problemy z brytyjską marynarką. Idealnym rozwiązaniem dla potęgi Europy byłoby, żeby Niemcy drogą lądową sprowadzali surowce z Rosji PRZEZ POLSKĘ. Niemcy płacili by Rosji za surowce i dawali technologię, my byśmy zarabiali na tranzycie. Brytyjczycy widzieli w Polsce stopę Achillesa tego planu i ulokowali u nas swoją agenturę u władzy. Trocki prowadził z Hans von Seecktem rozmowy na temat militarnego bezpieczeństwa tego projektu. Potem dziwnym trafem, podziwiany Trocki musiał uciekać z terenu Rosji. Gdyby nie pozbyto się Trockiego doszłoby do fuzji Niemcy Rosja. Kto miał interes w tym, żeby Europa była słaba ?? Drugi i to poważny problem dla równowagi sił w świecie i powstanie w miejsce brytyjskiego, europejskiego imperium to było zbudowanie bomby atomowej. Brytyjczycy dobrze wiedzieli, że w Niemczech Żydzi pracują nad bombą atomową i prace posuwają się wyjątkowo szybko. Dlatego Brytyjczycy zorganizowali holokaust, kryształowa noc to robota ich służb. W instytucie gdzie niemieccy Żydzi pracowali nad bombą atomową, Brytyjczycy umieścili dwóch swoich agentów: Johnnesa Starka i Philippa Lenarda, którzy wcześniej dostali nagrodę Nobla. Brytyjczycy za ich pomocą przeprowadzili atak na instytut pod kryptonimem DEUTSCHE PHYSIK. Brytyjczycy mieli w III Rzeszy agenturę na najwyższych szczytach władzy ale nie byliby zdolni sfinansować budowy bomby atomowej, dlatego spotkali się na super tajnej konferencji w kanadyjskim Quebec. Ustalono tam, że brytyjskie służby holokaustem wygonią z Niemiec fizyków atomowych, przyjmą ich "dobrzy" Amerykanie a po skonstruowaniu bomby atomowej będzie ona wspólną własnością. Brytyjczycy spisali się na medal, Żydzi z Niemiec uciekali na wszystkie strony ale fizycy atomowi wylądowali w USA, tak jak zaplanowano. Po skonstruowaniu bomby atomowej Amerykanie wypięli się na Brytyjczyków. Brytyjczycy nie dostali nic od Amerykanów i musieli sami robić bombę atomową w Australii. Amerykanie dali słowo fizykom atomowym, że pierwsi nie użyją bomby atomowej. Jak już ją mieli to się im wydawało, że są panami świata i rozpętali tzw. zimną wojnę. Zimna wojna to robota: Bernarda Barucha, Jamesa Francisa Byrnesa i speca od propagandy Waltera Lippmana. Brytyjczycy bali się Niemców a ich imperium przejęli Amerykanie. Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. W tym kotle walczących potęg znalazł się głupi Polak. Amerykanie napisali akt oskarżenia i prowadzili procesy w Norymbergii, o nas nic tam nie ma. Amerykanie nie uznali naszej granicy na Odrze i Nysie. kultura.ga(*)zy-obywatel-wolnej-polski.html"Kwiecień 1945 r., San Francisco, konferencja założycielska ONZ. Wydarzenie ma uświetnić koncert Artura Rubinsteina. Światowej sławy pianista - Polak o żydowskich korzeniach - podczas gry spostrzega, że miejsca polskiej delegacji są puste, a wśród 5O flag nie ma biało-czerwonej. Przerywa i mówi: "Tutaj, w tej sali, chcecie urządzić szczęśliwą przyszłość świata. Brakuje mi chorągwi Polski, za którą walczyliście. Ja tego nie mogę tolerować. Zagram hymn mojego narodu, którego przedstawicieli tu nie ma, ale który pierwszy chwycił za broń i przeciwstawił się złu. I proszę wstać!". Dzisiaj znowu głupi Polak nie rozumie, że władcy amerykańskiego reżimu traktują nas jak narzędzie, do realizacji swoich interesów. Ameryka nie ma przyjaciół i nie płaci frajerom. POLSKI "KATOLIK" CHCE IŚĆ NA WSCHÓD. "BRONIĆ SIĘ", A POTEM ZOSTANIEMY TAM NA WIEKI. Polak nie pasuje do Europy.
|
|
3 na 3 | romaro (25211 punktów) | 9 Maja- W Moskwie w tej chwili Putin odbiera defiladę.. Zaciekawiło mnie dlaczego nie używasz dużych liter i... Jak ktoś dociekliwy to znajdzie, zamieszczone tutaj przez ciebie cytaty, na tym ruskim portalu: pl.sputniknews.com/Sputnik to rosyjska agencja informacyjna z siedzibą w Moskwie. Organ propagandowy posiada regionalne biura w kilku krajach, m.in. w USA, Chinach, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Egipcie. Serwis internetowy i radiowy założony przez rosyjskie rządowe przedsiębiorstwo medialne Rossija Siegodnia. Polecam ten artykuł
|
|
 | | okragly (21676 punktów) |
> Jak ktoś dociekliwy to znajdzie, zamieszczone tutaj przez ciebie cytaty, na tym ruskim portalu:> pl.sputniknews.com/> Sputnik to rosyjska agencja informacyjna z siedzibą w Moskwie. Organ propagandowy posiada regionalne biura w kilku krajach, m.in. w USA, Chinach, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Egipcie.włączam TV tam Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski Doroczna procesja z Wawelu na Skałkę i uroczysta Eucharystia by wiernych połączyła gorąca modlitwa za ojczyznę i Kościół, za Polaków dzisiaj chciałem cokolwiek o najważniejszym dniu 20w, nic nigdzie, dopiero w Sputniku, podzielilem sie poglądem na temat a tu ulubiona pieśń www.youtube.com/watch?v=sk1-Gf3EXNg
|
|
1 na 1 | haish (2904 punktów) | >negujemy najistotniejsze dla naszej historii momenty XX wieku. A fałszywa historia jest źródłem >fałszywej polityki, >9 maja (8 maja) nie wywieszamy flag Mamy zapomnieć, unieważnić. Im bardziej krwawa porażka, >beznadziejne powstanie, irracjonalna decyzja, tym większe święto.
Z czego wynika uwielbienie martyrologii (masohizm) -> taki model jest kształtowany przez religię, jaka religia dominuje w Polsce niepodzielnie nie musze chyba nikomu przypominać. Uwielbienie martyrologii boga(nawiasem ujmując - postaci literackiej) i brak przeciwwagi w postaci innych alternatyw - idei z którymi się utożsamia społeczeństwo kraju skutkuje stanem obecnym. To uwielbienie jest podświadome i w umiejętny sposób podsycane-podtrzymywane przez wszystkie krajowe media. Kto czerpie z takiego stanu rzeczy największe korzyści(bierze największy kawałek tortu?) - najlepiej się łowi w mętnej wodzie.
>Z 2wś obchodzimy 10 kwietnia - mord patoelity 2RP w Katyniu
w toku są zaawansowane prace nad ewagelią smoleńską według natchnienia prezesa i koordynatora Antoniego.
>1 sierpnia wybuch absurdalnego powstania.Wspomina się jeszcze 1 września choć coraz częściej >mówi, że data wkroczenia wojsk radzieckich 17 września był ważniejszy. > Czczimy wielkie przegrane. Każdej z nich można było uniknąć, jeśliby patoelity II RP >prowadzili politykę racjonalną Nasze patoelity pozostają rycerzami bez skazy, nawet jeśli to >rycerze błędni, nie tyle osobiście idący na pewną śmierć, co obserwujący agonię swoich chłopów >pańszczyźnianych, spoglądając na nich zza rumuńskiej granicy czy Londynu. >Zwyciężyliśmy w 1945 roku wspólnie z Armią Czerwoną - pokonaliśmy wroga będącego >największym, egzystencjalnym zagrożeniem w naszych najnowszych dziejach, odsunęliśmy groźbę >fizycznego unicestwienia narodu. I dzięki temu właśnie zwycięstwu znajdujemy się dziś na >terytorium, które manajwiększy poziom spójności i rozwoju w polskiej historii ostatnich >wieków. >Coraz częściej słyszymy fantazje o tym, jak wspólnie z Wehrmachtem, tak jak wcześniej z >Napoleonem mogliśmy brać Moskwę.
W Moskwie byliśmy u władzy jako jedyna obca(nie ruska) nacja. Ale było to tak dawno, że nie warto o tym wspominać. Oprócz 11 listopada, idealnym dla Polaków świętem byłby 3 maja, - to święto jest wyjątkowe, o ironio, wydźwięk i znaczenie tego święta nie jest po myśli i interesie kk. Obecnie w ramach obchodów tego święta odprawiane są nabożeństwa, jednak w trosce o(????????) pomijana jest w kazaniach i mowach rola i stanowisko kk w czasie gdy to wydarzenie miało miejsce. Macki kościelnej ośmiornicy oplatają rządzący laikat, - brak w państwowych i komercyjnych mediach właściwej i uporczywej jak to ma miejsce przy innych okazjach 'informacji'.
Luzując wodze fantazji - oczyma wyobraźni widzę jak w ramach obchodów 3-go maja uzbrojone grupy narodowych patriotów demolują katolickie plebanie, kurie, (klasztorom można odpuścić) świątynie - taka "nowa narodowa tradycja". Można by również zaangażowąć modne ostatnimi czasy 'grupy rekonstrukcji historycznej', a po tym dopiero majowy piknik, gril, potańcówki itp..
Powyższa fantazja, a raczej brak takowych zjawisk obnażają kto inspiruje i kieruje tymi chuliganami.
|
|
 | | romaro (25211 punktów) | >Powyższa fantazja, a raczej brak takowych zjawisk obnażają kto inspiruje i kieruje tymi chuliganami. W punkt Pozdrawiam
|
|
1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | odpowiedzialność | >Zwyciężyliśmy w 1945 roku wspólnie z Armią Czerwoną - pokonaliśmy wroga będącego >największym, egzystencjalnym zagrożeniem w naszych najnowszych dziejach...
Proszę pamiętać, że za rozpętanie II wojny i najazd na II RP tak samo są odpowiedzialni Niemcy jak Sowieci, co rzutuje w sposób jednoznaczy i stanowczy na ocenę "święta" 9 maja.
|
|
 | | romaro (25211 punktów) | Odp: odpowiedzialność | >Proszę pamiętać, że za rozpętanie II wojny i najazd na II RP tak samo są odpowiedzialni Niemcy jak Sowieci, co rzutuje w sposób jednoznaczy i stanowczy na ocenę "święta" 9 maja.
W czterech pancernych o tym nie było. Marusia za Janka wyszła.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>Zwyciężyliśmy w 1945 roku wspólnie z Armią Czerwoną - pokonaliśmy wroga będącego >największym, egzystencjalnym zagrożeniem w naszych najnowszych dziejach... >Proszę pamiętać, że za rozpętanie II wojny i najazd na II RP tak samo są odpowiedzialni Niemcy jak Sowieci, co rzutuje w sposób jednoznaczy i stanowczy na ocenę "święta" 9 maja. napadliśmy na Czechosłowacje z Niemcami. nas napadli Słowacy z Niemcami. Rosjanie napadli na koncu W przeciwnym przypadku Niemcy zajeliby Moskwę, wtedy wiadomo co z nami, rasa niższa. kraje zchodnie traktują nas z góry, wykorzystują do wlasnych celów (łącznie z watykanem)
|
|
|  | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | >>> >>Proszę pamiętać, że za rozpętanie II wojny i najazd na II RP tak samo są odpowiedzialni Niemcy jak Sowieci, co rzutuje w sposób jednoznaczy i stanowczy na ocenę "święta" 9 maja. >napadliśmy na Czechosłowacje z Niemcami.
Niemcy żądali do Czechów zaprzestania sprzedawania uranu swoim wrogom ale Czesi się na to wypięli. Potem mieli kłopoty. Po wojnie Niemcy wypłacili Czechom odszkodowanie.
> nas napadli Słowacy z Niemcami. Rosjanie napadli na koncu W przeciwnym przypadku Niemcy zajeliby Moskwę, wtedy wiadomo co z nami, rasa niższa.
Skąd się wzięli ci Rosjanie co na na nas napadli ?? Była w tym czasie mała grupa Rosjan we Francji ale nie słyszałem, żeby na kogoś napadli.
> kraje zchodnie traktują nas z góry, wykorzystują do wlasnych celów (łącznie z watykanem)
Nie ma się co martwić, płacimy Ameryce niemieckimi pieniędzmi za "bezpieczeństwo" to nas obronią.
|
|
|  | 1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | logika przewrotna | >napadliśmy na Czechosłowacje z Niemcami. >nas napadli Słowacy z Niemcami. Rosjanie napadli na koncu W przeciwnym przypadku Niemcy zajeliby >Moskwę, wtedy wiadomo co z nami, rasa niższa.
Jeżeli usprawiedliwiamy agresję Sowietów jak wyżej - to nie możemy krytykować Polski za zajecie Zaolzia, to chyba oczywiste? Poza tym, jakkolwiek zajęcie Zaolzia było naganne, strona Polska na tym obszarze nie wymordowała tysięcy przedstawicieli czeskich - jak pan to ujmuje - "patoelit".
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: logika przewrotna |
> zajęcie Zaolzia było naganne, strona Polska na tym obszarze nie wymordowała tysięcy przedstawicieli czeskich - jak pan to ujmuje - "patoelit". bo mieliśmy z Czechami takie same systemy spoleczno polityczno religijne. Niemcy jak napadli na Francje Angle bardzo humanitarnie sie z nimi obchodzili a z Rosjanami? 2 mln jeńców umarło z głodu. Komunista dla Polaków, Niemców to .... nieczłowiek?
|
|
 | 2 na 2 z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | Odp: odpowiedzialność | >> >Proszę pamiętać, że za rozpętanie II wojny i najazd na II RP tak samo są odpowiedzialni Niemcy jak Sowieci, co rzutuje w sposób jednoznaczy i stanowczy na ocenę "święta" 9 maja.
A najbardziej odpowiedzialna jest polska dyplomacja. Przed wojną jak polski dyplomata przyjeżdżał pociągiem na rozmowy do Niemic lub Francji to nikt go nie witał na dworcu. Sam błądził, żeby trafić na rozmowy z których i tak nic nie wynikało. Potem Polacy też przestali witać dyplomatów na dworcu. Francuzom się wydawało, że się z nami dogadali to potem wysłaliśmy do nich na ambasadora typa, który na nich działał jak płachta na byka. Francuzi uważali, że nasza dyplomacja to niemiecka agentura, Brytyjczycy, że francuska, Niemcy, że brytyjska a Sowieci uważali nas za idiotów. Szefem MSZ zrobiono speca ale od sklejania modeli.
|
|
|  | | Arminius (25555 punktów) | polska dyplomacja | >>>>Proszę pamiętać, że za rozpętanie II wojny i najazd na II RP tak samo są odpowiedzialni Niemcy jak Sowieci, co rzutuje w sposób jednoznaczy i stanowczy na ocenę "święta" 9 maja. >A najbardziej odpowiedzialna jest polska dyplomacja. >Przed wojną jak polski dyplomata przyjeżdżał pociągiem na rozmowy do Niemic lub Francji to nikt go nie witał na dworcu. Sam błądził, żeby trafić na rozmowy z których i tak nic nie wynikało. >Potem Polacy też przestali witać dyplomatów na dworcu. >Francuzom się wydawało, że się z nami dogadali to potem wysłaliśmy do nich na ambasadora typa, który na nich działał jak płachta na byka. Francuzi uważali, że nasza dyplomacja to niemiecka agentura, Brytyjczycy, że francuska, Niemcy, że brytyjska a Sowieci uważali nas za idiotów. >Szefem MSZ zrobiono speca ale od sklejania modeli.
Polska dyplomacja jest w tym sensie odpowiedzialna za wybuch wojny - że dała się zwieść obiecankom cacankom bez pokrycia ze strony Francji i GB, poszła na zwarcie z Niemcami o Gdańsk ( którego i tak nie posiadała) oraz - popełniając błąd jak wyżej, wypuściła na arenę polityczną sowieckiego dżina z butelki. Tym niemniej jednak, strona polska nie była agresorem we wrześniu 1939 roku. Byli nimi Niemcy, Związek Sowiecki i Słowacja(subsydiarnie i w małym zakresie rzecz jasna). Fakt ów - współodpowiedzialność Sowietów za II wojnę na równi z Niemcami - należy zawsze podkreślać. Bo on czyni absolutnie bezprzedmiotowymi wszelkie, obecne rosyjskie propagandowe łgarstwa o roli Sowietów w II wojnie, należnej im wdzięczności za "wyzwolenie", itp., itd.
|
|
| |  | 1 na 1 z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | Odp: polska dyplomacja | > >>>>> >> Polska dyplomacja jest w tym sensie odpowiedzialna za wybuch wojny - że dała się zwieść obiecankom cacankom bez pokrycia ze strony Francji i GB, poszła na zwarcie z Niemcami o Gdańsk ( którego i tak nie posiadała) oraz - popełniając błąd jak wyżej, wypuściła na arenę polityczną sowieckiego dżina z butelki. Tym niemniej jednak, strona polska nie była agresorem we wrześniu 1939 roku. Byli nimi Niemcy, Związek Sowiecki i Słowacja(subsydiarnie i w małym zakresie rzecz jasna). Fakt ów - współodpowiedzialność Sowietów za II wojnę na równi z Niemcami - należy zawsze podkreślać. Bo on czyni absolutnie bezprzedmiotowymi wszelkie, obecne rosyjskie propagandowe łgarstwa o roli Sowietów w II wojnie, należnej im wdzięczności za "wyzwolenie", itp., itd.> pl.wikipedia.org/wiki/Remilitaryzacja_Nadrenii"Polska zapowiedziała, że będzie respektować postanowienia polsko-francuskiego sojuszu zawartego w 1921 r. , choć według jego ustaleń Polska ma wspierać Francję w wypadku inwazji na jej terytorium. Pomimo gotowości do mobilizacji, jeżeli Francja uczyni to pierwsza, jednak na forum Ligi Narodów wstrzymała się od głosowania w sprawie remilitaryzacji". Polska dyplomacja ustaliła z Francuzami, że będzie ich wspierać w sporach z Niemcami. Potem poparli Niemców a na końcu chcieli znowu dogadywać się z wykiwanymi Francuzami. Tak działa Polak od wieków. Gdyby Trocki nie został wygoniony z terenu Rosji przez brytyjskie służby to by nie było wojny. Polak znalazł się w kotle walczących potęg i mu się wydawało, że Niemcy chcą mu ukraść chlewik i pastwisko. To, że Sowieci nas wyzwolili to fakt i żadna propaganda tego nie zmieni. Komuniści polscy wykorzystali okazję, że ZSRR chce stworzyć wokół siebie kordon bezpieczeństwa przed Ameryką, która była w tym momencie monopolistą w posiadaniu bomby atomowej i przesunęli naszą granicę maksymalnie na Zachód, jak najbliżej niemieckiego śmietnika. Dzisiaj okazało się, że to nam uratowało życie po tym jak nas solidarność "wyzwoliła". Komuniści polscy zainwestowali miliardy w oświatę Polaków, mieliśmy tanie zaplecze surowcowe z ZSRR, nic nie stało na przeszkodzie, żeby przegonić pokonanych Nimeców. Niestety polskie złodziejstwo i rządzenie na chłopski rozum tłumem parobków z papierami profesorów nie było w stanie przynajmniej się równać z postępem technicznym. Polak przed wojną był zacofany i po wojnie a dzisiaj wszyscy szukają tego przyczyn nie tam gdzie one są.
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
> strona polska nie była agresorem we wrześniu 1939 roku. ale była 20 lat wcześniej, Piłsudski napadł na ZSRR, zdobył Kijów, w wojnie brał udział również Stalin, później mamy Katyń, Wołyń
>Fakt ów - współodpowiedzialność Sowietów za II wojnę na równi z Niemcami - należy zawsze podkreślać. po co Rosjanom Polska, oni mieli (maja) tak ogromny kraj. Rosjanie zostali wciągnięci przez Niemcy do okupacji Polski, nie chcieli (zrobili to w ostatnim możliwym terminie) co nam wyszło na dobre
|
|
| | |  | 1 na 1 z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | > >> >Fakt ów - współodpowiedzialność Sowietów za II wojnę na równi z Niemcami - należy zawsze podkreślać.faktem to jest, że Brytyjskie Imperium dożywało końca swoich dni i robiono wszystko, żeby nie doszło do połączenia niemiecko-żydowskiej technologii w Niemczech z żydowsko-sowiecką bazą surowcową w Rosji. Trzeba zrobić takie mapy: Niemcy przed 1939 r. i miejsca skąd eksportowali surowce z opisem jakie mieli z tym problemy, czasy współczesne, rozmieszczenie baz wojskowych reżimu amerykańskiego i problemy z tym związane. W Europie zmieniło się po wojnie to, że schedę po Brytyjczykach przejęli amerykańscy gangsterzy. Akurat minęło sto lat jak Amerykanie wybudowali port wojenny w Pearl Harbor. W jakim celu go wybudowali ?? Żeby wyzwalać tam "uciskany lud" i wprowadzać swoją demonkrację ?? Ukończenie budowy tego portu to wypowiedzenie wojny Japonii i Chinom. > po co Rosjanom Polska, oni mieli (maja) tak ogromny kraj. Rosjanie zostali wciągnięci przez Niemcy do okupacji Polski, nie chcieli (zrobili to w ostatnim możliwym terminie) co nam wyszło na dobrePo raz kolejny pytam, od kiedy to Niemcy z III Rzeszy wchodzili w jakieś układy z Rosjanami. W TAMTYM CZASIE BYŁA MAŁA GRUPA ROSJAN WE FRANCJI I Z NIKIM W ŻADNE UKŁADY NIE WCHODZIŁA. pl.wikiped(*)Sainte-Geneviève-des-Bois"W 522O kwaterach cmentarza pochowanych zostało około 15 tys. emigrantów rosyjskich (zamieszkałych w Domu Rosyjskim lub nie), przede wszystkim osoby, które uciekły z Rosji po rewolucji październikowej oraz ich potomkowie. " Po żydowskim zamachu stanu, Rosja przestała istnieć a jej obywatele to Sowieci, niczym nie różniący się od współczesnych Polaków. Nie znali swojej historii i byli tresowani do agresji na sąsiadów.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|