Kurcze, kiedyś muzy Piaska Piasecznego nie trawiłem , ale teraz!!! Świetny Wokal, wyczucie słowa. Gdy go słucham to tak jakbym toczył nieustanną grę wstępną. Płonę w ekstazie: "- Nie wycofuję ani słowa. Takie mam poglądy. Uważam, że ci ludzie u władzy zasłużyli sobie wszystkim, co nam zrobili przez ostatnich sześć lat, żeby zebrać żniwo w postaci ośmiu gwiazdek albo nawet mówienia wprost. Oczywiście, że nie pójdę do gazety czy portalu i nie powiem "j**ać" PiS", bo to nie leży w mojej naturze. Nergal to puścił, stało się, ale wypiłem to piwo z ogromną przyjemnością" - powiedział Piasek. Gdyby Zenek chciał zmienić estradę... Kto wie ilu fanów by zyskał, ilu stracił? A nieżyjący Szczepanik - kapitalny głos, ale lubiany był także z tego względu, że w chwilach finansowego powodzenia nie skąpił grosza na cele społeczne. Zagrał kilkaset koncertów w Polskich kościołach, śpiewając pieśni patriotyczne i religijne przez co trochę wielbicielek stracił. Aktorzy - Stuhr, Zelnik. Pisarze - Piekara... Nie, dość, w życiu już do ręki jego książki nie wezmę. Kawał pisiora. crowdmedia(*)zuca-do-antypisowskiego-pieca/ |