Racjonalista - Strona głównaDo treści
Na życzenie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
02-06-2021 16:18romaro (25211 punktów)Na życzenie
Dziennik Ustaw Art. 17. - [Obowiązkowe szczepienia ochronne] reguluje zapobieganie oraz zwalczanie zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. W związku z tym, że więcej ludzi umarło na cowid niż statycznie wykonano w ubiegłym roku aborcji, może warto byłoby by trybunał Przylębskiej zajął stanowisko w sprawie obowiązku szczepień przeciwko Covid i dopisał dodatkowy punkt Art. 17? Co wy na to - przeciwnicy aborcji i przymusowych szczepień? Co wy na to ci, którym drogi jest każdy plemnik - Przymusowe szczepienia czy szczepienia na życzenie? Pamiętając jak trybunał Przyłębskiej nowe prawo antyaoborcyjene ustanawiał, jak ubezwlasnowolnił kobiety, czas teraz ubezwłasnowolnić przeciwników przymusowego szczepienia.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Berzerac (5671 punktów)
>Dziennik Ustaw Art. 17. - [Obowiązkowe szczepienia ochronne] reguluje zapobieganie oraz zwalczanie
>zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. W związku z tym, że więcej ludzi umarło na cowid niż statycznie
>wykonano w ubiegłym roku aborcji, może warto byłoby by trybunał Przylębskiej zajął stanowisko w
>sprawie obowiązku szczepień przeciwko Covid i dopisał dodatkowy punkt Art. 17? Co wy na to -
>przeciwnicy aborcji i przymusowych szczepień? Co wy na to ci, którym drogi jest każdy plemnik -
>Przymusowe szczepienia czy szczepienia na życzenie? Pamiętając jak trybunał Przyłębskiej nowe prawo
>antyaoborcyjene ustanawiał, jak ubezwlasnowolnił kobiety, czas teraz ubezwłasnowolnić przeciwników
>przymusowego szczepienia.

To co dzieje się obecnie można śmiało nazwać dyskryminacją osób niezaszczepionych. Czyli co, jak się nie zaszczepię, to nie wejdę np do kina, na basen itp? Dlaczego prezydent Wałbrzycha zrezygnował z wprowadzenia uchwały na podstawie której szczepienie na covid byłoby przymusowe w tym mieście? Jakiś prawnik postraszył go sądem i słusznie, gdyż takie działania póki co są niezgodne z prawem. A będzie tylko gorzej. Mam nadzieję, że kiedy kurz opadnie skończy się temat pandemii a tym samym przymuszania ludzi różnymi szykanami do zaszczepienia się.

Miesiąc temu jak stanąłem na nogi po powikłaniach pocovidowych, który to przechodziłem podobno na przełomie listopada i grudnia ub.r bezobjawowo. Trzy tygodnie wyjęte z życiorysu, taki byłem chory. Ale mój układ immunologiczny poradził sobie przy pomocy antybiotyków na zwykłą grypę, pomimo tego, że choruję na serce i nadciśnienie. W chwili obecnej mój organizm wytworzył przeciwciała. Więc powiedz mi, po jaką cholerę mam się szczepić? Aby zadowolić kogoś prowadzącego statystyki szczepień? Bo na pewno nie dla własnego bezpieczeństwa.

Chciałbym widzieć takiego typa, który chciałby mnie zmusić do zaszczepienia się. Chyba bym go wdeptał w ziemię.

Zawsze byłem narwany, ale po tym covidzie stałem się jeszcze bardziej łatwopalny. Dlatego jak słyszę o konieczności zaszczepienia się, to krew mnie zalewa i pałam żądzą mordu.
romaro (25211 punktów)
>Zawsze byłem narwany, ale po tym covidzie stałem się jeszcze bardziej łatwopalny. Dlatego jak słyszę o konieczności zaszczepienia się, to krew mnie zalewa i pałam żądzą mordu.
No właśnie o to mi chodziło - Oko za oko - Dlaczego tylko kobiety w tym kraju mają być ubezwłasnowolnione - ***** ***
galvani (1345 punktów)

>To co dzieje się obecnie można śmiało nazwać dyskryminacją osób niezaszczepionych. Czyli co, jak się nie zaszczepię, to nie wejdę np do kina, na basen itp? Dlaczego prezydent Wałbrzycha zrezygnował z wprowadzenia uchwały na podstawie której szczepienie na covid byłoby przymusowe w tym mieście? Jakiś prawnik postraszył go sądem i słusznie, gdyż takie działania póki co są niezgodne z prawem. A będzie tylko gorzej. Mam nadzieję, że kiedy kurz opadnie skończy się temat pandemii a tym samym przymuszania ludzi różnymi szykanami do zaszczepienia na przełomie listopada i grudnia ub.r bezobjawowo. Trzy tygodnie wyjęte z życiorysu, taki byłem chory. Ale mój układ immunologiczny poradził sobie przy pomocy antybiotyków na zwykłą grypę, pomimo tego, że choruję na serce i nadciśnienie. W chwili obecnej mój organizm wytworzył przeciwciała. Więc powiedz mi, po jaką cholerę mam się szczepić?

Antybiotyki na grypę??? Tak skuteczne jak terapie Jerzego Zięby.
Berzerac (5671 punktów)

>Antybiotyki na grypę??? Tak skuteczne jak terapie Jerzego Zięby.

Jesteś lekarzem? Bo ja nie. Kilka razy nie "wyleżałem" grypy co m.in odbiło się na moim sercu (efekt nadgorliwości zawodowej) Teraz u mnie grypa oznacza zapalenie oskrzeli lub płuc. Jeśli nie musiałeś łykać antybiotyków to dziękuj losowi a nie pytaj się głupio.
Arminius (25555 punktów)chybiona analogia
>Dziennik Ustaw Art. 17. - [Obowiązkowe szczepienia ochronne] reguluje zapobieganie oraz zwalczanie
>zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. W związku z tym, że więcej ludzi umarło na cowid niż statycznie
>wykonano w ubiegłym roku aborcji, może warto byłoby by trybunał Przylębskiej zajął stanowisko w
>sprawie obowiązku szczepień przeciwko Covid i dopisał dodatkowy punkt Art. 17? Co wy na to -
>przeciwnicy aborcji i przymusowych szczepień? Co wy na to ci, którym drogi jest każdy plemnik -
>Przymusowe szczepienia czy szczepienia na życzenie? Pamiętając jak trybunał Przyłębskiej nowe prawo
>antyaoborcyjene ustanawiał, jak ubezwlasnowolnił kobiety, czas teraz ubezwłasnowolnić przeciwników
>przymusowego szczepienia.

Trybunał jak wyżej nie nakazał obligatoryjnej aborcji. A w pańskim ujęciu miałby nakazać obligatoryjne szczepienie. Wiec to są dwa różne stany rzeczy. Kobieta chcąca poddać się aborcji może wyjechać do Czech i Niemiec i tam to zrobić w dobrych warunkach mając zabieg w dużym stopniu opłacony prze prokobiece organizacje. Jak wprowadzą nakaz szczepienia według pańskiego scenariusza - to przecież chcący się ustrzec od niego nie będą mieli tak komfortowej sytuacji jak te kobiety. Słowem analogia jest chybiona.
DyktaFon (9281 punktów)Odp: Na życzenie
>Dziennik Ustaw Art. 17. - [Obowiązkowe szczepienia ochronne] reguluje zapobieganie oraz zwalczanie
>zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. W związku z tym, że więcej ludzi umarło na cowid niż statycznie
>wykonano w ubiegłym roku aborcji, może warto byłoby by trybunał Przylębskiej zajął stanowisko w
>sprawie obowiązku szczepień przeciwko Covid i dopisał dodatkowy punkt Art. 17? Co wy na to -
>przeciwnicy aborcji i przymusowych szczepień? Co wy na to ci, którym drogi jest każdy plemnik -
>Przymusowe szczepienia czy szczepienia na życzenie? Pamiętając jak trybunał Przyłębskiej nowe prawo
>antyaoborcyjene ustanawiał, jak ubezwlasnowolnił kobiety, czas teraz ubezwłasnowolnić przeciwników
>przymusowego szczepienia.

W związku z tym, że zdecydowanie więcej ludzi umiera na raka i choroby układu krążenia, niż na grypopodobne zjawiska, proponuję przymusowe szczepienia przeciw tym zjawiskom. Ale przymusowe! Niech lud widzi, że władza ma władzę i nie boi się jej użyć.

PS. Nic to, że nie ma takich szczepionek Myślę, że jakby można na nich zarobić, to szybko by powstały...
03-06-2021 09:20 
 Ocena 2 na 2
Berzerac (5671 punktów)

>PS. Nic to, że nie ma takich szczepionek Myślę, że jakby można na nich zarobić, to szybko by powstały...
>
Gdyby taka szczepionka istniała, to byłby to jednorazowy zarobek przemysłu farmaceutycznego. Ale po co, skoro chorych na raka można doić aż do ich śmierci za naświetlania, chemioterapię i i inne wątpliwej skuteczności zabiegi.

Z sieci zniknął wywiad z amerykańskim onkologiem, który miał czelność powiedzieć prawdę na temat leczenia chorych na nowotwory. Za tą prawdę w USA został pozbawiony prawa wykonywania zawodu. Wymownym jednak jest fakt, że ok 80% lekarzy w USA, siebie ani swoich bliskich nigdy nie poddali by chemioterapii.
03-06-2021 13:37 
 Ocena 1 na 1
DyktaFon (9281 punktów)
>>PS. Nic to, że nie ma takich szczepionek Myślę, że jakby można na nich zarobić, to szybko by powstały...
>>
>Gdyby taka szczepionka istniała, to byłby to jednorazowy zarobek przemysłu farmaceutycznego. Ale po co, skoro chorych na raka można doić aż do ich śmierci za naświetlania, chemioterapię i i inne wątpliwej skuteczności zabiegi.

Jednorazowy? Przy szczepionkach na Covid19 już się wspomina, że te szczepionki działają pół roku... Może nie wszyscy zaszczepieni o tym wiedzą... ale się dowiedzą w stosownym czasie, że należy się zaszczepić ponownie... tylko, że państwo już na to nie ma pieniędzy i trzeba zapłacić drobną kwotę

>Z sieci zniknął wywiad z amerykańskim onkologiem, który miał czelność powiedzieć prawdę na temat leczenia chorych na nowotwory. Za tą prawdę w USA został pozbawiony prawa wykonywania zawodu. Wymownym jednak jest fakt, że ok 80% lekarzy w USA, siebie ani swoich bliskich nigdy nie poddali by chemioterapii.

Tym się aż tak nie interesowałem do tej pory, bo mnie to, póki co i na szczęście, nie dotyczy. Ale szczepionką wszyscy próbują mnie uszczęśliwić...
03-06-2021 15:54 
 Ocena 1 na 1
Berzerac (5671 punktów)
>>>PS. Nic to, że nie ma takich szczepionek Myślę, że jakby można na nich zarobić, to szybko by powstały...
>>>

>Jednorazowy? Przy szczepionkach na Covid19 już się wspomina, że te szczepionki działają pół roku... Może nie wszyscy zaszczepieni o tym wiedzą... ale się dowiedzą w stosownym czasie, że należy się zaszczepić ponownie... tylko, że państwo już na to nie ma pieniędzy i trzeba zapłacić drobną kwotę

No właśnie. Na razie szczepionki są darmowe, ale już się mówi o 3 a nawet 4 serii szczepień. Oby nie było tak, że ludzie z własnej kieszeni będą musieli "dokończyć kurację" Nikt tez im nie zagwarantuje, co się będzie dziać z ich organizmami, kiedy szczepionka przestanie działać.

>Tym się aż tak nie interesowałem do tej pory, bo mnie to, póki co i na szczęście, nie dotyczy.

Mnie niestety ten problem pośrednio dotyczy. Z najbliższej rodziny pięć osób zmarło na raka. Podobno nowotwór jest uwarunkowany w pewnym stopniu genetycznie.

Ale szczepionką wszyscy próbują mnie uszczęśliwić...
>
Mnie też. Ale nie ma takiej opcji.
03-06-2021 16:53 
 Ocena 2 na 2
DyktaFon (9281 punktów)
>>>>PS. Nic to, że nie ma takich szczepionek Myślę, że jakby można na nich zarobić, to szybko by powstały...
>>>>
>>Jednorazowy? Przy szczepionkach na Covid19 już się wspomina, że te szczepionki działają pół roku... Może nie wszyscy zaszczepieni o tym wiedzą... ale się dowiedzą w stosownym czasie, że należy się zaszczepić ponownie... tylko, że państwo już na to nie ma pieniędzy i trzeba zapłacić drobną kwotę
>No właśnie. Na razie szczepionki są darmowe,

To się tylko tak wydaje na pierwszy rzut oka. Nasza kochana władza dokłada starań, aby tak to wyglądało. Jednak ludzie patrzący nie tylko na czubek własnego nosa i mający drobną wiedzę z ekonomii wiedzą, o co chodzi. Nie ma darmowych obiadów. Niestety.

> ale już się mówi o 3 a nawet 4 serii szczepień. Oby nie było tak, że ludzie z własnej kieszeni będą musieli "dokończyć kurację" Nikt tez im nie zagwarantuje, co się będzie dziać z ich organizmami, kiedy szczepionka przestanie działać.

Oczywiście nikt tego nie wie... a jeśli nawet ktoś wie, to niech tylko spróbuje powiedzieć - to będzie jego ostatnia wypowiedź

>>Tym się aż tak nie interesowałem do tej pory, bo mnie to, póki co i na szczęście, nie dotyczy.
>Mnie niestety ten problem pośrednio dotyczy. Z najbliższej rodziny pięć osób zmarło na raka. Podobno nowotwór jest uwarunkowany w pewnym stopniu genetycznie.
>Ale szczepionką wszyscy próbują mnie uszczęśliwić...
>>
>Mnie też. Ale nie ma takiej opcji.
>
Ja zaciekłym przeciwnikiem nie jestem. Najlepszy dowód, że z masy innych szczepionek korzystałem i korzystam. Ogólnie idea szczepionek jest mądra i przydatna. Jednak ma swoje uwarunkowania i mądre ograniczenia. Przez lata było to traktowane poważnie (w każdym razie tak zakładam ). Dopiero ostatnia medialna pandemia złamała wszelkie dotychczasowe zasady naukowego podejścia do medycyny. Od kiedy przewagę zdobyli politycy, to wszystko inne poszło w kąt. Jak premier, prezydent lub minister zdrowia coś bezsensownego powie, to od teraz jest to naukowym faktem. I na tym opiera się reszta społeczeństwa (poza mną, ale jednostki się nie liczą )
Tak czy tak trzymam kciuki za wszystkich, którzy nie mają na tyle silnej woli, aby oprzeć się presji szczepionkowego i pandemicznego idiotyzmu.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365