Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ćwierkanie na fałszywej nucie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
05-06-2021 10:53Arminius (25555 punktów)Ćwierkanie na fałszywej nucie
Ocena 1 na 1
Marszałek sejmu polskiego Ryszard Terlecki zamieścił następujący wpis na Twitterze

"Jeżeli Cichanouska chce reklamować antydemokratyczną opozycję w Polsce i występować na mityngu Trzaskowskiego, to niech szuka pomocy w Moskwie" - stwierdził w piątek na Twitterze wicemarszałek Sejmu i szef klubu PiS Ryszard Terlecki. Słowa polityka wywołały falę krytycznych komentarzy nie tylko wśród opozycji, ale również publicystów."

Rozumiem, iż można nie lubić opozycji - ale to nie oznacza, iż swoją politowania godną małostkowością należy wciągać białoruską opozycjonistkę, gościa polskiego państwa, w polskie bagno sporów politycznych.
Nie dopuszczam nawet myśli, iż Terlecki jest płatnym agentem Rosji - ale wpisem jak wyżej (i kolejnymi) daje dowód nie tylko braku elementarnej kindersztuby i ignorancji ale także bycia mimowolnym narzędziem kształtowania prorosyjskiej polityki w Polsce.

wiadomosci(*)nouskiej-marszalek-osiaga.html
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

skorpion13 (920 punktów)
>Marszałek sejmu polskiego Ryszard Terlecki zamieścił następujący wpis na Twitterze
>"Jeżeli Cichanouska chce reklamować antydemokratyczną opozycję w Polsce i występować na mityngu
>Trzaskowskiego, to niech szuka pomocy w Moskwie" - stwierdził w piątek na Twitterze wicemarszałek
>Sejmu i szef klubu PiS Ryszard Terlecki. Słowa polityka wywołały falę krytycznych komentarzy nie
>tylko wśród opozycji, ale również publicystów."
>Rozumiem, iż można nie lubić opozycji - ale to nie oznacza, iż swoją politowania godną
>małostkowością należy wciągać białoruską opozycjonistkę, gościa polskiego państwa, w polskie bagno
>sporów politycznych.
>Nie dopuszczam nawet myśli, iż Terlecki jest płatnym agentem Rosji - ale wpisem jak wyżej (i
>kolejnymi) daje dowód nie tylko braku elementarnej kindersztuby i ignorancji ale także bycia
>mimowolnym narzędziem kształtowania prorosyjskiej polityki w Polsce.
>wiadomosci(*)nouskiej-marszalek-osiaga.html
Zasadniczo to ta pani nie powinna być podejmowana przez nikogo o statusie powyżej wójta. Może jako jeden z niewielu tak mam, ale zdrajców uważam za bydło a nie ludzi. A jak inaczej nazwać kogoś kto przyjmuje pieniądze od obcych służb wywiadowczych? Choć Polska i Polacy mają w tej materii dość karkołomne pomysły.. (szpieg Kukliński)
romaro (25211 punktów)
>Zasadniczo to ta pani nie powinna być podejmowana przez nikogo o statusie powyżej wójta. Może jako jeden z niewielu tak mam, ale zdrajców uważam za bydło a nie ludzi.
W każdym narodzie są ludzie gówno warci, mający w genach skłonności do skurwysyństwa. Ale tylko Kaczyński umiał was zorganizować...
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>
>W każdym narodzie są ludzie gówno warci, mający w genach skłonności do skurwysyństwa. Ale tylko Kaczyński umiał was zorganizować...

Kaczyński nikogo nie zorganizował, tylko był i jest narzędziem w rękach tych, co stworzyli sobie elektorat, przekupując wyborców ich własnymi pieniędzmi.
Rozważania na temat przekupywania wyborców ich własnymi pieniędzmi były prowadzane już sto lat wcześniej. Na pewno były robione wcześniej próby na innych narodach, dlatego należałoby się zorientować w temacie. A my się cieszymy z tego, że obcy w ten sposób zainstalowali u władzy swoją agenturę. Nie zrobili tego bez interesowanie, doją nas z kasy, skłócają a na koniec wyślą na wojnę w swoim interesie.
05-06-2021 16:36 
 Ocena 3 na 3
farmer (22440 punktów)
>>>>W każdym narodzie są ludzie gówno warci, mający w genach skłonności do skurwysyństwa. Ale tylko Kaczyński umiał was zorganizować...
>Kaczyński nikogo nie zorganizował, tylko był i jest narzędziem w rękach tych, co stworzyli sobie elektorat, przekupując wyborców ich własnymi pieniędzmi.
>Rozważania na temat przekupywania wyborców ich własnymi pieniędzmi były prowadzane już sto lat wcześniej. Na pewno były robione wcześniej próby na innych narodach, dlatego należałoby się zorientować w temacie. A my się cieszymy z tego, że obcy w ten sposób zainstalowali u władzy swoją agenturę. Nie zrobili tego bez interesowanie, doją nas z kasy, skłócają a na koniec wyślą na wojnę w swoim interesie.

Wspomniałbys choć raz ile pieniędzy idzie na kościół.
Dla przypomnienia. Lekcji religii w szkole to jakieś 600h.

Kto zainstalował kościół ? Emerytura wojskowa biskupa Głodzia to jakieś 15k.

Zbiera się tego na miliardy. Już nawet nie wspominając o ziemi jaką dysponuje kościół w Polsce.

Ale wspomnieć w Polsce że kościół doi Polskę z kasy to "łolaboga" zaraz lament.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Kto zainstalował kościół ?

Każda społeczność zbudowana jest na ideologii tej czy innej.
Ktoś musi być dawca tej ideologii kościół albo kto inny.

Rozwalisz kościół a nie znajdziesz w zastepstwie innego dawcy ideologii społecznej to rozwalisz całe społeczeństwo.

Sądzisz, że ludzie poradzą sobie z życiem bez boga i jego zakazów oraz nakazów?

Otóż nie poradzą sobie i dopóki nie znajdziesz innego źródła norm społecznych zburzenie kościoła tworzy dla wszystkich śmiertelne zagrożenie.

Wpierw stwórz nowe idee społeczne a dopiero potem wyrzucaj kocioł na śmietnik i nigdy na odwrót.
06-06-2021 17:07 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>Kto zainstalował kościół ?
patoelity

>Sądzisz, że ludzie poradzą sobie z życiem bez boga i jego zakazów oraz nakazów?
w raju nie było/ nie ma Boga. to pomysł patoelit, abyś się ich słuchał, bał, nie oszukiwał ich, nie okradał (w raju nie bylo wlasności) że niby ten stary brodacz wszystko widzi i cię ukarze

>Otóż nie poradzą sobie i dopóki nie znajdziesz innego źródła norm społecznych zburzenie kościoła tworzy dla wszystkich śmiertelne zagrożenie.
wystarczy jawność (w raju wszyscy wszystko o sobie wiedzieli) wtedy niepotrzebny starzec brodaty który wszystko widzi, wszystko wie
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>>W każdym narodzie są ludzie gówno warci, mający w genach skłonności do skurwysyństwa. Ale tylko Kaczyński umiał was zorganizować...
>Kaczyński nikogo nie zorganizował, tylko był i jest narzędziem w rękach tych, co stworzyli sobie elektorat, przekupując wyborców ich własnymi pieniędzmi.
>Rozważania na temat przekupywania wyborców ich własnymi pieniędzmi były prowadzane już sto lat wcześniej. Na pewno były robione wcześniej próby na innych narodach, dlatego należałoby się zorientować w temacie. A my się cieszymy z tego, że obcy w ten sposób zainstalowali u władzy swoją agenturę. Nie zrobili tego bez interesowanie, doją nas z kasy, skłócają a na koniec wyślą na wojnę w swoim interesie.

Sam próbujesz teraz wywołać wojnę wyraźnie sugerując, że Kaczyński jest polskim zdrajcą.

A nie przyjdzie Ci na myśl, że on po prostu myśli podnie do Amerykanow?
Ze wcale niczego nie sprzedał i niczego nie zyskał tylko nawiązuje kontakt z ludźmi, z którymi podziela wartości.

Sądzisz, że Amerykanie pragną wyłącznie Polaków wyzyskać i wyniszczyć?
Szczerze wątpię w takie ich pragnienia.

Chcą zrobić biznes jak każdy i na ten biznes należy się otworzyć tylko trzeba uważać, żeby zapewnić sobie dobre warunki współpracy. Wiadomo, że każdy grabi do siebie. Ale tu chodzi o to, żeby wspólnie granic a potem rozgrabić sobie po odpowiedniej części.

Czasem opłaca się poddać również obcej władzy i ile ta władza pozostanie pod kontrolą realizacji wspólnych celów.
06-06-2021 11:35 
 Ocena 2 na 2
skorpion13 (920 punktów)
>>Zasadniczo to ta pani nie powinna być podejmowana przez nikogo o statusie powyżej wójta. Może jako jeden z niewielu tak mam, ale zdrajców uważam za bydło a nie ludzi.
>W każdym narodzie są ludzie gówno warci, mający w genach skłonności do skurwysyństwa. Ale tylko Kaczyński umiał was zorganizować...

Własnie pokazałeś w całej krasie prymitywizm, zawiść, Ba! nawet nienawiść tzw. ,,demokratycznej opozycji'' do???? żeby rządzących - to pal sześć, ale do wszystkich którzy mają inne zdanie??? Czyżby problem ze srebrnikami w rodzinie??? Ten kult zdrajców...
romaro (25211 punktów)
>>>Zasadniczo to ta pani nie powinna być podejmowana przez nikogo o statusie powyżej wójta. Może jako jeden z niewielu tak mam, ale zdrajców uważam za bydło a nie ludzi.
>>W każdym narodzie są ludzie gówno warci, mający w genach skłonności do skurwysyństwa. Ale tylko Kaczyński umiał was zorganizować...
>Własnie pokazałeś w całej krasie prymitywizm,
Powiedziała szumowina Putina co ludzi ma za bydło
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>>>
>Powiedziała szumowina Putina
>

Prostak cytujący propagandę i pod jej wpływem.
Masa tego w Polsce.
romaro (25211 punktów)
>>>>>>Powiedziała szumowina Putina
>>
>Prostak cytujący propagandę i pod jej wpływem.
>Masa tego w Polsce.
Witaj w klubie.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Powiedziała szumowina Putina co ludzi ma za bydło

Szumowina?
Weź daj sobie siana.
Nie myśl tak źle o innych ludziach wystarczy, że ja to robię a to jest rada dla Ciebie .

Tak nie wolno!
Inni ludzie mają wartość.
romaro (25211 punktów)
>>Powiedziała szumowina Putina co ludzi ma za bydło
>Szumowina?
>Weź daj sobie siana.
>Nie myśl tak źle o innych ludziach wystarczy, że ja to robię a to jest rada dla Ciebie .
Nie myślę, uwierz mi.
>Tak nie wolno!
>Inni ludzie mają wartość.
Napewno do nich należysz.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Zasadniczo to ta pani nie powinna być podejmowana przez nikogo o statusie powyżej wójta. Może jako jeden z niewielu tak mam, ale zdrajców uważam za bydło a nie ludzi.
>W każdym narodzie są ludzie gówno warci, mający w genach skłonności do skurwysyństwa. Ale tylko Kaczyński umiał was zorganizować...

Popelniasz błąd.
W ten sposób lepszego świata dla siebie i innych nie stowarzysz.
Pogarda za pogardę nic dobrego nie przyniesie.

Trzeba raczej starać się zrozumieć drugiego człowieka i go zaakceptować a następnie spróbować przekonać do własnych poglądów.

Inaczej będziemy walczyć ze sobą jak dzikie zwierzęta.
romaro (25211 punktów)
>>>Zasadniczo to ta pani nie powinna być podejmowana przez nikogo o statusie powyżej wójta. Może jako jeden z niewielu tak mam, ale zdrajców uważam za bydło a nie ludzi.
>>W każdym narodzie są ludzie gówno warci, mający w genach skłonności do skurwysyństwa. Ale tylko Kaczyński umiał was zorganizować...
>Popelniasz błąd.
Masz rację, jednak gdybym grzecznie zareagował, nie dostrzegł byś, że jako jeden z niewielu tak mam, że widzę w tym coś paskudnie nieprzyzwoitego gdy ludzi porównują do bydła.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Masz rację, jednak gdybym grzecznie zareagował, nie dostrzegł byś, że jako jeden z niewielu tak mam, że widzę w tym coś paskudnie nieprzyzwoitego gdy ludzi porównują do bydła.

Wyraz swoją dezaprobatę kulturalnie.
Ja wciąż tego próbuje i nic mi z tego nie wychodzi ale może Tobie wyjdzie.

Rozwinięty intelekt rozpozna Cię, zauważy Cię, nie przeoczy a prymitywizm ostatecznie i tak przegra.

To jest bieg długodystansowy.
Uczmy się bycia cywilizowanymi.

W tej formie skorpion i tak nie usłyszy co masz mu do powiedzenia.

To powiedziałem ja, wujek "dobra rada", który nie poradzi się ogarnąć we własnym życiu
romaro (25211 punktów)
>W tej formie skorpion i tak nie usłyszy co masz mu do powiedzenia.
Nie mam mu już nic do powiedzenia. Na jego oburzenie mógłbym posłużyć się wpisem obecnego ministra, jednak tylko przedstawię (nie podpisuję się), gratulując prawicowym wyborcom wyboru elit.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>

Tak nie mówi prawdziwa elita.
To jest dowód prymitywnych emocji, który nie opanowały emocje wyższe.
05-06-2021 19:27 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)kto jest zdrajcą
>Zasadniczo to ta pani nie powinna być podejmowana przez nikogo o statusie powyżej wójta. Może >jako jeden z niewielu tak mam, ale zdrajców uważam za bydło a nie ludzi. A jak inaczej nazwać >kogoś kto przyjmuje pieniądze od obcych służb wywiadowczych?

Łukaszenka i kierowane przez niego państwo przyjmuje znacznie więcej od obcych ( rosyjskich) służb - więc też jest zdrajcą.
06-06-2021 11:37 
 Ocena 1 na 1
skorpion13 (920 punktów)Odp: kto jest zdrajcą
>>Zasadniczo to ta pani nie powinna być podejmowana przez nikogo o statusie powyżej wójta. Może >jako jeden z niewielu tak mam, ale zdrajców uważam za bydło a nie ludzi. A jak inaczej nazwać >kogoś kto przyjmuje pieniądze od obcych służb wywiadowczych?
>Łukaszenka i kierowane przez niego państwo przyjmuje znacznie więcej od obcych ( rosyjskich) służb - więc też jest zdrajcą.
A polskie od 89 roku - chodzą na garnuszku zachodu... Idąc twoim kolego tokiem rozumowania - również wszystkich co do sztuki - pod ścianę???
Litości! Czy został tu ktoś kto jeszcze UŻYWA MÓZGU???
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Zasadniczo to ta pani nie powinna być podejmowana przez nikogo o statusie powyżej wójta. Może >jako jeden z niewielu tak mam, ale zdrajców uważam za bydło a nie ludzi. A jak inaczej nazwać >kogoś kto przyjmuje pieniądze od obcych służb wywiadowczych?
>Łukaszenka i kierowane przez niego państwo przyjmuje znacznie więcej od obcych ( rosyjskich) służb - więc też jest zdrajcą.

Lepiej zadać pytanie kto w ogóle przyjmuje kasę od obcych.

Wtedy znajdziemy odpowiedź każdy

Wszyscy jesteśmy podobni, każdy dba o swoje interesy. Każdy może teoretycznie zamieszkać pod mostem ale nikt nie chce.
romaro (25211 punktów)Odp: Ćwierkanie na fałszywej nucie
>Rozumiem, iż można nie lubić opozycji - ale to nie oznacza, iż swoją politowania godną małostkowością należy wciągać białoruską opozycjonistkę, gościa polskiego państwa, w polskie bagno sporów politycznych.

Małostkowość to złe określenie.To co zrobił Terlecki w sprawie Cichanouskiej pokazuje w jakim miejscu mentalnie jest ekipa PiS - Nieomylność i pogarda dla opozycji, a tym samym jej wyborców.

06-06-2021 11:41 
 Ocena 1 na 1
skorpion13 (920 punktów)
>>Rozumiem, iż można nie lubić opozycji - ale to nie oznacza, iż swoją politowania godną małostkowością należy wciągać białoruską opozycjonistkę, gościa polskiego państwa, w polskie bagno sporów politycznych.
>Małostkowość to złe określenie.To co zrobił Terlecki w sprawie Cichanouskiej pokazuje w jakim miejscu mentalnie jest ekipa PiS - Nieomylność i pogarda dla opozycji, a tym samym jej wyborców.

A więc uważasz zdrajców za coś dobrego??? Ciekawe. Dla mnie zdrajca to mniej od nawozu! Bo nie jest opozycjonistą, kto bierze jurgieldt od obcych i nie ważne czy z Polski czy CIA, szkodzi w ten sposób własnemu narodowi. To płatny zdrajca.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>A więc uważasz zdrajców za coś dobrego??? Ciekawe. Dla mnie zdrajca to mniej od nawozu! Bo nie jest opozycjonistą, kto bierze jurgieldt od obcych i nie ważne czy z Polski czy CIA, szkodzi w ten sposób własnemu narodowi. To płatny zdrajca.

Trochę za bardzo podpala cie pojęcie "narodu".

To takie genetyczne.

Obojętnie, z którego narodu jesteś to dla swojego narodu musisz żyć i umrzeć.

Co to za zwierzece myślenie?
Czy ty jesteś mrówka a Kaczyński jest twoja królową?

Zdrowi ludzie rozumują inaczej, np tak - jestem głodny więc muszę zdobyć coś na śniadanie.

A nie, że ja i naród to niepodzielna jedność.
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>Marszałek sejmu polskiego Ryszard Terlecki zamieścił następujący wpis na Twitterze
>"Jeżeli Cichanouska chce reklamować antydemokratyczną opozycję w Polsce i występować na mityngu
>Trzaskowskiego, to niech szuka pomocy w Moskwie" - stwierdził w piątek na Twitterze wicemarszałek
>Sejmu i szef klubu PiS Ryszard Terlecki. Słowa polityka wywołały falę krytycznych komentarzy nie
>tylko wśród opozycji, ale również publicystów."
>Rozumiem, iż można nie lubić opozycji - ale to nie oznacza, iż swoją politowania godną
>małostkowością należy wciągać białoruską opozycjonistkę, gościa polskiego państwa, w polskie bagno
>sporów politycznych.
>Nie dopuszczam nawet myśli, iż Terlecki jest płatnym agentem Rosji - ale wpisem jak wyżej (i
>kolejnymi) daje dowód nie tylko braku elementarnej kindersztuby i ignorancji ale także bycia
>mimowolnym narzędziem kształtowania prorosyjskiej polityki w Polsce.
>

"Demokratyczna" opozycja w komunistycznej Polsce stała się "demokratyczna" w momencie, gdy skład jej zarządu osiągnął poziom 9O% Żydów. Przez to ta "opozycja" stała się lepsza, potem nas "wyzwoliła" wciągając do NATO a teraz dając wolną rękę agentom Mossadu i CIA.
Polak płaci haracz za tzw. bezpieczeństwo i FINANSUJE AMERYKAŃSKĄ WOJNĘ.
Obca, polskojęzyczna banda opanowała struktury władzy w Polsce.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Marszałek sejmu polskiego Ryszard Terlecki zamieścił następujący wpis na Twitterze
>"Jeżeli Cichanouska chce reklamować antydemokratyczną opozycję w Polsce i występować na mityngu
>Trzaskowskiego, to niech szuka pomocy w Moskwie" - stwierdził w piątek na Twitterze wicemarszałek

Sądzę, że w tej wypowiedzi Cichanouaka ma drugorzędne znaczenie, to jest już klasyczny atak na opozycję, ona była tu tylko narzędziem.
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>
>Sądzę, że w tej wypowiedzi Cichanouaka ma drugorzędne znaczenie, to jest już klasyczny atak na opozycję, ona była tu tylko narzędziem.

To jest atak CIA na Białoruś.
Dzisiaj, już możemy się licytować, za ile lat Białoruś będzie miała "demokratyczny" rząd, który będzie finansował AMERYKAŃSKIE BAZY WOJSKOWE, będzie kupował amerykańskie uzbrojenie i zadłużał naród.
Stawiam, że to kwestia pięciu lat.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>>Sądzę, że w tej wypowiedzi Cichanouaka ma drugorzędne znaczenie, to jest już klasyczny atak na opozycję, ona była tu tylko narzędziem.
>To jest atak CIA na Białoruś.
>Dzisiaj, już możemy się licytować, za ile lat Białoruś będzie miała "demokratyczny" rząd, który będzie finansował AMERYKAŃSKIE BAZY WOJSKOWE, będzie kupował amerykańskie uzbrojenie i zadłużał naród.
>Stawiam, że to kwestia pięciu lat.

Ty być może finansujesz Amerykę przy każdym zakupie bułki w Biedronce ALE na forum racjonalisty piszesz co Ci ślina na język przyniesie i nikogo się nie boisz.

Zadni agenci CIA nie przyjdą Ci jutro o 6 nad ranem odwiedzić.

To jest wartość. Zauważ to.

Nie jestes szczęśliwy ale swoje nieszczęście możesz bez zahamowań wyrazić. A na Białorusi? Czy człowiek może otwarcie powiedzieć, że jest mu źle i że wini za to władzę?

Ameryka wcale nie jest taka zła jak ją opisujesz. Jest interesowana ale kto z nas taki nie jest?

Gadam na Google, że panuje nad światem ale mój zwykły dzień to w połowie używanie narzędzi Google. Jestem z tą firmą i z tymi ludźmi, którzy to wszystko Stworzyli bardzo związany. Mam być przeciw nim? Bez sensu!

Nie starasz się być bardziej obiektywny.
W kółko oskarżasz Amerykę o wywoływanie wojen a sam przypisując Ameryce cechy szatana nawołujesz do wojny.

Opamiętaj się.
Zarzucasz innym sianie nienawiści a sam ja siejesz jak mało kto.

Chcesz stworzyć lepszy świat to musisz być lepszy od innych.

Namawiam Cię na współtworzenie publicznie jawnej księgi kapitału ale ten projekt już chyba znasz
Wszyscy go znają i tylko udają, że go nie ma.
skorpion13 (920 punktów)
>>>>>Sądzę, że w tej wypowiedzi Cichanouaka ma drugorzędne znaczenie, to jest już klasyczny atak na opozycję, ona była tu tylko narzędziem.
>>To jest atak CIA na Białoruś.
>>Dzisiaj, już możemy się licytować, za ile lat Białoruś będzie miała "demokratyczny" rząd, który będzie finansował AMERYKAŃSKIE BAZY WOJSKOWE, będzie kupował amerykańskie uzbrojenie i zadłużał naród.
>>Stawiam, że to kwestia pięciu lat.
>Ty być może finansujesz Amerykę przy każdym zakupie bułki w Biedronce ALE na forum racjonalisty piszesz co Ci ślina na język przyniesie i nikogo się nie boisz.
>Zadni agenci CIA nie przyjdą Ci jutro o 6 nad ranem odwiedzić.
>To jest wartość. Zauważ to.
>Nie jestes szczęśliwy ale swoje nieszczęście możesz bez zahamowań wyrazić. A na Białorusi? Czy człowiek może otwarcie powiedzieć, że jest mu źle i że wini za to władzę?
>Ameryka wcale nie jest taka zła jak ją opisujesz. Jest interesowana ale kto z nas taki nie jest?
>Gadam na Google, że panuje nad światem ale mój zwykły dzień to w połowie używanie narzędzi Google. Jestem z tą firmą i z tymi ludźmi, którzy to wszystko Stworzyli bardzo związany. Mam być przeciw nim? Bez sensu!
>Nie starasz się być bardziej obiektywny.
>W kółko oskarżasz Amerykę o wywoływanie wojen a sam przypisując Ameryce cechy szatana nawołujesz do wojny.
>Opamiętaj się.
>Zarzucasz innym sianie nienawiści a sam ja siejesz jak mało kto.
>Chcesz stworzyć lepszy świat to musisz być lepszy od innych.
>Namawiam Cię na współtworzenie publicznie jawnej księgi kapitału ale ten projekt już chyba znasz
>Wszyscy go znają i tylko udają, że go nie ma.
A od kiedy to Bezdomka i firma Jeronimo jest własnością USA???
Ameryka jest ,,interesowna''. No piękny eufemizm, szczególnie jeżeli do zapewnienia zwycięstwa amerykańskiej interesowności stosuje się szantaż i brudne chwyty sankcyjne.
Nikt nie ,,oskarża'' Ameryki, to Ameryka sama się oskarża, a podręcznik historii najnowszej może być dowodem w sprawie. Jedynie za czasów Noblisty 5 wojen rozpętanych przez USA ruszyło i nie zatrzymało się po dziś dzień. O kolorowych rewolucjach - nawet nie warto wspominać, choć przyniosły krajom dotkniętym tym amerykańskim ,,dobrodziejstwem'' tylko pot i łzy. Amerykańskie giganty internetowe może i służą czymś tam, ale jednocześnie są narzędziem bezwzględnej walki gospodarczej i propagandowej. I na koniec mam jedno proste pytanie.... czy w twojej głowie występuje jakikolwiek proces poza gnilnym?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Amerykańskie giganty internetowe może i służą czymś tam, ale jednocześnie są narzędziem bezwzględnej walki gospodarczej i propagandowej. I na koniec mam jedno proste pytanie.... czy w twojej głowie występuje jakikolwiek proces poza gnilnym?

Znam to doskonale.

Zewnętrznie wszyscy źli tylko my dobrzy.
Wewnętrznie wszyscy źli tylko ja sam dobry.

W kółko i w kółko.

A wniosek taki, skoro wszyscy źli i tylko ja dobry to wszystko tylko mi się należy.

Jakoś nie uwierzyłem ci w amerykańskie potwory.

Pisze ci do ciebie z małej, choć niewiele z tobą rozmawiałem i jeszcze nie znam cie dobrze ale napisałeś, że zapomniałem wziąć tabletek więc wstępnie uznaję cie za wroga a potem się jeszcze zobaczy.

Jak się trochę ogarniesz to może wrócę do dużej litery ale na to musisz zasłużyć, bo na razie zasluzyles jak kilku tu na literę małą.
skorpion13 (920 punktów)

>Dzisiaj, już możemy się licytować, za ile lat Białoruś będzie miała "demokratyczny" rząd, który będzie finansował AMERYKAŃSKIE BAZY WOJSKOWE, będzie kupował amerykańskie uzbrojenie i zadłużał naród.
>Stawiam, że to kwestia pięciu lat.
>
Przyjmuję. Żywotnym interesem FR jest UTRZYMANIE FEDERACJI na niezmienionym poziomie i składzie. W takim przypadku jak obecnie nastąpi jedynie zacieśnienie współpracy i sfederowanie obydwu państw w czasie jednej kadencji.
Polska organizując przewrót na Białorusi jedynie popchnęła niezdecydowanego do końca Baćkę w objęcia Rosji. A dalsza eskalacja takich działań (bo niestety nie widać końca tych zapędów) popchnie obydwa państwa do zbliżenia z Chinami... Dopiero wówczas pampersów w składach UE i US-Army po prostu zabraknie!
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Polska organizując przewrót na Białorusi jedynie popchnęła niezdecydowanego do końca Baćkę w objęcia Rosji.

Mowi się, że Polską rządzi Kaczyński zatem to on.
AŃdryTarkövskyi (1 punktów)
Wcześniej Senat, zdominowana przez opozycję izba wyższa parlamentu, przyjął liczne poprawki do ustawy. Jednak Sejm, zdominowany przez rządzące PiS, odrzucił większość z nich. W szczególności nie poparto propozycji, aby nowi kandydaci mieli mniej niż 10 dni na zebranie 100 000 podpisów obywateli wymaganych do rejestracji.

Prezydent Andrzej Duda podpisał zmiany w ustawie we wtorek wieczorem.

Poseł na Sejm Ryszard Terlecki powiedział, że marszałek Elżbieta Witek ogłosi w środę termin wyborów prezydenckich. (Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj grykasyno.biz/spinia/).

Przypomnijmy, że wybory prezydenckie w Polsce, które miały się odbyć 10 maja drogą korespondencyjną, zostały przełożone na późniejszy termin - ze względu na sytuację epidemiologiczną i opór opozycji.

Rząd zaplanował przeprowadzenie wyborów na 28 czerwca. Termin ten stwarza trudności dla opozycji, gdyż kandydat opozycyjnej "Koalicji Obywatelskiej" Rafał Trzaskowski musi jeszcze zebrać 100 tys. podpisów, a nie jest to łatwe w warunkach kwarantanny.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365