Racjonalista - Strona głównaDo treści
Szeroko rozumiany teren

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
19-06-2021 09:21romaro (25211 punktów)Szeroko rozumiany teren
Ocena 1 na 1
Racjonalne komentowanie wielu wydarzeń z kraju staje się trudne, a często już nawet niemożliwe.

Kaczyński: "...atak cybernetyczny został przeprowadzony z terenu Federacji Rosyjskiej"
Morawiecki: "jest to atak kierowany w szerokim rozumieniu z terenu Federacji Rosyjskiej"
... z "terenu" czy "w szerokim rozumieniu z terenu"...?
... i co to jest "szeroko rozumiany teren"?
Jakie ma znaczenie "teren" przy cyberataku?

Według, dziennikarzy (było nie było IV władzy): - Za wyciek maili odpowiada osoba z otoczenia Dworczyka (w tle dziennikarskie mrugnięcia).
Będzie aberracją; obniżę poziom tego forum, ale powiem: - Osobą, z bliskiego otoczenia Dworczyka, jest porzucona kobieta z szeroko rozumianych terenów Federacji Rosyjskiej.
Nie jest to moralne'', ale przynajmniej logiczne wytłumaczenie.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>Racjonalne komentowanie wielu wydarzeń z kraju staje się trudne, a często już nawet niemożliwe.
>Kaczyński: "...atak cybernetyczny został przeprowadzony z terenu Federacji Rosyjskiej"
>Morawiecki: "jest to atak kierowany w szerokim rozumieniu z terenu Federacji Rosyjskiej"
>... z "terenu" czy "w szerokim rozumieniu z terenu"...?
>... i co to jest "szeroko rozumiany teren"?
>Jakie ma znaczenie "teren" przy cyberataku?
>

Kaczyńskiego musiano przenieść do innego liceum, żeby mógł tam po znajomościach zdać maturę.
Czego można od niego wymagać. Wydaje mu się, że wszyscy Polacy ulegli amerykańskiej propagandzie.
Morawiecki ma problemy, bo za często liczy kasę, jaka mu ze wszystkich stron wpływa na konto.
Potem nie może spać po nocach, bo rozmyśla jak ukryć jej pochodzenie.
Z żoną się "rozwiódł", żeby ukryć swoje miliony i w dzień rozmyśla czy mu nie rosną rogi.
DyktaFon (9281 punktów)
To co mówią politycy, to na tym forum nie powinno być cytowane z racji jego nazwy. Bo cytowanie polityków jest z założenia nieracjonalne. Albo wiemy coś... i to mówimy, albo nie wiemy i też mówimy, że nie wiemy A co powiedzieli politycy... to niech sobie politycy między sobą cytują

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365